Skocz do zawartości
Gość studio_w

Przeglądy gwarancyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to drogi Szymonie ,że ceny mają z kosmosu , i chyba mi przyznasz racje! Różnica w porównaniu nawet do Trójmiasta wynosi na przeglądzie nawet 400zł+!

Jeżeli tak stawiasz sprawę, to pewnie masz rację, osobiście nie mam porównania do innych miast, bo od zawsze serwisowałem auta w Warszawie i to pewnie mój problem :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to pewnie mój problem .

Kto bogatemu zabroni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO zasada - tam robilem i jest ok, co nei znaczy że nie trzeba uważać na wybryki przy fakturowaniu. Miła rozmowa, troszke targowania i zawsze można cos ukręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze niedlugo zbliza mi sie pierwszy przeglad longlife na 30000 popytalem tu i tam ceny jakie podaja serwisy np. w serwisie w Katowicach to 1200-1300 zl. Z ciekawosci zapytalem takze o cene takiego przegladu w niemczech i tu 200€:zeco czyli 800zl co Wy na to.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka dni temu robiony rozrząd + long life i wyszło razem 1800 - z czego rozrząd kompletny 1150zł czyli przegląd wychodzi 650zł, ale może miałem taniej ze względu własnie na rozrząd. 1200zł to chyba troszke za dużo mimo wymiany tych filtrów itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie czela za 800 km 60K i najprawdopodobniej odstawie go do Zasady. Cena 1300 ale jakiś rabat ma być:)

mam pare usterek ciekawe jak podejdą do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 52000 niedlugo przeglad z wymiana oleju w DSG. Jestem ciekawy jaki bedzie koszt takiej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się zapisałem na przegląd. pare uwag do Auta i zobczymy co zdziałają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj koszt:

Matreialy

olej, olej skrzyni, filtry: oleju, filtr skrzyni, kabinowy, paliwa, dolewka plynu chlodzacego - 857,96

 

Robocizna:

495 zl.

 

Razem po 60 000: 1352,96 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno po i cena z 1350 zapłaciłem 1050 bo się okazało iż znajomy mnie przyjmował:)

 

usterki rozprawili w miare dobrze. z tym że niezyczyłem sobie by zalewali mi płyn do spryskiwaczy a to zrobili:)hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Vw uzywaja Castrol Edge 5w-30 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwsza inspekcje 30 tys. tutaj w Niemczech zaplacilem 270 euro. W tym byl olej po 22 euro za litr. Jak widac ceny zblizone.

Aha, do domu i po odbior auta przywiezli mnie taryfa. (oplate na pewno wliczyli w koszta inspekcji)

Edytowane przez Lanumisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli w Vw uzywaja Castrol Edge 5w-30 ??

w dieslach jest SLX ale ja smigam na mobilu ESP generalnie co sobie zażyczysz wlać to wleją

Edytowane przez Angelus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w ASO Plichta w Gdańsku na przeglądzie klimatyzacji. Sprawdzenie szczelności, czynnik, olej, dezynfekcja - 149,-. Z wymianą filtra kabinowego - 202,-. Jak robi sie ten przegląd przy okazji OT to ten koszt wynosi 99,-. Według mnie solidnie i w przystępnej cenie.

Przy okazji spytałem sie o koszt przeglądu. Duży przegląd (cokolwiek to znaczy) to koszt około 1100,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

 

Zbliżam się do pierwszego przeglądu, long life po 30tys km, passat 1,4 tsi.

Auto kupione w wawie, auto viva. Planowalem tam oddac, ale opinie wycyztalem na forum nie najlepsze...

co polecacie?jakie ejst geenrlanie koszt takiego przegladu w wawie?

nadmienie, ze na zimno strasznie juz halasuje mi rorzadz- wiec pewnie napinacz, do tego glsono chdozi sprezarka klimy i cale auto w srodku trzeszczec zaczelo...

 

i jeszcze jedna sprawa - czy jakikolwiek serwis w wawie/okolicach ustawi na moja odpowiedzalnosc halogeny jako dzienne?

 

dzieki za pomoc - to moje pierwsze auto ktorego sam 'nie moge' naprawiac, wiec jestem zielony.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forumowicze,

 

Zbliżam się do pierwszego przeglądu, long life po 30tys km, passat 1,4 tsi.

Auto kupione w wawie, auto viva. Planowalem tam oddac, ale opinie wycyztalem na forum nie najlepsze...

co polecacie?jakie ejst geenrlanie koszt takiego przegladu w wawie?

nadmienie, ze na zimno strasznie juz halasuje mi rorzadz- wiec pewnie napinacz, do tego glsono chdozi sprezarka klimy i cale auto w srodku trzeszczec zaczelo...

 

i jeszcze jedna sprawa - czy jakikolwiek serwis w wawie/okolicach ustawi na moja odpowiedzalnosc halogeny jako dzienne?

 

dzieki za pomoc - to moje pierwsze auto ktorego sam 'nie moge' naprawiac, wiec jestem zielony.

 

pzdr

Kolego wszystko jest na forum. Poszukaj tutaj cos na pewno znajdziesz. http://forum.vw-passat.pl/search.php?searchid=5809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis po 120 tys.:

olej, olej skrzyni DSG, filtry: oleju, powietrza, filtr skrzyni, paliwa; dolewka płynu chłodzącego, klocki tył, płyn hamulcowy ~1100 zł.

 

Robocizna:

wymiana oleju, oleju w skrzyni, płynu hamulcowego, tylnych klocków

~600 zł.

 

Razem serwis po 120 tys. 1725 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności