Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wiec chcę se zakupic antyradar i nie mam o tym zielonego pojecia, tzn czemu są takie kolosalne roznice w cenach czy te tanie temu sa tanie ze nie wykrywaja połowy albo wszystkich. czy antyradar zmienia predkość na radarze, nie pozwala wykryć, czy pokazuje ze w pobliżu jest jakis radar. bo mi by wystarczyło zeby mi piszczał jak jest jakis radarek gdzieś blisko ;]

moze cos doradzicie co macie sprawdzonego(i nie drogiego najlepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pujdę na wielką łatwiznę. Popatrz tutaj

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1645240

i tutaj

http://www.republika.pl/wykrywacze_serwis/P/Pindex.html

 

No i według mnie Używam jak jadę sobie gdzieś dalej taki prosty antyradar przeciwko radiowozom nieoznakowanym z wideorejestratorem.

Pozdrawiam :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem Lepsze CB Radio :641: :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cb radio... nikt tam mi nie powie ze za mna jedze nie oznakowany piesek ;]

 

no to se poczytałem.. nie kupuje antyradaru :P eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cb radio... nikt tam mi nie powie ze za mna jedze nie oznakowany piesek ;]

Ale będziesz słyszał już wcześniej że w okolicy.... kręci się nieoznakowane Vento. No i nieraz jak ktoś zauważy a ty nie zauważysz to ci powie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym... to moze zmiana tytułu :P jakie CB radio :P

moze w tym temacie cos doradzisz jeszcze :> to chyba troche tańsza zabawka??

na co zwracać uwage i gdzie najlepiej kupic:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość necro

Mam antyradar i nie polecam,kasa raczej w bloto wyrzucona,ostatnio dostalem 200zł,policjant sie tylko zasmiał,na co mi ta elektronika przy szybie :647:

jak jedziesz pierwszy nic nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh no tak antyradaru to szukałem czy gdzies nie było tematu, a cb radio to już nie łaska hehe juz znalazłem ;)

 

koniec tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
cb radio... nikt tam mi nie powie ze za mna jedze nie oznakowany piesek ;]

 

powie powie. najczesciej slychac w eterze "uwaga nieoznakowane misiaki w vectra nr ***** kreca sie na trasie od..... do.....

 

 

jak nie miales nigdy stycznosci z CB to pozycz i wybierz sie w jedna trase - zobaczysz jaka roznica jechac bez stresu ze nagle "za krzakow" wyskocza miski

 

 

CB to nie tylko "antymisiwe" urzadzenie. czesto pytam jak wyglada sytuacja na miescie - gdzie korki czy lepiej "ta trasa jechac" "czy ta" W obcych miastach mozesz zawsze liczyc na pomoc w szukaniu jakies ulicy, sklepu itp itp.

 

ja raz spobowalem i od tamtej pory juz sobie nie wyobrazam jazdy bez CB na pokladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ppmarian, dobrze gada. Tydzien temu mialem okazje pozyczyc CB i uzytkowac je przez jeden dzien jak jechalem do warszawy i komfort jest naprawde wart tych pieniedzy.

 

W warszawie rzucilem haslo jakiej ulicy szukam i juz mnie prowadzil jeden gosc. Nie sposob sie wtedy zgubic w miescie, a jak szybko mozna dojechac do celu :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

lamerskie pytanie, na ile można otrzymać rzetelną informację o fotoradarach umieszczonych na trasie, tych wystawianych (to pewnie nie problem) a tych na stałe zamontowanych (ukrytych)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie z tych sibiradiow ??

Cos taniego i dobrego ??

 

lamerskie pytanie, na ile można otrzymać rzetelną informację o fotoradarach umieszczonych na trasie, tych wystawianych (to pewnie nie problem) a tych na stałe zamontowanych (ukrytych)?

Ja korzystam z systemu GPS, mozna dograc punkty POI, gdzie stoja fotoradary oraz gdzie najczesciej sa "lotne" radary.

Procz tego najlepsza informacja sa 2 x dlugie od jadacych z na przeciwka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Procz tego najlepsza informacja sa 2 x dlugie od jadacych z na przeciwka.....

Mylisz sie. Najlepsza informacja pochodzi z CB - wiesz dokladnie co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tych na stałe zamontowanych (ukrytych)?

Są stronki na necie aktualizowane przez internautów i myslę że nie kłamią co do fotoradarów, dodatkowo zamieszczają zdjęcia i dokładny opis miejsca gdzie taki stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

 

lamerskie pytanie, na ile można otrzymać rzetelną informację o fotoradarach umieszczonych na trasie, tych wystawianych (to pewnie nie problem) a tych na stałe zamontowanych (ukrytych)?

 

zerknij TUTAJ

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zerknij TUTAJ

O tą mi chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm fajna ta mapka, szkoda że tyle jest tych miejsc, sprawdziłem sobie jedną okolicę i kilka dni temu jak jechałem z Torunia w stronę Włocławka to nie widziałem tego co jest tam wskazany, gdzie nawet ktoś zrobił zdjęcie, ale widziałem ten co jest napisane koło salonu skody, pytałem znajomych i powiedzieli, że to atrapa, bo nikt jeszcze tam nie został złapany, mam nadzieję że ja też, bo dwa pasy w jednym kierunku a robią jakieś dziwaczne ograniczenia, choć jadąc w stronę Torunia na wysokości zakładu anwil jest znak informujący tyle, że też nie dostrzegłem tam fotoradaru, ale być może nie zwróciłem uwagi. Ciekawe mnie na ile jest to aktualna mapa, ale sama idea ciekawa, na pewno na wielu odcinkach można jechać bezpieczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe mnie na ile jest to aktualna mapa

 

Bardzo aktualna - fotoradary które pojawiły się jakieś 2 miesiące temu w Łodzi od razu zostały dorzucone na mapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by tak zacząć jeżdzić w miarę przepisowo?Nie było by stresu.Kolega ostatno był na wakacjach nad morzem i tak się cieszył bo miał CB przyjechał przeszczęśliwy bo nigdzie go nie złapanano ,ale jakie było ździwienie po 3 tygodniach 400zł i 8pkt. oraz fotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno było drugie formum antyradarowe http://fotoradary.x64.pl/index.php

ale coś ostatnio nie mozna tam się wbić. Jak by ktos miał namiar na nowy serwer to niech da halo.

Zawsze aktualne informacje byly http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności