Skocz do zawartości
Tomi B

Instrukcja obslugi VAG POL 2.5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie kupilem sobie vaga wersje polska 2.5 na usb i potrzebuje instrukcji jak sie nim poslugiwac a chodzi mi jak zrobic nim test dynamiczny jak sprawdzic kat wtrysku ;przeplywomierz z gory dziekuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Polski Vag 2.5 to straszna lipa,poszukaj sobie Vag com.Polski Vag nie wykrywa polowy bledow ,i nie wiem czy da sie nim wykonac probe dynamiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też to kupiłem i zaraz szukałem vag com zainstalowałem 311.2 miałem troszkę problemów z odpaleniem na viscie ale już działa a opisów do polskiego vaga szukałem długo i namiętnie jak coś znajdziesz to daj znać tak z czystej ciekawości bym poczytał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem Polski vag 2.5 a potem zainstalowałem VAG-COM 704.2 ale nie widzi mi interfejsu co kupiłem z Polskim vagiem. da rade to się połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba troszkę za wysoko ale próbuj a może jednak uda się ustawiałeś port com w menadzeze zadań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem ale lipa

a jaką wersję vaga najlepiej ściągnąć żeby mi śmigało i gdzie ją ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

311 Basic settings (logi dynamiczne)

409 Bledy silnika

 

704.2 Do tego cuda musisz juz miec lepszy, co za tym idzie drozszy kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jan_1,9_TDI

Dopiero co kurier dostarczył mi polskiego vaga 2,5 (to niby dobrze bo legalny itd..) Tyle tylko co sprawdziłem czy jest połączenie - no i jest. Może ktoś wie jak się wykonuje inspekcję oleju (wiem , że można pokrętłami) ale tak na początek może ktoś w skrócie napisze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

[Wybór]

[17-Zest.wskaźników]

[Adaptacja - 10]

 

 

Kanał 40 - Ilość przejechanych kilometrów od ostatniego serwisu. - Wartość wyrażana jest w setkach kilometrów.

 

Kanał 41 - Ilość dni od ostatniego serwisu. - Wartość wyrażana jest w dniach.

 

Kanał 42 - Minimalna ilość kilometrów do inspekcji. 15 Wartość wyrażana jest w tysiącach kilometrów. (15x1000=15.000 km)

 

kanał 43 - Maksymalna ilość kilometrów do inspekcji. 15 - "zwykły olej" 30 - olej typu "Long Life" Wartość wyrażana jest w tysiącach kilometrów.(15x1000=15.000 km)

 

kanał 44 - Maksymalna ilość dni do inspekcji. 365 - "zwykły olej" 730 - olej typu "Long Life" Wartość wyrażana jest w dniach.

 

kanał 45 - Jakość oleju. 1 - "zwykły olej" 2 - olej typu "Long Life"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jan_1,9_TDI

Dzięki Garrett - ale co to znaczy [Wybór][17-Zest.wskaźników] - włączyłem program i nigdzie nie widzę pola WYBÓR, jest SILNIK, ABS, PODUSZKA, itd co trzeba nacisnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Wybor to znaczy ze masz wybrac - Instruments/Wskazniki - to jest kanal17

Zostaw tego 2.5 daj adres mailowy na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacu.p

czy ktoś wie jak odpalić polskiego vaga 2.5 na viście na xp chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mógłbym prosić o coś lepszego od polski vag usb 2.5 ale działającego na tym samym kabelku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaopatrzeć się w VAG, kabel itd. (dla własnych potrzeb) wybor jest duży (zwlaszcza na allegro) ale co kupić i za ile, żeby nie bylo kwasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość REMO.

Witam wszystkich !!!! mam pytanie jakiego Vaga najlepiej kupic do mojego silnika i gdzie go kupic .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jakiego Vaga najlepiej kupic do mojego silnika i gdzie go kupic .?

 

Nie wiem co masz na myśli ( interfejs czy program ) ale w dziale "diagnostyka VAG" znajdziesz odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja równierz zakupiłem Polskiego VAGa 2.5 z kabelkiem, mam takie pytanko czy ten kabel będzie działał z innymi programami i co tym kablem mogę zrobić przy passacie???

Zdj?cie017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mój problem również tkwi z "Polskim Vagiem 2.5"Zainstalowałem go i nie mam połączenia miedzy samochodem a komputerem:) "brak łączności" proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Ja równierz zakupiłem Polskiego VAGa 2.5 z kabelkiem, mam takie pytanko czy ten kabel będzie działał z innymi programami i co tym kablem mogę zrobić przy passacie???

 

Będzie działał z wszystkimi programami innych marek wszędzie tam gdzie jest takie gniazdo jak ta wtyczka, a które nie obsługują szyny CAN . Co do programu to jest on raczej słabo przydatny lepiej już mieć angielską wersję VAG 311,2 lub VCDS Lite

 

---------- Dodano o 16:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:56 ----------

 

Witam! mój problem również tkwi z "Polskim Vagiem 2.5"Zainstalowałem go i nie mam połączenia miedzy samochodem a komputerem:) "brak łączności" proszę o pomoc !

 

Porty poprawnie dobrane ? Dioda w kablu się świeci po włożeniu w gniazdo ? Auto na zapłonie przy próbie komunikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dioda w kablu świeci się ,problem widocznie musi być z dobranym portem,tylko ciężko mi to ustalić jaki port powinien byc przypisany:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności