Skocz do zawartości
klasycznymaster

Przeguby zewnętrzne - firmy, ceny.

Rekomendowane odpowiedzi

naście tyś km hałas, od tego czasu weszliśmy w metellego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że u mnie będzie w porządku, kumpel który ma warsztat nic innego nie zakłada i nikt nie przyjechał z reklamacją...

Wrócę do tematu jak przejadę więcej kilometrów, u mnie to idzie piorunująco więc będzie to niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupić przegub do passata b5 fl 1.9 Tdi 130KM

Zależy mi na tym żeby był dobry i tani, Ruville, metelli ?

I jakieś zęby są w tych przegubach, nie wiem ile u mnie powinno być czy 33 czy 38 czy to po modelu auta doradzą?

jak kupię przegub to czy to będzie cały kpl czyli smar i osłona?

Najlepiej jakbyście linka podali jaki zakupić

Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ruvielle, w zestawie masz wszystko tzn przegub, smar, osłonkę, podkładki, spinkę, opaski. Co do rozmiaru to już musisz się dowiedzieć sam po Vinie czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegub Metelli jest już wypełniony smarem, co prawda nie ma dodatkowego smaru do osłony, która jest w komplecie wraz z wszystkim co jest potrzebne do wymiany przegubu. Moim zdaniem dobry stosunek ceny do jakości ale jeśli ktoś często rusza z piskiem opon i przegub narażony jest na częste duże przeciążenia radze kupić coś droższego ( Spidan Lobro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się. Jakieś 2 lata temu zaprowadziłem Passata B6 na wymianę przegubów za które zapłaciłem ok. 400zł za 2 sztuki. W renomowanym serwisie wymienili mi, pojeździłem ok. pół roku i opaski puściły, przeguby zaczęły strzelać od piasku. Postanowiłem sam coś z tym zrobić. Kupiłem kolejne przeguby po ok. 100 zł za sztukę i manżety gumowe ( oryginalnie są plastykowe ). Dodatkowo kupiłem maszynkę ( są dwa rodzaje ) do zaciskania i odcinania opasek metalowych. Sam wymieniłem przeguby, założyłem opaski i jeżdżę do tej pory bez żadnych problemów. Gumy w idealnym stanie, smar nie wycieka. Moim zdaniem przy wymianie ważne jest aby dobrze i profesjonalnie zacisnąć opaski. VW passat ma 170 km, w automacie dsg. Mam nadzieję, że pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opaski zacisnąć można obcengami, generalnie trzeba to zrobić dobrze i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki kupić przegub do passata b5 fl 1.9 Tdi 130KM

Zależy mi na tym żeby był dobry i tani, Ruville, metelli ?

I jakieś zęby są w tych przegubach, nie wiem ile u mnie powinno być czy 33 czy 38 czy to po modelu auta doradzą?

Kup LPR jedyny jeszcze włoski do AVF 38z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności