Skocz do zawartości
Gość Pawlitoooo

Jak ustawić wolne obroty w passat B4 1.9 TD

Rekomendowane odpowiedzi

a wtyka jest żeby po prostu była.
Jak masz ABS, poduchy lub climatronika to jeszcze z nimi możesz się połączyć.
Pada sterownik świec czy jak
najprawdopodobniej, lub przekażnik "X kontakt"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchaj czasem po przekręceniu kluczyka na zimnym nie zapina grzania świec, wystarczy cofnąć kluczyk, przekręcić jeszcze raz i jest ok. Pada sterownik świec czy jak ? Ogólnie nie jest to jakiś super problem tylko tak pytam z ciekawości.

w AAZ świece zaczynają grzać po otwarciu drzwi kierowcy, zanim wsiądziesz za kierownicę i przekręcisz kluczyk świece zdążą się już zagrzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w AAZ świece zaczynają grzać po otwarciu drzwi kierowcy, zanim wsiądziesz za kierownicę i przekręcisz kluczyk świece zdążą się już zagrzać
Skąd ten pomysł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już coś takiego miałem : wsiadłem do samochodu i po chwili było słychać jakiś przekaźnik- nic nie włączałem:P

Może w myśli maciyk-a, jest coś rzeczowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd ten pomysł?

Ja sobie tego nie wymyśliłem. VW wkładał różne rzeczy do tego silnika, pompę pół elektroniczną, automatyczny przyśpieszacz kąta wtrysku, grzanie świec po otwarciu drzwi gdy silnik jest zimny. Potwierdzone jest to również na forum golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wolnych obrotów.

Czy w Passacie 1,9 TD wykręcając tą śrubkę od regulacji wolnych obrotów(tą za pompą, ze sprężynkami) można przedobrzyć i może ona się wykręcić i wypaść , czy ma jakieś zabezpieczenie i nie wypadnie jak jest za bardzo wykręcona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można przedobrzyć i może ona się wykręcić i wypaść

 

Niestety tak, przerabiałem to. Zakres regulacji nie jest duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oring na osce gazu? pod sprezynami? 2 godziny roboty dla laika

Cześć, pozwolę sobie odświeżyć temat, biorę się za włożenie boost pin'a do swojej pompy, tylko że jest taka sprawa iż cieknie mi ropka z właśnie z tego miejsca o którym piszę Souler. Jak by ktoś miał jakiś " instruktarz " jak się za to zabrać chętnie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panowie! W Passacie B4 1.9 TD mam taki oto problem... Jak zmieniam bieg z niższego na wyższy to wzrastają obroty.  Gdy mam na obrotosciomierzu np 2000 i wysprzeglam aby przełączyć na wyższy bieg to obroty wzrastają od razu do 2500 i więcej. Nie naciskam na pedał gazu. Silnik wyje przez chwilę. Po czym obroty spadają. Może ktoś z panów podpowiedzieć co jest tego przyczyną? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności