Skocz do zawartości
arni251

Ciekawe teksty???

Rekomendowane odpowiedzi

bez urazy albo nie zajarzyłem albo co w tym ciekawego bądź śmiesznego

Wszystko co się dało jest zdrobniale powiedziane, aż razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co się dało jest zdrobniale powiedziane, aż razi.

 

Rainman, dokładnie o to mi chodziło. Nawet nasz pięcioletni siostrzeniec mówi, że tego się nie da słuchać, bo "panowie głupio mówią". Sorki za OT;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość comza

Jadę, w eterze sajgon jak to w każdym dużym miescie.

W pewnym momencie ktos komuś soczysta wiąchę poslał.

 

(T)ata: mobile nie jestescie sami, ja tu dzieci wiozę!

(M)mobil: to radio wyłącz pacanie, jak Ci coś nie pasi!

T (zagotowany) że też takim ch*** radio sprzedają...

M Ty się baranie mie mądrzyj, lepiej wyjasnij dzieciakom co to jest sex oralny!

 

T więcej się nie odezwał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno chamskie, też jeżdżę z dzieciakami i nie powiem nic więcej żeby nie używać łaciny...

Może jeszcze tyle że takich powinno się tępić, tymczasem oni mają nawet klakierów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaanielllek

jade sobie kiedys do zakopanego. bylem gdzies za swieciem,gosciu przez CB mowi "Marian jak bedziesz jechal jedynka to tam po drodze masz bar o nazwie XXXXX jak babke dobrze wyd..asz to jeszcze do tego obiad za darmo dostaniesz" ... pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość comza
Mocno chamskie, też jeżdżę z dzieciakami i nie powiem nic więcej żeby nie używać łaciny...

Może jeszcze tyle że takich powinno się tępić, tymczasem oni mają nawet klakierów...

 

 

Ja też uważam że kolo pojechał po bandzie.

Niemniej tekst jest napewno czymś co wykracza poza standard rozmów CB

i może w jakis sposób ostrzec osoby nowe na CB radio że nie zawsze jest miło.

A co do chamstwa - pare lat temu CB używali niemal wyłacznie kierowcy TIR Oni maja gdzieś że teraz osobówką jedzie ktoś z dziećmi.

Czują się "u siebie" i reakcja typu: jak się nie podoba to won, jest powszechna.

W sumie CB to nie TV publiczna, nie musi być poprawna, a i abonamentu się nie płaci więc na jakiej podstawie wymagać czegokolwiek z powodu że używam radia, albo że mam dzieci?

Rada typu "wyłącz radio jak Cię męczy" była naturalna. Przynajmniej z tym jestem w stanie się zgodzić. Z dalszym ciągiem rozmowy zdecydowanie już nie. :563:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie CB to nie TV publiczna, nie musi być poprawna, a i abonamentu się nie płaci więc na jakiej podstawie wymagać czegokolwiek z powodu że używam radia, albo że mam dzieci?

Na takiej podstawie że są to podstawy kultury i poprawnego zachowania-uszanować własny język, przynajmniej jak się wypowiada publicznie!

Jeszcze pytanie: czy jak za coś się nie płaci to już nie trzeba tego szanować?!

 

Polecam forun cb-radio.pl, tam napisano wiele o kulturze w eterze a raczej o jej braku (tam userzy nie mają chociaż wątpliwości że trzeba to tępić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowe klnięcie na radiu w końcu wyłamuje sie jeden gość i mówi:

- panowie idźcie sobie na kanał pierwszy to jest kanał erotyczny i tam możecie sobie rzucać kur... i chu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość comza
Na takiej podstawie że są to podstawy kultury i poprawnego zachowania-uszanować własny język, przynajmniej jak się wypowiada publicznie!

Jeszcze pytanie: czy jak za coś się nie płaci to już nie trzeba tego szanować?!

 

Polecam forun cb-radio.pl, tam napisano wiele o kulturze w eterze a raczej o jej braku (tam userzy nie mają chociaż wątpliwości że trzeba to tępić)

 

Wątpliwości nie ma.

Ja nie neguję że coś na kształt kanonu zachowań istnieje, powinno istnieć i jest potrzebne.

Tyle że próba poskromienia łaciny na CB przypomina mi próbę zapanowania nad userami na forum Onetu :D

Poprostu szkoda nerw... kto się ch...em urodził kanarkiem nie umrze i tyle.

Zresztą - albo łacina przeszkadza nam zawsze albo wcale.

Teksty typu "jadę z dziećmi więc nie klniemy" sa debilne

Gośc jutro bedzie jechał sam i bedzie słał wiąchy, ale dziś go boli... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda...

 

Wracając do tematu

Wczoraj koło Ostródy:

"-mobilki, gdzie tu można zanurzyć fujarę?

-wsadź między drzwi i kapciem go!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ja z tydzień temu jade w stronę Marzewa (miśki non stop w megankach tam stoja). Wiadomo stali gdzieś. I dyskusja (był spory korek) -Panowie jaki macie tam silnik w tej megance ... cisza .... dalej pytania inni denerwują ich pewnie 1,3 stu konny. -No panowie to powiecie w końcu jaki tam macie silnik? - SPALINOWY

Na cb taka polewka była, że szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TO ja z tydzień temu jade w stronę Marzewa (miśki non stop w megankach tam stoja). Wiadomo stali gdzieś. I dyskusja (był spory korek) -Panowie jaki macie tam silnik w tej megance ... cisza .... dalej pytania inni denerwują ich pewnie 1,3 stu konny. -No panowie to powiecie w końcu jaki tam macie silnik? - SPALINOWY

Na cb taka polewka była, że szok.

Może nie wiedzą? :D

Wczoraj w TV. po wypadku na krajowej 7-mce pokazywali taką Megane i reporter pytał jaki silnik w niej siedzi, misiak odpowiedział że o takich parametrach jak w autach sportowych. Albo to tajemnica służbowa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się ich wypytywali ile koni ale nie chcieli powiedzieć. A kiedyś mając na poczatku cb (nie zczailem odrazu). Kierowca jakiegoś cieżarowca do meganki: " co ty sie wpie*** gówno masz a sie pchasz starszy ch**ku " :P Koleś ostro mu pojechał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadąc drogą 91 za Żorami,w kierunku Katowic(stoi tam stacjonarne foto) usłyszałem ciekawą rozmowę:

pyt:-koledzy w niebieskiej Vectrze,powiedzcie czy to foto jest prawdziwe,czy atrapa?

odp:-śmiech....czynne foto..

pyt:-koledzy czy możecie jeszcze powiedzieć gdzie na tej trasie są atrapy,a gdzie prawdziwe?

Dalszej konwersacji już nie słuchałem,domyślam się,że Vectrą jechali miśki.:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst z dzisiaj

- Mobilki jak ścieżka do Gryfina ? -

- Chu...wa -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przecież nie jest taka zła :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem z Torunia do Bydgoszcz, a że mam auto świeżo po lakierniku, to antenę postawiłem na paczce foliowej (kupiłem już nalepkę bezbarwną pod antenę). No i jakiś koleś się uczepił, że skoro na folii mam antenę to na pewno ją ukradłem... Czyżby ten ktoś mierzył wg swojej miary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Mobile oszczędności kupię

-Ja ci przepał mogę sprzedać

Chwila ciszy i odzywa się ktoś trzeci

-Ja pauzę mogę sprzedać

 

Uśmiałem się po pachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bresio

Dwa dni temu, droga nr 8, przed Augustowem:

A: mobilki, jak ścieżka do Augustowa?

B: za wiaduktem stoi niebieska vectra z miśkami

C:nie vetra, tylko mondeo. nie niebieskie, a czarne i stoi na 717km

 

Komu wierzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności