Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam fura po modach się spisuje?

 

Calkiem, calkiem. Czuc wyraźną poprawe. Jeszcze dzisiaj albo jutro sobie dokladnie sprawdze bo wczoraj pozno wracalem i zmeczony lekko bylem. A wyszlo tak jak na wykresie

 

zz.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolego pochwal się co ci porobili z tym AHU , no i jeżeli nie jest to jakąś tajemnicą,gdzie.

Jakie miałeś wyniki na hamowni przed i po zabiegu, jak sytuacja paliwowa , no i koszt całości.

Ps. pytam bo może i ja bym się skusił,mam pewien namiar do Krakowa za 1300 zeta.ok.110kucy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienione wtryski od 110 asv oraz soft. Soft tak jak na wykresie adres jest - u kolegi Rogalliotiego a wtryski byly zmieniane u goscia z polecenia od w/w kolegi. Po zabiegu wynik tak jak na wykresie stronke wczesniej, a przed zabiegiem nie mierzylismy poniewaz wtryski byly najpierw zmienione i niewiadomo ile by wyszlo w serii. A co do ceny do wyslalem na pw. Acha zuzycia paliwa nie mierzylem bo 0,5l w ta czy w tamta nie robi mi szczerze mowiac roznicy ale napewno jakos zbytnio sie nie zmienilo:)

 

pozdrawiam

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuzycie paliwa sie nie zmieni. Smiem twierdzic ze na 99% na wydajnieszych szprycach (a ASV sa wydajniesze od seryjnych AHU) moze nawet spasc mimo wiekszej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam jeszcze pytanie do znawców tematu...

do jakiej mocy wystarczy seryjny IC tak zeby nie pojawiały sie Lagi po kilku butach?

 

Pozdrawiam

Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam AFN-a zrobionego na 135 KM. Na zime daje rade,ale na gorace dni zastanawiam sie nad wiekszym IC-kiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

A ja mam jeszcze pytanie do znawców tematu...

do jakiej mocy wystarczy seryjny IC tak zeby nie pojawiały sie Lagi po kilku butach?

 

Pozdrawiam

Gładki.

 

To zalezy od temp zewn itd..generalnie przyjelo sie by powyzej 150KM robic customy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy można coś zrobić aby poprawić chłodzenie po czipsie bez mechanicznych przeróbek IC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , również chciał bym sie dowiedzieć , kilku rzeczy o tym chipowaniu . Bo mnie strasznie korci sobie dołożyc kucy , tylko najwięcej mam stracha żeby silnik sie nie spipcył . Mam 90 KM , silnik AHH i nie powiem z początku mi sie wydawało spoko , ale kochanej mocy nigdy nie zawiele ;). Jest jakieś niebezpieczenstwo. Z tego co czytałem to można go spokojnie zrobić na 118 kucy i o wiele więcej Nm. Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym u siebie zrobic program + wtryski ... o ile wieksze bedzie spalanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett
Chcial bym u siebie zrobic program + wtryski ... o ile wieksze bedzie spalanie ?

 

Dajcie sobie spokoj z tymi programami w 90 konnych dieslach, trzeba bylo kupic cos mocniejszego. Te silniki nie sa na osiagi tylko trwalosc pomyslane.

Nie lepiej sprzedac, a to co ma zostac wydane na chipsy i szpryce, ewentualnie dalsze modyfikacje silnika dolozyc do nowego paska i kupic swietny 110 konny AFN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie spokoj z tymi programami w 90 konnych dieslach, trzeba bylo kupic cos mocniejszego. Te silniki nie sa na osiagi tylko trwalosc pomyslane.

Nie lepiej sprzedac, a to co ma zostac wydane na chipsy i szpryce, ewentualnie dalsze modyfikacje silnika dolozyc do nowego paska i kupic swietny 110 konny AFN.

wierz mi ze chciałem kupić AFN , ale akurat stary było samo badziewie na rynku albo cena już troche posówna, kupiłem AHH bo był w zarąbistym stanie a dołożenie 1500 zeta za Chip to chyba nie aż tak dużo .:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wierz mi ze chciałem kupić AFN , ale akurat stary było samo badziewie na rynku albo cena już troche posówna, kupiłem AHH bo był w zarąbistym stanie a dołożenie 1500 zeta za Chip to chyba nie aż tak dużo .:rolleyes:

 

Olko25...nie boj nic AHH ma fabrycznie pompke 11mm wiec juz tutaj masz przewage nad AFN. Dobre szpryce i tubina - mocowo AFN zjadasz :)

A opowiesci ze 90KM to tylko na ekonomie to troche gadanie laika. Jak jeszcze zrozumiem przepasc techniczna miedzy PD 130 a 90KM VP tak juz miedzy 110KM a 90KM az takiej w budowie samego silnika nie ma. Zreszta najlepszym przykladem jest octavia Aligatora. Seryjny AGR zostal po zmianie gratow wykrecony na ponad 230KM przy przebiegu 300tys km....i jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rob555 , coś w tym jest . Jak bede Chipował w V-techu to sie jeszcze dopytam co i jak . Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do kolegi olka25 - jak chcesz to na ulicy Malwowej jest gość co pracował w V-techu i tuninguje Audi i VW , jak chcesz to do niego podskocz, pytałem się wczoraj bo też mnie interesuje podkręcenie mojego AHU ale na razie jeszcze muszę go spłacic do końca. Mówił że najlepszy efekt daje soft + wtryski od 110, cena około 2500 zł.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki rob555 , coś w tym jest . Jak bede Chipował w V-techu to sie jeszcze dopytam co i jak . Hej

 

Jedzdo Katowic Do Aligatora

napewno będziesz zadowolony,z Krakowa nie masz daleko a robota profi i pewnie taniej niż w Vtechu,

 

Jego tel. 606341144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Olko szczerze odradzam Ci wszelkie kontakty z V-Techem. Jedź do Aligatora lub podepnij się do tematu CompSport.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. pewnie i tak zrobie > Dzięki za rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stiff2

Co myślicie o wzmocnieniu takiego silnika?poprostu to auto ze skrzyżowania nie chce ruszyć!!!!nie jestem rajdowcem,jeżdżę delikatnie ale automat przy tej mocy to pomyłka!!!!słyszałem że zużycie paliwa też spada a ten samochód nie dość że jeździ jak żółwik to jeszcze do tego spalanie wychodzi min 9l/100km.Podłączany był kilka razy pod vaga i jest wszystko oki.Macie może adres jakiegoś fachowca od wzmacniania z okolic Łodzi?Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

stiff najpierw doprowadź auto do porządku a dopiero potem myśl o wzmacnianiu.

Z autem na 100% jest coś nie tak (wbrew pozorom 90PS jeździ całkiem żwawo) - nie wiem, czy macie w łodzi jakiegoś porządnego tunera ale wizyta w dobrej firmie tuningowej na pewno wyjaśni wiele kwestii.

Tuning niesprawnego auta może go tylko dobić, z resztą nikt konkretny nie zrobi ci auta, które ma porządną usterkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności