Skocz do zawartości
Sergiej

Słabe światła 3BG H7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gustdelf

A jakie to lampy soczewkowe (zarowki s czy r?) I jakie zarowki:

-firma

-model

Moze zarowki sa juz wypalone po poprzednim wlascicielu to moge sie spodziewac,ze nigdy nie byly wymieniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie xenon że pytasz o D2R i D2S,zwykłe H7,masz w tym temacie jakie ludzie stosuję żeby było jaśniej,podjedź na stacje diagnostyczną jeśli masz za nisko światła i ustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustdelf

I tutaj sie mylisz. Sa dwa typy refletorow nie zaleznie od tego czy masz xenony czy zwykle halogeny. Na szybko znalazlem dla ciebie aukcje z opisem, mialem gdzies strone gdzie dokladniej to bylo opisane jak bedziesz mial jeszcze watpliwoscio to ja odnjade.

http://cgi.ebay.co.uk/2St-H7-R-PHILIPS-NightGuide-3-in1-Lampe-DOUBLE-LIFE_W0QQitemZ180193485459QQihZ008QQcategoryZ65222QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=89463

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H7 to H7 jak się zagłębiasz to zawsze coś wynajdziesz,wyjmujesz starą i kupujesz taką samą ,żadna filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustdelf

Sprawdz drugi link i przeczytaj opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tutaj sie mylisz. Sa dwa typy refletorow nie zaleznie od tego czy masz xenony czy zwykle halogeny.

 

Owszem - są dwa rodzaje - R refleksyne, S - soczewkowe. Ale w temacie jest mowa o 3BG, a tu są soczewkowe.

 

Na szybko znalazlem dla ciebie aukcje z opisem, mialem gdzies strone gdzie dokladniej to bylo opisane jak bedziesz mial jeszcze watpliwoscio to ja odnjade.

http://cgi.ebay.co.uk/2St-H7-R-PHILIPS-NightGuide-3-in1-Lampe-DOUBLE-LIFE_W0QQitemZ180193485459QQihZ008QQcategoryZ65222QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

To są jedyne znane mi żarówki H7, które "rozróżniają" typ reflektora na R i S. Ale wynika to z faktu, że świecą 3 kolorami w trzech strefach - dla lampy R muszą mieć filtry inaczej rozłożone niż dla lampy S (krótko mówiąc jak założysz S do R to będziesz miał strefy barwne światła odwrotnie niż założył projektant żarówki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz drugi link i przeczytaj opis.

po co mam czytać, skoro ty masz soczewkę ,więc kupujesz takie do soczewki,sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czy S czy R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustdelf

Problem w tym,ze nie wiedzialem co mam :) Po to zdjecie wkleilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kali_biala

Matm takie pytanie, mam passata b5fl i oryginalne lampy. ktos mi powie jakie są tam zamontowane żarówki i co zrobić zeby było ładniejsze światło ??? Jak narazie to sa one troche słabe a nie chce sie ładowac w jakies przetwornice itp. passat 2001 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kali_biala

czyli nie ma różnicy czy to soczewkowe lampy czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matm takie pytanie, mam passata b5fl i oryginalne lampy. ktos mi powie jakie są tam zamontowane żarówki i co zrobić zeby było ładniejsze światło ??? Jak narazie to sa one troche słabe a nie chce sie ładowac w jakies przetwornice itp. passat 2001 r.
H7 to H7 jak się zagłębiasz to zawsze coś wynajdziesz,wyjmujesz starą i kupujesz taką samą ,żadna filozofia

ile razy można wałkować to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

to ja chyba uzbieram na xenon .... jeszcze mam pytanie a propos bi xenonow reklamowanych na necie, ze ori z przetwornicami itd ,do paska b5 + byly rzeczywiscie montowane bi xenony czy to ulanska fantazja sprzedajacego ze zwykly xenon nazywa bi ? no i pytanie czy wydaje mi sie , ze org refl z xenonem podlaczonym prawidlowo beda lepiej swiecic niz takie przerobione na dobrej klasie przetwiornikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanie a propos bi xenonow reklamowanych na necie, ze ori z przetwornicami itd ,do paska b5 + byly rzeczywiscie montowane bi xenony czy to ulanska fantazja sprzedajacego ze zwykly xenon nazywa bi ?

_wyszukiwarka

ze org refl z xenonem podlaczonym prawidlowo beda lepiej swiecic niz takie przerobione na dobrej klasie przetwiornikami
bzdura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

to co skwitowales ze bzdura to bylo pytanie a nie twierdzenie :) jako ze masz dolozone to subjektywnie mozesz tak to wyjasnic w 1 wyrazie,moze ktos sie jeszcze wypowie,ale glownie mi chodzilo o ten bi xenon ... spoko pouzywam wyszukiwarki chociaz podpiecei sie pod temat lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co skwitowales ze bzdura to bylo pytanie a nie twierdzenie :)
no ale na jakiej podstawie mają świecić lepiej?? inne palniki?? nie, bardziej oddające moc palnika...soczewki też nie

-jedyny + na lepsze światło może dać czystość soczewki

 

aaa o bixenonie jakiś czas temu był dość mocny spór-wymiana zdań na kilkadziesiąt postów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

a to sorki od paru dni jestem tu a swiezo przeskoczylem z forum golfa ... a tam tematy xenonu i tego typu bajerow byly odlegle, raczej mowa byla o kreceniu ,fmic i pompie wteyskowa i turbawka ... zabiegi upiekszajace sa mi obce dlatego pytam jak cos nie jasne jest dla mnie, wyjasniles mi conieco takze bede szukal zestawu a nie calych refl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej spotkałem sie z odpowiedzia ze H7 to H7 ale kupując nowe Philipsy NightGuide należy podać jaki gdyz te oznaczone S sa do soczewk a R do reflektorow wiec niekiedy chyba bywa rożnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy to znaczy tylko ten jeden raz-mówiąc o Passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności