Skocz do zawartości
adams

Gdzie jest przepływomierz

Rekomendowane odpowiedzi

dużo jest na forum o przepływomierzu, ale nie znalazłem nigdzie dokładnego wyjaśnienie gdzie on się znajduje (konkretnie) może ktoś jest mi w stanie to pokazać :638: Z tego co czytam na forum to przepływka to tylko kwestia czasu (tak jak wahacze) więc co zrobić gdy padnie mi przepływka na trasie :638: co zrobić by jakoś dojechać te np 200km :644:

 

 

a i mam takie jeszcze pytanko - co znajduje się w tym zbiorniczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zielone to zbiorniczek wyrownawczy od wspomagania kierownicy a co do przeplywki to ci nie pomoge, nie ten silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co zrobić gdy padnie mi przepływka na trasie

ja też nie wiem gdzie sie znajduje przepływka, ale mogę Ci powiedzieć, że jeśli padnie nagle - możesz dalej jechać. auto wtedy nie ma zbyt wiele mocy, np. nie wkręca się na obroty powyżej 3000 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdfg9ao.th.jpg vx6ch.th.jpg

 

Myślę, że trochę Ci to pomogło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Kubotek co Ty masz za dziwną pokrywę silnika w swej 130-tce ??? A gdzie zgubiłeś podszybie ? Co jest z tymi tajlami

 

PS. Już się boję, że masz rozrząd rodem z 115-konnych AJM-ów. Podejrzewam jeszcze, że masz ten przekombinowany filtr paliwa.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubotek co Ty masz za dziwną pokrywę silnika w swej 130-tce ??? A gdzie zgubiłeś podszybie ? Co jest z tymi tajlami

 

PS. Już się boję, że masz rozrząd rodem z 115-konnych AJM-ów. Podejrzewam jeszcze, że masz ten przekombinowany filtr paliwa.

 

HHA

To jest zdjęcie B5 ale 3B :)

to nie moje zdjęcie silnika :D to ADAMSA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Już myslałem, że Ci ktoś podmienił pokrywę a podszybie zgubił :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emart

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum jak również pierwszy passat. Tak się składa, że mam silnik AJM. I tu moje pytanie:O co chadzi z tą wypowiedzią co do 115-tu konnych AJM-ów i przekombinowanymfiltrem paliwa:

PS. Już się boję, że masz rozrząd rodem z 115-konnych AJM-ów. Podejrzewam jeszcze, że masz ten przekombinowany filtr paliwa.
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja już raz pisałem o tym. Filtr z ATJ/AJM i wczesnych AWX jest gwintowany od góry i nakręca się na niego taki dysk a do niego dopina sie przewody paliwowe. Nowy typ filtra ma jedynie rurki, do których doczepia się przewody paliwiwe i wtyk z wiązki. To wszystko.

 

Ja poprostu jak widzę u kogoś taki filtr paliwa to wiem, że z innymi częściami będą problemy np. z rozrzadem :(

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emart

HHA dzięki za odpowiedź. Trochę poszukałem w archiwum o tych silnikach ajm no i się podłamałem rozrządem. Na szczęście mam jeszcze 40tys. km do wymiany. Może do tego czasu coś potanieje. Na razie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

Witam, przeczytalem tu o jakims podszybiu co to jest i jak wyglada bo ja tego nie mam, posiadam paska 115 km ATJ z 2000 r. i czemu niby mam miec problemy z czesciami bo nie bardzo czaje...pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszybie było monotowane w paskach ale B5 3BG(po liftingu)

 

dgfdfg3nm.th.jpg dgdfgdfgdfg1py.th.jpg

 

Pierwsza fota B5 3B

Druga fota B5 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zbaczając ADAMS trochę z tematu to żeś ładnie wyglansował motorek :D

i ja nad swoim będę tak musiał po pracować :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności