Skocz do zawartości
Gość maly2rafcio

Wymiana kopułki i palca rozdzielacza

Rekomendowane odpowiedzi

Na gzie przy zimnym silniku to, powiedziałbym że norma, na rozgrzanym już tego nie powinno być.

Hmm, wydaje mi się, że na benzynie to samo, ale jutro dokładniej sprawdzę.

 

Wydech oddycha pełną rurą?

Nie wiem. Jak to sprawdzić? Odłączyć i przegląd?

Może coś z nim nie tak i może to jest winą zamulenia. Mogę odłączyć go przed katalizatorem i jazda próbna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę odłączyć go przed katalizatorem i jazda próbna?

Po prostu odpal silnik i przytkaj wydech ręką, musi gwałtownie wrosnąć ciśnienie (jak wydech szczelny ewentualnie zacznie syczeć nieszczelnościami.

Jak ciśnienie rośnie bardzo słabo to wydech zapchany.

Buczenie może sie też brać z pustego katalizatora.

Sprawdź jeszcze klapę przepływomierza...połóż ręke na przepływomierzu i gwałtownie otwórz przepustnicę, jak klapa "walnie w zderzak" to wszystko okey...bo chyba filtr powietrza jest drożny...

Widziałem że w modzie jest rozwiercanie obudowy filtra..raczej nie jest to modyfikacja z korzyścią dla trwałości wkładu filtrującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu odpal silnik i przytkaj wydech ręką, musi gwałtownie wrosnąć ciśnienie (jak wydech szczelny ewentualnie zacznie syczeć nieszczelnościami.

Jak ciśnienie rośnie bardzo słabo to wydech zapchany.

Ok.

 

gwałtownie otwórz przepustnicę

Dodając gazu?

 

bo chyba filtr powietrza jest drożny

Tak. Nowy.

 

Widziałem że w modzie jest rozwiercanie obudowy filtra..raczej nie jest to modyfikacja z korzyścią dla trwałości wkładu filtrującego

Pozostanę, przy oryginalnej wersji dolotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodając gazu?

Oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności