Skocz do zawartości
Gość kssawery

Instalacja tempomatu

Rekomendowane odpowiedzi

Której wtyczki? Chcesz manetkę podpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak;) tzn chce sobie zalozyc ale bez oryginalnej manetki;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie szukać tej wstrętnej wtyczki bo nie moge jej znaleźć;P bardziej pod kierownica, czy raczej przy bezpiecznikach?

 

U mnie w Golfie była w rogu, głęboko przy samej grodzi silnika - trzeba było się nagimnastykować żeby dojrzeć ją tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak

szukaj za skrzynką bezpieczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a dużo roboty z tym żeby ją całą wybebeszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ona sobie tam wisi, taka luźna kostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeżeli fabrycznie nie miałem czujnika GALA w liczniku i teraz go założe to moja instalacja od licznika sobie z tym poradzi czy będę musiał coś dodatkowo pociągnąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Twoja wiązka licznik - skrzynka bezpieczników nie posiada tego przewodu, który podaje sygnał GALA. Na 99% będziesz musiał wymienić tą wiązkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie Twoja wiązka licznik - skrzynka bezpieczników nie posiada tego przewodu, który podaje sygnał GALA. Na 99% będziesz musiał wymienić tą wiązkę.

 

wymienić ?? a nie wystarczy po prostu coś dodatkowego pociągnąć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kostce która wchodzi do licznika są takie malutkie piny że wolałem wymienić niż bawić się w dokładanie dodatkowego przewodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według schematu wejście nr 7 w kostce od licznika to sygnał prędkości auta z impulsatora - wyjście a 27 to wejście , fabrycznie mam różowy kabelek z pinu nr7 właśnie - czy to wystarczy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompka powinna się włączyć dopiero jak halla dostanie sygnał że koło się kręci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powyżej 50 km/h załancza się tempomat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempomat jest aktywny od prędkości 35 km/h. Pompka załącza się w momencie zapamiętania na tempomacie prędkości z jaką chcemy się poruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy sprzeczne informacje co do prędkości... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisane w instrukcji obsługi do B3 i B4. Sam osobiście tego nie sprawdzałem. Jakoś nie przyszło mi do głowy przy tak małej prędkości załączać tempomat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec jakie są nazwijmy to "objawy" na postoju ze całe urządzenie działa ? Sterownik wydaje jakiś dźwięk nie wiem ? Cokolwiek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałem ten temat od pierwszego posta do ostatniego i szczerze mówiąc na każde Twoje pytanie znajdziesz tu odpowiedź... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również dzisiaj przekopałem się przez ten mega wątek, ale odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie nie znalazłem, a chodzi mi o to za ile można skompletować cały tempomat do benzyniaka 2.0 AGG 115kuni (było kiedyś)? Bo nie ukrywam jestem zainteresowany tym wynalazkiem a krucho u mnie z forsą i nie wiem czy oferta 400zł to okazja że... brać pożyczkę w wonga albo vivusie i nie martwić się jutrem czy może spróbować coś wynegocjować i... brać mniejszą pożyczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności