Skocz do zawartości
jajaceek

Fotele i tapicerka - różnice w sedanie i kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś różnice między fotelami, kanapą tylną i boczkami tapicerki między wersją sedan a kombi. Chodzi mi przede wszystkim o kanapę, ponieważ fotele przednie i tapierka drzwi pewnie jest taka sama. Nie wiem natomiast jak jest z tylną kanapą, a przymierzam się do wymiany. Gdyby były jednakowe to byłby znacznie większy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jedyna różnica jest wyłącznie w tylnych boczkach drzwiowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jedyna różnica jest wyłącznie w tylnych boczkach drzwiowych

 

Paweł a jaka to różnica :zdziwko: pytam z ciekawości :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł a jaka to różnica
Odpowie nie ten Paweł :)

 

Różnica jest taka, że do kombi są lekko szersze i tym samym mocowania są w innych miejscach-teraz już potrafię po zdjęciu odróżnić które jest które ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica jest w tylnich boczkach i kanapie tylnej na 100%,już to przerabiałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, będę musiał szukać tylko w sedanie, szkoda, bo to zawęża trochę dostępne oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł a jaka to różnica
Odpowie nie ten Paweł :)

 

Różnica jest taka, że do kombi są lekko szersze i tym samym mocowania są w innych miejscach-teraz już potrafię po zdjęciu odróżnić które jest które ;)

 

Czyli dzień nie do końca stracony znowu dowiedziałem sie czegoś nowego :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć boczki mają inne mocowania i są dłuższe trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6, boczki różnią się tylko górą,przekładasz ze starego i jest ok :ok: a mocowania szą takie same :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, górą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli kanapa też się różni to chyba nie ma co kombinować, trzeba szukać kompletu z sedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaję mi się że kanapa jest ta sama,bo widziałem u znajmego,to boczki nie pasowały tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzisko dzielone i oparcie dzielone z kombi do sedana i boczki tylne nie pasują bez przeróbek na 100% jak pisałem już to przerabiałem :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładał może ktoś fotele i boczki z wersji B5lift kombi do wersji B5 kombi. Pasuje wszystko bez kombinacji ? Mam możliwość kupienia takiego kompletu czarny welur (u siebie mam szary welur) i się zastanawiam czy wszystko spasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra może mi ktoś powiedzieć dokładniej czym różni się kanapa i oparcie w wersji kombi i sedan? Mam na oku fajny komplecik ale niestety od sedana a potrzebuję go założyć do kombi.

Powiedziano już że się trochę różni ale czym konkretnie i czy dużo trza kombinować aby to zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo Pogromco :)

Klik... Post 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzięki:) jakoś nie mogłem znaleźć tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, chciałem podpiąć się pod temat lecz sprawa dotyczy Passata b3 Variant. Mam na oku fotele tylne regulowane od sedana, mam dylemat "kupić czy nie kupić?", "spasują czy nie spasują ?" obserwowana aukcja co z boczkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie przeróbki trzeba zastosować żeby kanapa, boczki kanapy i boczki drzwi weszły z kombi do sedana?

Z góry dzięki za odpowiedzi.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/threads/45568-wymiana-foteli-w-3b-od-3bg-opis-foto/page6

 

Tydzień temu to przerabiałem, zrobiłem małe fotostory. Mam nadzieję, że się przyda. Boczki kanapy pasują idealnie.

Co do boczków drzwi, to jeszcze nie przełożyłem, ale ze wszystkich zebranych informacji z forum wynika, że należy przełożyć z boczków z sedana sam górny plastik, ten powyżej "rączki" bo w kombi jest nieco dłuższy. Jak to oglądałem to widzę, że trzeba to chyba rozkleić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności