Skocz do zawartości
Kacza

Sprezyny Passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=269780017

 

w linku podalem aukcje ktora sie interesuje ...

 

Czy mozecie mi powiedziec czy warto kombinowac z takimi sprezynkami ... chodzi mi glownie o te "hartowane" ... Gosciu napisal ze auto nie bylo duzo twardsze i zachowywalo sie jak na org wysokosci sprezyny...Co radzicie ? Gosciu chce oddac je za 200 zl

 

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, znalazłem coś dla Ciebie gdybym nie miał swoich Vogtlandów brał bym to

 

http://moto.allegro.pl/item271740230_sportowe_zawieszenie_passat_b5.html

 

H&R i za taka cenę aż się dziwie że jeszcze jest ta aukcja :P

 

dzwoń do gościa i dogadaj sie z nim a te które znalazłeś odpuść sobie bo z tym Hartowaniem to może być rzeźba i utopisz 200zł a wiem że hartowanie mało kto umie dobrze zrobić.

powodzenia i daj znać na czym stanęło, wiesz na bezpieczeństwie nie ma co oszczdzać a koleś z allegro może się przekombinował z tym hartowaniem i chce zmienić na coś innego tego nigdy nie wiesz a tu masz H&R za dobrą kaske, przemyśl to. Ja mam Vogtlandy i jestem zadowolony a na wiosne Bilsteiny B8 i git.

Pozdrowienia :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko, że taką kase, to springi mogą się nadawać się tylko na śmieci-za tanio coś...

a z hartowanymi, to popieramWalter'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh ale nie chce zeby mnie trzeslo na kazdych nierownosciach ;/ mialem jakies czerwone sprezynki komplet ale wymienilem je na oryginal .. ale cos mi sie wydaje ze wygodnie to na zadnych obnizonych nie bedzie ;/ czy moze wiecie jak temu zaradzic ? zeby obnizyc furke ale nie stracic duzo na komforcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Kacza, obniz sobie maksymalnie fotel kierowcy (z lewej strony powinna byc dzwignia do obnizania), to bedzie Ci sie wtedy wydawac, ze masz niskie autko :rotfl: Chyba, ze skrocisz sobie sprezyny (taki wiejski tuning)-ale wtedy bedziesz na nierownosciach szorowac spodem, a na przejezdzie kolejowym nauczysz auto latac :rotfl:

Cos za cos-chcesz miec nizsze autko to musi byc twardsze... Ja mam fabrycznie obizone lekko zawieszenie (kod z wlepy 1BE) i czuje roznice do tego, co mialem wczesniej (kod z wlepy 1BA)... Nizsze autko musi byc twardsze... A pojecie "komfortu" jest bardzo indywidualna i plywajaca sprawa :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kacza, obniz sobie maksymalnie fotel kierowcy (z lewej strony powinna byc dzwignia do obnizania), to bedzie Ci sie wtedy wydawac, ze masz niskie autko :rotfl: Chyba, ze skrocisz sobie sprezyny (taki wiejski tuning)-ale wtedy bedziesz na nierownosciach szorowac spodem, a na przejezdzie kolejowym nauczysz auto latac :rotfl:

 

Nie mowilem tutaj o jakims wiejskim tjuningu o jakim ty napisales ... mialem na mysli jakies posrednie rozwiazanie ... zeby nie bylo za twarde i zeby zawiecha nie dostawala po dupie ;/ widac nie ma w tej kwestii kompromisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo za twarde i zeby zawiecha nie dostawala po dupie ;/ widac nie ma w tej kwestii kompromisu...

 

jest....nowe, seryjne amorki i sprężyny -25(-30). Ja tak miałem... miękko i nisko. Po około 20tys km amorki przestają spełniać swoje funkcje.

 

Różnicę doceni tylko ten, co powrócił do seryjnej długości sprężyn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=269780017

 

w linku podalem aukcje ktora sie interesuje ...

 

Czy mozecie mi powiedziec czy warto kombinowac z takimi sprezynkami ... chodzi mi glownie o te "hartowane" ... Gosciu napisal ze auto nie bylo duzo twardsze i zachowywalo sie jak na org wysokosci sprezyny...Co radzicie ? Gosciu chce oddac je za 200 zl

 

POMOCY

 

Witaj

 

Daj sobie spokój z takim towarem. Może na którką mete będziesz zadowolony ale wraz z przebiegiem może się robić gorzej.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany mam komplet sprężyn i amortyzatorów do passata B5 z modelu fabrycznego tuningu - jest to zestaw obniżający auto o jakieś 2 cm. To oryginalny produkt montowany na zamówienie (wyposażenie dodatkowe - w ETCE możesz sobie sprawdzić)

 

A jeżeli nie to tylko jakiś Kit KW, KONI itp.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna montowac do paska tylne sprezyny od kombi do sedana.?.Czy wplynie to na prowadzenie itd. ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności