Skocz do zawartości
klasycznymaster

Przeguby zewnętrzne - firmy, ceny.

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie..jaki przegub zewnetrzny kupic do passka 1.8T AEB '98?

firmy Lobro ? czy jaki polecacie i jaka zywotnosc?i oczywiscie jaka cena?oryg z salonu jakiej jest firmy?

 

z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Oryginały to GKN SPIDAN

2. Kup LOBRO

3. http://www.sklep.intercars.pl

4. Użyj wyszukiwarki na górze pod obrazkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lobro mi padł po 8 tys km, stukał jak by przejechał z milion km :rotfl: , reklamacje uwzgledniki , teraz jestb spidan , cena prawie bez roznicy, chyba ze w servisie to 750 zł, a normalnie ok 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Mam na stanie nowego GKN Spidan-a za 200zł. Kompletny z osłonami, opaskami i smarem.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

zabieram sie do wymiany przegubu zewnetrznego w moim Pasku i wiem ze wybrac najlepiej firmy Lobro Lub GKN Spidan z tego co wyczytalem na forum :) koszt okolo 200zł i mam pytanie jaki dokladnie kupic zeby pasowal do mojej wersji passata?

Zewnętrze uzebienie: 38 a wewnętrze: 27. Liczba zębów przy ABS: 45 ?

Nr czesci Spidana 22763 a Lobro?

 

Prosze o pomoc tak zebym nie kupil zlego.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spidan!jedz do skepu i kup będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

zabieram sie do wymiany przegubu zewnetrznego w moim Pasku i wiem ze wybrac najlepiej firmy Lobro Lub GKN Spidan z tego co wyczytalem na forum :) koszt okolo 200zł i mam pytanie jaki dokladnie kupic zeby pasowal do mojej wersji passata?

Zewnętrze uzebienie: 38 a wewnętrze: 27. Liczba zębów przy ABS: 45 ?

Nr czesci Spidana 22763 a Lobro?

 

Prosze o pomoc tak zebym nie kupil zlego.

 

Pozdrawiam!

JA dwa dni temu wymieniałem przegub. Kupiłem spidana i jak narazie oky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przegubów czy jest różnica między lewym a prawym przegubem zewnętrznym, bo na pewno jest jeden walnięty, ale nie wiem dokładnie który???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś słyszał o producencie GUTTMANN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlśnie zauważyłem pęknięte obie gumy przy przegubach (lewy terkocze przy ruszaniu na skręconych kołach). Czy konieczna jest wymaian tego przegubu?

Czy ktoś słyszał o takiej marece "renomowanej, niemieckiej": http://allegro.pl/item472292599_przegub_zew_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5_b6_duzy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlśnie zauważyłem pęknięte obie gumy przy przegubach (lewy terkocze przy ruszaniu na skręconych kołach). Czy konieczna jest wymaian tego przegubu?

Czy ktoś słyszał o takiej marece "renomowanej, niemieckiej": http://allegro.pl/item472292599_przegub_zew_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5_b6_duzy.html

 

Skoro terkocze to już nie przestanie. Firmy z aukcji nie znam ale cena mówi sama za siebie. Ponadto każdy sprzedawca pisze "produkt renomowanej firmy" nawet przy najgorszym syfie :), więc tym bym się zbytnio nie sugerowł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, niestety też mi się wydaje, że nie przestanie terkotać. A jak myśłisz, co z drugim - guma rozerwana ale terkotania nie słychać. Czy trzeba wymieniać oba czy można pojedyńczo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki, niestety też mi się wydaje, że nie przestanie terkotać. A jak myśłisz, co z drugim - guma rozerwana ale terkotania nie słychać. Czy trzeba wymieniać oba czy można pojedyńczo?

 

Witam..wymień tylko uszkodzony przegub, a w drugim jeśli jego stan jest dobry to wystarczy wymienić tylko osłonę przegubu i uzupełnić smarowanie. Koszt tej osłony jest niewielki a przegub służyć może Tobie jeszcze sporo czasu. Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie wymień osłone przed zimą !!!!!! Zaorasz przegub raz dwa jak bedziesz jeździł z rozerwana bądz pękniętą osłoną.

Smar Ci wycieknie, syf naleci do przegubu i koniec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, autko już u mechanika - 1 przegub + dwie osłony.

Zobaczymy jaki będzie koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam "pan piotrus",

 

Mam do Ciebie pytanie: jakiej marki kupiłeś przegub? Czy wymieniłeś 1, czy 2? Czy jesteś z tego przegubu zadowolony (po roku użytkowania)? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam passata ze skrzynia tiptronic pękła mi osłona wymieniłem i puka dalej jakie przeguby polecacie bo jak kolega wyżej napisał jak puka to juz nie przestanie tylko teraz który wybrać bo jest ich dużo na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam passata ze skrzynia tiptronic pękła mi osłona wymieniłem i puka dalej jakie przeguby polecacie bo jak kolega wyżej napisał jak puka to juz nie przestanie tylko teraz który wybrać bo jest ich dużo na allegro

 

Też mam pasia 131 KM i wstawiłem mu chińszczyznę. Tylko proszę się nie śmiać. Lata już 4 tysiące i dosłownie nic złego się nie dzieje. A potrafię z podporządkowanej odejść czasem z kontrolką ESP. Firmy nie pamiętam ale kosztował 80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W weekend zamierzam wymienić prawy zewnętrzny przegub. Jakiej firmy wybrać?? Znajomy może załatwić mi Lemfordera za 140-160zł. Wiem że ta firma ma bardzo dobre wahacze a jak jest z przegubami?? i czy to dobra cena??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności