Jump to content
MAGNUM-DXi12

Migająca kontrolka świec żarowych

Recommended Posts

Guest flex15

Witam u mnie przyczyna migającej kontrolki świec jak i palącego się czujnika ESP była przepalona żarówka stopu ... po wymianie kontrolki zgasły bez konieczności kasowania błędów.

witam mam taki problem, po podłączeniu przyczepki do mojego passka znikneły mi swiatła stopu i zapala sie migająca kontrolka świec żarowych i po pewnym czasie jak uzyje hamulca to kotrolka ABS I ESP sie swieci ,po odłaczenu przyczepki tak juz zostało co sie mogło sie stać?

witam mam taki problem, po podłączeniu przyczepki do mojego passka znikneły mi swiatła stopu i zapala sie migająca kontrolka świec żarowych i po pewnym czasie jak uzyje hamulca to kotrolka ABS I ESP sie swieci ,po odłaczenu przyczepki tak juz zostało co sie mogło sie stać?
zły wątek wybrałeś

sprawdź masę czy jest w gnieździe od przyczepy i czujnik stopu

Odnośnie kontrolki świec. To ja miałem taki przypadek - walczyłem z tym ok 3 miesięcy :dupablada

Vag nie pokazywał żadnych błędów , a kontrolka migała sobie własnym życiem . Po przelutowaniu fabrycznego alarmu wątek tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=29526. Miałem jakiś tydzień spokoju , po tym okresie szajba żółtej kontrolki od nowa:bleble.teraz po mrozach zapaliła mi się kontrolka airbaku (Vag powiedział "zwarcie układu zapłonowego do masy") , chciał czy nie dalem nura pod środkowy kokpit i wydłubałem chwasta . Po rozebraniu (trzeba go roznitować) zobaczyłem na pinach w środku jedną wielką śniedź:zeco po umyciu jagodzianką :) poskładałem wszystko( roznitowany dekielek na silikon). Po założeniu klem cisza , zero migających kontrolek airbaku i wrednej żołtej od świec. Do tej pory zastanawiam się co ma jedno do drugiego , ale cóż pomogło :dobrze Fotka roznitowanego (tylko uwaga - wyciągać płytkę delikatnie bo czujnik przyspieszenia jest w żelu , no i wiadomo ) cała operacja po odłączeniu klem )

20110312042.jpg

W dniu 17.01.2011 o 22:44, irek199 napisał:

Witam. Forumowa szukajka nie bardzo mi pomaga. Nie mam problemów z odpaleniem silnika, świece sprawne, kontrolka po włączeniu zapłonu świeci normalnie i gaśnie po czasie w zaleznosci od temperatury, ale po jakimś czasie od odpalenia silnika mruga 15 razy a silnik podwyższa swoje obroty, świece przestają grzać , mocniejsze światła ) Czy ktoś może spotkał się z takim czymś i czy to normalne czy ma to za zadanie coś sygnalizować? Silnik 1.6 TD SB(bez komputera)

Witam. Rozwiazales może problem, mam dokładnie to samo u siebie?