Skocz do zawartości
darco112

gdzie podłączyć zasilanie na stałe?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ma ktoś zdjęcia poglądowe prosił bym o udostępnienie a i jeszcze jedno czy w podobny sposób można podłączyć rejestrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy możecie pomóc w takiej kwestii, Czy mogę wyprowadzić dadatkowe gniazdo zapalniczki pod rejestrator wpinając się pod X75(+) i (-) tylko gdzie? Bo mam kable od rejestratora na wierzchu a chce to ładnie schować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak juz zwalisz osłonę pod kierą aby dostać sie do X75 dla (+) to zdejmij jeszcze osłonę za dzwignią od klapy silnika a tam masz spięte masy (-) w jednym punkcie na ściance (brazowe przewody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.Ale w ten sposób mogę podłączyć gniazdo zapalniczki pod te zaciski? "+" gniazda zapalniczki pod X75 "-" gniazda zapalniczki pod masę i wtedy gniazdo będzie zasilane po odpaleniu czyli idealnie spełni warunki dla kamerki?

Edytowane przez 126tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz.

Kamerka pobiera mały prąd więc będzie ok. Dałbym tylko na przewod "+" dodatkwoy mały bezpiecznik, chyba że kamerka na swoich przewodach ma już taki zamontowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.Myślę że na tych stykach pod które chcę się wpiąć jest takie samo napięcie jak na przewodzie od zapalniczki? Kamera ma zasilacz więc myślę że tam będzie bezpiecznik ewentualnie dam dla spokoju na plusowym przewodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie samo napięcie na stykach jak w zapalniczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie puściłem prosto z akumulatora + włącznik w środku. Kabel 2x1 LiYCY (z ekranem). Dodatkowo bezpiecznik pod osłoną akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie już kilka ładnych lat mam CB podpięte do wtyczki która był wolna pod siedzeniem kierowcy, przypuszczam że może to wtyczka do elektrycznie sterowanego fotela. Do przewodu od CB założyłem tylko drugą część wtyczki pasującej do tej pod siedzeniem i śmiga;)

Żadnych zakłóceń sprzęt działa rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamera ma zasilacz

 

To jak to chcesz wpiąć do 12V jak kamera ma zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podpiąć albo pod normalne radio albo pod zapalniczke przylutować?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności