Skocz do zawartości
adi

Radio samochodowe + navigacja z laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam radyjko samochodowe JGC ar5100-tft, ma ono złącze AV IN 3x chinch (żółty, czerwony, biały). Chciałem do niego podłączyć obraz z laptopa na którym mam navigację. W Laptopie mam standardowe złącze do monitora VGA. Jest to możliwe? Jaki kabel jest mi potrzebny, taki zwykły VGA->3xchinch? Oprócz tego musze mieć jakiś konwerter czy coś? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to nie znajdziesz zlaczki vga - czincz, musialbys miec wyjscie rgb w laptoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam radyjko samochodowe JGC ar5100-tft, ma ono złącze AV IN 3x chinch (żółty, czerwony, biały). Chciałem do niego podłączyć obraz z laptopa na którym mam navigację. W Laptopie mam standardowe złącze do monitora VGA. Jest to możliwe? Jaki kabel jest mi potrzebny, taki zwykły VGA->3xchinch? Oprócz tego musze mieć jakiś konwerter czy coś? Pozdrawiam.

 

nie ma zwyklego kabla VGA->3xchinch

VGA to RGB +H+V

3x chinch to Video (CVBS) + audio L, R

 

jesli laptop nie ma wyjscia Video lub Svideo to musisz miec adapter VGA na video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navik, RGB czyli 3 chinche? + do tego H i V ale to razem 5 a ja mam tylko 3 chinche - wejścia AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze masz takie wejscie:

zolty to Video (CVBS)

bialy to audio L

czerwony to audio R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navik, Tak, to by pasowało. Więc jeśli nie mam na laptopie TV out'a to musze kombinować jakiś konwerter. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa dostepne przejsciowki z vga do euro.poszukaj. to koszt ok 60zl i omijasz brak tv-out w lapku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak to rozwiązałeś i co potrzeba do podłączenia radyjka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności