Skocz do zawartości
Gość zajec

naviMCD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CHRYPEL

DZIEKI WIELKIE ZA WIADOMOSC

MAM JESZCZE PYTANIE W SPRAWIE OPCJI DOWNLOAD NA TYM FORUM NIE MOGE SIE DO NIEGO DOSTAC ZEBY SCIAGNAC INSTRUKCJE OBSLUGI CALY CZS KAZE MI POWRACAC DO STRONY GLOWNEJ CZY TRZEBA SPELNIAC JAKIES KONKRETNE KRYTERIA ZEBY COS POBRAC?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forumowy download nie działa

 

sprawdź maila, masz już tam instrukcję...

 

i wyłacz caps locka!!!! :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśle mi ktoś na maila instrukcje obsługi do navigacji MCD??? z góry dzięki:) [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za instrukcje do navigacji MCD, pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek010

Ja mam ten sam problem. Cały czas ten nieszczęsny off road. Próbowałem kilku oryginalnych map ale nic nie pomaga. Satelit widzi 8 a trasy wszystkie na których ją sprawdzam są ponieważ w navigacji MFD je pokazuje a w mojej MCD jest off road. Wersja mojej nawigacji to D. szukałem w ustawieniach i nic nie wykąbinowałem.

Proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość konik

Witam serdecznie! Jeżeli ktoś dysponuje instrukcją do navi MCD i mógłby ją przesłać na maila będę wdzięczny. Pozdrawiam. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich..mam pytanko , jestem z Wrocławia gdy wpisuje w navi jakąs ulice we wrocławiu kilometry wyswietlane na navi do celu w miare sie zgadzają lecz na wyswietlaczu pojawia sie OFF ROAD i komunikat głosowyze znajduje sie na nieznanej drodze i niestety nie pilotuje mnie .. prosze o pomoc

 

ja również mam taki sam problem. jak sobie z nim poradziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjedź na drogę i jak trochę pojeździsz po głównych to navi się znajdzie ja np jak nastawiam na podwórku też mam off ale gdy już wyjadę <na drogę którą navi zna > to 30 sek i jest ok. a i jak masz off road to kilometry nie zgadzają ci się na bank bo wtedy navi oblicza je po linii prostej czyli chyba musiał byś helikopterem lecieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności