Skocz do zawartości
jajaceek

Fotele i tapicerka - różnice w sedanie i kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie doczytałem się pewnej odpowiedzi: czy tylna kanapa z B5 FL kombi pasuje do B5 przed liftem kombi? Chcę zamontować kanapę tylną z zintegrowanymi fabrycznie siedziskami dla dzieci a w internecie dostępne są tylko z wersji FL. A może ma ktoś do sprzedania taką kanapę do przedlifta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos czy podejda fotele z a6 kombi do 3bg kombi? duzo roboty z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie doczytałem się pewnej odpowiedzi: czy tylna kanapa z B5 FL kombi pasuje do B5 przed liftem kombi? Chcę zamontować kanapę tylną z zintegrowanymi fabrycznie siedziskami dla dzieci a w internecie dostępne są tylko z wersji FL. A może ma ktoś do sprzedania taką kanapę do przedlifta?

 

o to samo chcę zapytać, czy fotele, kanapa będą pasować do Passata b5 przed liftem od Passata b5 FL ? Przednie fotele na pewno, ale czy tylna kanapa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy dużo jest roboty z przerobieniem tylnych boczków drzwi z wersji sedan aby pasowały do kombi? O ile jest szersza góra boczka w wersji kombi?

Czy to chodzi tylko o ten rożek który jak dopatrzyłem się w sedanie jest prosty a w kombi skośny?

 

boczek.jpg

Edytowane przez mebelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dziś sam przekładałem, od środka masz 2 rzędy plastikowych stopionych "nitów", rozcinasz je delikatnie np. Dremelem i później można je jeszcze raz roztopić i zgrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mam do kupienia komplet idealnej skory tylko ze z kombi a ja mam sedana. Jak rozwiązać problem z tylna kanapą? Co musze przerobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ori masz dzieloną to się da, jak nie to są całkiem inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) oparcia mam dzielone i składane a siedzisko nie(jest cała ksnapa). Duzo pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z oparciami w 3bg czy są takie same czy się różnią między sedanem a kombi ?? Jeśli tak to czy jest możliwość przerobienia tego w jakiś sensowny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem robota bez sensu, sam się o tym przekonałem. Wywaliłem 300zł za przełożenie tapicerki, a za 120 kupiłem cały tył od kombi... I teraz mam na sell półskórę niebieską na tył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300zl dales za przelozenie gory boczkow ??

 

Bo wlasnie ostatnio zakladalem u siebie caly komplet od kombi do sedana. Boczki dwa zeby przelozyc gore zaleo razem dobra godzinke. Oparce od kombi ma przygotowane na dole dziurki dodatkowe w ktore nalezy przelozyc dolne mocowania oparcia. Tylko siedzisko jest malej przerobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzucenie całęgo tyłu z sedana na kombi - zdjęcie tapicerki i przeszycie. Wszystko miało inne wymiary i mocowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może tym pomogę. Jeżeli chodzi o Passata w kombi. Kupiłem Passata B5 FL kombi, a mam założone fotele z B5 przed liftem kombi. Wszystko niby pasuje, z tym, że oparcie tylnej kanapy lekko wpada w bagażnik, ponieważ przed liftem jest troszkę szersza i nie da się przymocować do karoserii tej blaszki, która tak jakby łączy ze sobą "jabłka" oparć. Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi :pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś mógłby odpowiedzieć ostatecznie na moje pytanie? Mam do kupienia śliczne skury z Sedana FL a mam Kombi FL. Da się to zrobić z małym nakładem pieniędzy czy więcej zachodu niż pożytku z tym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kombi 99 r i znalazłem siedzenia w skórze i tylną kanape w skórze ale od sedana, czy będą pasowały do kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

mam pytanie bo nikt nie odpowiedział na te pytanie ? , szukalem w google itp nie ma ... to że fotele będą pasować to wiem , ale chodzi o kanapę czy będzie pasować z  b5 polifcie kombi do b5 przedliftem kombi ? bez jakiś przeróbek ? , mogę kupić fajny zestaw ale nie mogą nigdzie znaleść takiej informacji ktoś przekładał ? bo na pewno setki osób ... 

 

edit , ok kupilem po lifice fotele i kanapę odwrotu już nie ma :) . 

 

edit 2 , fotele i kapana wymieniona wszystko pasuje z b5 kombi po lift do b5 kombi przedlift :)

Edytowane przez Adamus2006
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Mam problem z boczkami do passata mianowicie mam SEDANA a kupiłem boczki z KOMBI.
Wiem, że trzeba przełożyć górę w tylnych boczkach żeby prawidłowo pasowały.
Ale pytanie mam takie - czy da się w podobny sposób z tymi "nitami" plastikowymi zgrzewanymi, przełożyć same elementy tapicerowane? Bo wygląda to tak samo jak góra boczków pełna roztopionych nitów.
I mam prośbę czy ktoś może po chłopsku po kolei powiedzieć jak rozciąć te nity i pożniej zakleić żeby to się trzymało?

P.S Dwa boczki mam takie usyfione, że chciałbym tylko przełożyć skórę (tapicerowaną wnęke tam gdzie można oprzeć rękę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolejne pytanie, czy kanapa z oparciami z sedana B FL będą pasowały do sedana wersja przed fl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności