Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze niedawno było drugie formum antyradarowe http://fotoradary.x64.pl/index.php

ale coś ostatnio nie mozna tam się wbić.

Jest ok, działa bez większych problemów.

Zawsze aktualne informacje byly http://szort.pl/zj1i7

Tą linkę podawał wiki na poprzedniej stronie...

 

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest połączenie kilku urządzeń, czyli wtedy prawdopodobieństwo znacznie maleje. Jednak czujna i przepisowa jazda nie zastąpi najlepszego urządzenia ostrzegającego. Faktem jest, że nasz kraj to głównie znaki zakazu, które stoją czasami w zupełnie nieprzemyślany lub ukryty sposób, ale to już zupełnie inna historia...

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś poleci w miarę dobry antyradar za ok.1000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś poleci w miarę dobry antyradar za ok.1000zl

cb-radio. ta firma najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Panowie jak w temacie , sporo jeżdze po polsce i raczej rzadko przepisowo.. ( nie to że jestem piratem:diablica ) , interesuje mnie antyradar przenośny , który posłużyłby w kilku autkach. Ponoć nowe antyradary wykrywają fotoradary? Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zestawu:

Speedalarm.pl + CB Radio

Jak do tej pory skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dużo Cię wychodzi miesięcznie korzystanie z tego speedalarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nawigacja ma anty radar w sobie antyradar (bo sam jako taki w PL jet nie dozwolony=zakazany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego - to nie czasy PRL-u, ze radar siał falami na kilometr. Nie masz telewizora w domu? Teraz "suszarą" misiek może sobie w tłumie aut sprawdzic na przykład auto jadące jak trzecie w kolumnie. Tak wiec wykrywacz radau czy też antyradar - to pomysł bardzo kiepski.

Zainwestuj w CB i też będziesz mógł je sobie przenosić z auta do auta. Nic skuteczniejszego nie ma :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radary laserowe to jeszcze rzadkość.. , ze używanie jest nielegalne to wiem ale posiadać można;) , może ktoś ma jakiś antyradar ? I Do tego skuteczny?;p , A odnośnie pomiaru w tłumie o ile kogoś przed toba będą łapać to sporo wczesniej powinien antyradar o tym zasygnalizować;p

Edytowane przez passat1.8t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OKI - laser jest na razie w niewielkim stopniu u zywany, ale zeby antyradarem wychwicic suszare, to też nie jest to skuteczny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra nawigacja ma anty radar w sobie antyradar

Możesz powiedzieć jaka? To że mają fotoradary lub ostrzegają przed przypuszczalnymi miejscami kontroli radarowej, to są.Nigdy jednak nie słyszałem o nawigacji a antyradarem, dlatego proszę Cię o rozwinięcie tego tematu.

Zainwestuj w CB i też będziesz mógł je sobie przenosić z auta do auta. Nic skuteczniejszego nie ma

Dokładnie ;) Dobry sprzęt i wiesz na przód co się dzieje z 40 km przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry sprzęt i wiesz na przód co się dzieje z 40 km przed Tobą.

 

40km to chyba na pustuni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jakąś dobrą nawigacje wgrasz sobie punkty POI (radary itp.) i bedzie cie ostrzegać przed nimi. No i oczywiście CB:)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Valentine ONE. Problem w tym ze wykrywa wszytskie czujniki z drzwi CPNu ale to latwo odczuc ze to nie radar, a jak wyłaczysz to pasmo to prawie nic nie znajdzie i lezysz. Antyradar z GPS ma wgrane punkty POI wiec tak samo mozesz zwalniac przed nim jak zobaczysz ze radarowa kontrola prędkości mając ten radarl lub nie. Idąc tym tropem nie potrzeba Ci bo wiesz gdzie są stacjonarne raday i nad morze z wawy jedziesz 10h bo przed kazdym zwalniasz. Na szuszarki nie ma nic pewnego, bo nie zawsze i wszedzie tranzyt nagina 24/7 ze nadają gdzie co stoi. Jadąc o 3 rano gdzies gdzie nikomu nie błysneło i nikt nie widział Policji nic nie bedziesz wiedział i na CB tez nic nie powiedza bo zwalniają itp. Detektor wykryje stacjonarke, tylko pytanie co bedzie jak "nieoznakowany" ma jammera i wykryją to co Ty masz. Podsumowujac, jazda z wyobraźnią i nic ci nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valentine One: sprzęt pierwsza klasa, szkoda że kosztuje ponad 2000PLN.

 

Też przymieram się do zakupu antyradaru. CB, czy POI w GPS to zabawka dla małych chłopców. Ile razy widziałem zatrzymane przez policję auto z CB, tyle razy odechciewa mi się tego wynalazku.

 

Na razie podoba mi się taki model:

 

http://www.denken.com.pl/index.php?p450,antyradar-europejski-quintezz-xt-9500-eu-pop-najnowszy-model-promocja-przesylka-gratis

 

A to jak działa w praktyce:

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 2 tys , gdzie Ty szukasz. Przeciez Boguś moze załatwic za naaaprawde dobrą kase. Ja mam od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to podeślij na pw ile zapłaciłeś;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności