Skocz do zawartości
Gość Czarek

Trzyma wysokie obroty po puszczeniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarek

Mam pytanie odnosnie podnoszenia sie obrotów silnika.Po założeniu gazu w passacie 1.8b 90KM gdy przez dłuższy czas jade z taką samą predkoscią po zdjęciu nogi z gazu obroty nie spadają. Nawet jak hamuje to czuje jak silnik ciągnie a jak wrzucam na luz to obroty są rzędu 4tyś. Nawet po wyłączeniu i włączeniu silnika obroty sa cały czas wysokie. Aby obroty spadły trzeba wrzucic bieg trzymać hamulec i zdusic go tak jak bym chciał ruszyc na hamulcu wtedy pomaga ale tylko do nastepnej jazdy w trasie. Przy jeżdzie w miescie to się nie zdarza tylko w trasie przy równej jezdzie. a na benzynie jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gazownika

Gaz na ulicach:

 

WARSZAWA - MONTAŻ - SERWIS

 

ul. Bieżuńska tel. 0-22 6796536 kom. 0- 501582200

 

ul.Instalatorów tel. 0-22 8466888 kom. 0- 604771692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość connor

Ja mam identyczny problem z paskiem 1.6 jak tyle że jade np. autostradą z tą samą prędkością i mniej więcej na tych samych obrotach to jak zachamuje lub wrzuce na luz to gaśnie lub są takie małe obroty że całym autem czepie. Lecz nie moge dojść do tego co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość connor

Aha zapomniałem dodać że dzieje się to tylko na gazie. Na benzynie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko regulacja Ci pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
Ja mam identyczny problem z paskiem 1.6 jak tyle że jade np. autostradą z tą samą prędkością i mniej więcej na tych samych obrotach to jak zachamuje lub wrzuce na luz to gaśnie lub są takie małe obroty że całym autem czepie. Lecz nie moge dojść do tego co to jest.

zdejmij ta rure ktora doprowadza powietrze do filtra powietrza (zaczyna sie w okolicy chlodnicy i wchodzi do obudowy filtra), jego po prostu dlawi, dostaje za duzo powietrza... u mnie tez ta bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności