Jump to content
jajaceek

Fotele i tapicerka - różnice w sedanie i kombi

Recommended Posts

Czy są jakieś różnice między fotelami, kanapą tylną i boczkami tapicerki między wersją sedan a kombi. Chodzi mi przede wszystkim o kanapę, ponieważ fotele przednie i tapierka drzwi pewnie jest taka sama. Nie wiem natomiast jak jest z tylną kanapą, a przymierzam się do wymiany. Gdyby były jednakowe to byłby znacznie większy wybór.

Myślę że jedyna różnica jest wyłącznie w tylnych boczkach drzwiowych

Myślę że jedyna różnica jest wyłącznie w tylnych boczkach drzwiowych

Paweł a jaka to różnica :zdziwko: pytam z ciekawości :rotfl:

Paweł a jaka to różnica
Odpowie nie ten Paweł :)

Różnica jest taka, że do kombi są lekko szersze i tym samym mocowania są w innych miejscach-teraz już potrafię po zdjęciu odróżnić które jest które ;)

dzięki za info, będę musiał szukać tylko w sedanie, szkoda, bo to zawęża trochę dostępne oferty.

Paweł a jaka to różnica
Odpowie nie ten Paweł :)

Różnica jest taka, że do kombi są lekko szersze i tym samym mocowania są w innych miejscach-teraz już potrafię po zdjęciu odróżnić które jest które ;)

Czyli dzień nie do końca stracony znowu dowiedziałem sie czegoś nowego :580:

ponoć boczki mają inne mocowania i są dłuższe trochę

pawelb6, boczki różnią się tylko górą,przekładasz ze starego i jest ok :ok: a mocowania szą takie same :evil:

ale jeżeli kanapa też się różni to chyba nie ma co kombinować, trzeba szukać kompletu z sedana.

wydaję mi się że kanapa jest ta sama,bo widziałem u znajmego,to boczki nie pasowały tylko

siedzisko dzielone i oparcie dzielone z kombi do sedana i boczki tylne nie pasują bez przeróbek na 100% jak pisałem już to przerabiałem :krzeslem:

Przekładał może ktoś fotele i boczki z wersji B5lift kombi do wersji B5 kombi. Pasuje wszystko bez kombinacji ? Mam możliwość kupienia takiego kompletu czarny welur (u siebie mam szary welur) i się zastanawiam czy wszystko spasuje.

Dobra może mi ktoś powiedzieć dokładniej czym różni się kanapa i oparcie w wersji kombi i sedan? Mam na oku fajny komplecik ale niestety od sedana a potrzebuję go założyć do kombi.

Powiedziano już że się trochę różni ale czym konkretnie i czy dużo trza kombinować aby to zamontować?

No dzięki dzięki:) jakoś nie mogłem znaleźć tego tematu.

Witam serdecznie, chciałem podpiąć się pod temat lecz sprawa dotyczy Passata b3 Variant. Mam na oku fotele tylne regulowane od sedana, mam dylemat "kupić czy nie kupić?", "spasują czy nie spasują ?" obserwowana aukcja co z boczkami ?

Jakie przeróbki trzeba zastosować żeby kanapa, boczki kanapy i boczki drzwi weszły z kombi do sedana?

Z góry dzięki za odpowiedzi.. ;)

http://forum.vw-passat.pl/threads/45568-wymiana-foteli-w-3b-od-3bg-opis-foto/page6

Tydzień temu to przerabiałem, zrobiłem małe fotostory. Mam nadzieję, że się przyda. Boczki kanapy pasują idealnie.

Co do boczków drzwi, to jeszcze nie przełożyłem, ale ze wszystkich zebranych informacji z forum wynika, że należy przełożyć z boczków z sedana sam górny plastik, ten powyżej "rączki" bo w kombi jest nieco dłuższy. Jak to oglądałem to widzę, że trzeba to chyba rozkleić.