Skocz do zawartości
Gość baxter007

centralny zamek bez pilota... jak dorobic pilota

Rekomendowane odpowiedzi

oki wielkie dzieki w takim razie szukam tego sterownika i jak bede mial to sie odezwe.dzieki za konkretna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

witam

 

do kol. Tomczak

 

http://www.amt-alarmy.pl/sklep/index.php/cPath/7_39

 

mikroster z pilotem lux

 

chciałbym sobie jak najbardziej uprościc i chodzi mi tylko o zamykanie-otwieranie z pilota plus migacze , czy ten co podałem może też być do założenia w Pasku czy musi być

zamster plus lux? ewentualne uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W moim świeżo sprowadzonym pasku też nie ma pilota. Niestety nie wiem czy kiedykolwiek był. Czy ta opcja którą wymienił mój przedmówca jest godna rozważenia, bo nie ukrywam że cena całkiem atrakcyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zamste jest wymagany jesli chesz miec domykanie szyb, jesli chcesz tylko funkcje zamknij, otworz plus kierunki to tamten wystarczy.

 

zamster plus lux da Tobie jeszce mozliwosc domykania szyb oraz samouzbrojenie, czyli jesli przpadkowo w kieszeni nacisnie Ci sie przycisk otworz i nie zauwazysz to po 30 sek sam sie zamknie. mysle ze 90 zl a 50 duzej roznicy nie zrobi a jednak dodatkowe fajne funkcje masz.

 

pozdrawiam

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica w cenie zadna.nie chce samouzbrajania, chce dimykanie szyb.otwieranie bagaznika malo wazne bo i tak w wariancie otworzy mi sie zamek ze wszystkimi, czyli wersja lux tak czy siak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale zamster plus lux (bo jest tez minister plus lux i inne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym myslalem.po swietach przejade przez strzelin i to wezme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon

to ja sie zamotalem .... ja mam Passka 99 i ma kluczyk osobno niz alarm. Chce to miec w scyzoryku ale jak moge sprawdzic ze moge miec opcje z otwieraniem i domykaniem szyb ?

 

Ps. jak kupie sobie taki zamek w/w to tam jest info jak wszysytko bezbolesnie pozamieniac aby wszystko chulalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego juz pisalem zeby zapomniej o mdulach z pilotami scyzoryk sprzedawanymi na rynku za grosze bo to porazka i pewnikiem za miesiac bedziesz chcial to wyrwac z auta zeby wepchnac do gardla sprzedajacemu...przerabialem ten temat. Mozesz kupic modul oryginalny i zamowic pilota, ale to droga zabawa - ktos wczesniej napisal ze 100wke kosztuje ale nie nowka i z tym bym nie ryzykowal, z paskiem i tak jest mnoestwo problemow z zamkami.

 

tanie i proste rozwiazanie to to co podalem, zamster plus lux 90 zl albo jakbys chial caly alarm to polecam seo dolphin pilotowy okolo 300 zl z cujkami ultradzwiekowymi i syrenka z wlasnym zasilaniem

w obu prypadkach jest wszystko ladnie opisane jak co zrobic, gdyby jdnak ktos mial z tym problem smialo piszcie na priv, pomoglem paru osobom z tym jescze paru nie zaszkodzi zebym pomogl ;)

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawdziłem sobie dzisiaj VAGiem numerki mojego modułu komfortu:

 

Address 46: Central Conv.

Protocol: KW1281

Controller: 3B0 959 796 K

Component: Zentral-SG Komfort V41

Coding: 04097

Shop #: WSC 05311

 

Albo spier.... coś przy znajdowaniu tego numeru albo ta wersja modułu komf. jest jakoś rzadko spotykana bo nie mogę znaleźć żadnych informacji na jej temat.

Może ktoś z was wie gdzie mogę sprawdzić czy ta wersja modułu komfortu obsługuję pilota do centralnego? Jeżeli nie obsługuje to wystarczy dokupić zamstera i będzie śmigało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie a co w przypadku gdy komus komfort domyka szyby i wspolpracuje z pilotem ale nie ma pilota?bo dzisiaj z kumplem z A4 gadalem bo tez chce pilocika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no super z domyka, ale cos musi to wysterowac prawda? potrebna jest centralka ktora podaje dluzsza mase na zamknij zeby wysterowac domykanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dupa? nie da się w żaden sposób sprawdzić czy ten moduł ma pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon

dzisiaj zakladalem tablice rejstracyjne i przygladalem sie mojemy passacikowi tak na spokojnie po raz kolejny ... i jak patrzylem na instrukcje to zauważyłem ze nie mam chyba orginalnego alarmu ... poniżej zalaczam zdjecie jak to wyglada .. na odworcie jest zamazany producent .. chyba .. V-tex i pare jeszcze innych numerów..

 

Tomczak czy to da sie zapiąc to scyzoryka ?? np tego za 90 lub za 50 zł ?

 

ps. jakos nie moge dodac załącznik .. format sie zgadza jpg .. rozmiar tez - 20 kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkamon, Votex był tez fabrycznie zakładany do Vw i Audi. Masz auto z Holandii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da się w żaden sposób sprawdzić czy ten moduł ma pilota

 

da sie ale ja nie pamietam poszukaj Panie po forum, ja mog sie dowiedziec po sylwestrze od kumpla z serwisu

 

czy to da sie zapiąc to scyzoryka ?? np tego za 90 lub za 50 zł ?

 

tzn rozumie ze masz klucz scyzoryk? z pilotem? i chcialbys autoalarm sterowany z tego pilota oryginalnego?

jesli dobrze zrozumialem to tak, da sie tak zrobic ale to co podalem za 90 zl to jest tylko sterownik zamka z pilota, alarmik bezpilotowy na can kosztowalby kolo 250 zl z ful wypasem, czyli wlasne zasilanie, ultradzwieki itp. natomiast osobiscie odradzam zapinania alarmow bezpilotowych na can w VW dlaczego? popatrz ile osob ma problem z centralnymi zmkami, jesli Ci walnie zamek ktorys to pewnikiem uklady blokujace zaczna swirowac i bedzie sie dzialo np ze otworzysz auto ale nie rozbroi alarmu i nigdzie nie pojedziesz:) przerabialem tematy z alarmami na can multum razy w VWjach i dlatego odradzam.

 

(jesli zle zrozumialem Twoje zapytanie o prosze wyjasnij)

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon
mkamon, Votex był tez fabrycznie zakładany do Vw i Audi. Masz auto z Holandii ?

 

autko mam z niemiec

 

 

 

tzn rozumie ze masz klucz scyzoryk? z pilotem? i chcialbys autoalarm sterowany z tego pilota oryginalnego?

... (jesli zle zrozumialem Twoje zapytanie o prosze wyjasnij)

 

juz wyjaśniam ... nie mam kluczyka w scyzoryku ....

 

mam standardowy kluczyk z żaróweczka w kluczyku a alarm z centralym jest osobno dolączony na wężyku

 

chcialbym mieć to "przełożone" do scyzoryka .. bez zbednych bajerów typu domykanie okien .. otwieranie bagażnika... etc ... to co teraz mam chce przelorzyć do scyzoryka

 

tyle .. jak dam rade to wysle ci zaraz na maila zdjęcie .. bo nie moge dołaczyc zdjecia tu na forum .. nie wiem dlaczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon
mkamon, Votex był tez fabrycznie zakładany do Vw i Audi. Masz auto z Holandii ?

 

autko mam z niemiec

 

 

 

tzn rozumie ze masz klucz scyzoryk? z pilotem? i chcialbys autoalarm sterowany z tego pilota oryginalnego?

... (jesli zle zrozumialem Twoje zapytanie o prosze wyjasnij)

 

juz wyjaśniam ... nie mam kluczyka w scyzoryku ....

 

mam standardowy kluczyk z żaróweczka w kluczyku a alarm z centralym jest osobno dolączony na wężyku

 

chcialbym mieć to "przełożone" do scyzoryka .. bez zbednych bajerów typu domykanie okien .. otwieranie bagażnika... etc ... to co teraz mam chce przelorzyć do scyzoryka

 

tyle .. jak dam rade to wysle ci zaraz na maila zdjęcie .. bo nie moge dołaczyc zdjecia tu na forum .. nie wiem dlaczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki...wczarj zaspany juz bylem:) rozumie o co chodzi, powiem Ci ze robilem taki manewr i udalo sie, przekladalem bebechy do klucza scyzoryka, ale nie z kazdym da sie tak zrobic, zalezy jakie sa wymiary plytki, 2 czy 3 przyciski no i na ile da sie przerobic plytke z pilota alarmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem forum w każdy mi znany sposób i nigdzie nie doszukałem się informacji o wersji modułu komf. zaczynającej się od 3B0. Znając życie to pewnie to jakaś perełka bo mój pasek jest ze Szwecji ;)

Tomczak będę niezmiernie wdzięczny jeżeli masz możliwość zapytania o ten moduł :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności