Skocz do zawartości
Gość ŻuReK

Navi a klima

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŻuReK

Mam problem ponieważ mam B5 z manualną klimatyzacją i chcę zapytać czy możliwe jest teraz założenie dużej nawigacji... bo z tego co widziałem to ta navi jest zamontowana w górnej części panelu a tam aktualnie mam klime...

 

Chodzi mi o taką jak np tutaj: http://moto.allegro.pl/item283971059_navi_vw.html#photo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe, niech przykładem będzie np to ->http://www.forum.vw-passat.pl/topics5/moj-25-tdi-4motion-vt26194.htm zapewne masz pokrętła u góry, więc trzeba będzie je przenieść na dół...

 

a ta navi co podałeś do niej link to wersja A lub B. Więc nie będzie Ci czytała map polski

 

kup wersję C, D lub G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

witam .. miałem ten sam problem .. nie bylem pewny czy wejdzie mi kosz na navi na gore bo nie do wszyskich wchodzi wiec , zamontowalem navi na dole bez kosza , bylo troszke pracy ale juz po bolu ..a wygląda wporzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FrogerDH

Mam taki sam dylemat bo mam zwykła klimę a chciałbym navi sobie wsadzić ale widzę że jednak się da. Tylko ze u mnie teraz panel od nawiewów jest na gorze, a na dół raczej się go nie da przenieś. I nie wiem jak to zamontować :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

zostaw panel na górze a navi zamontuj na dole , ja tak zrobiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FrogerDH

Masz może foto jak to u ciebie wygląda? Trzeba będzie przerobić całą konsole by to jakoś upchnąć :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻuReK

adams, dzięki wielkie :ok: teraz muszę poszukać navi...

 

zajec pokaż fotki jak wygląda u Ciebie navi w dolnej części panelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj żeby kupić navi wersji C lub D, G bym odradzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

jutro może zrobie foto , lecz nie wiem czy uda mi się dołączyc zdjecie , bo przyznam sie ze jestem tu zielony , ale spróbuje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności