Skocz do zawartości
Gość waljo

Tajemniczy kabelek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waljo

Mam takie dziwne nieco pytanko, wczoraj rozkreciłem regulatory nawiewu i tunel, który jest pod nimi w gmatwaninie kabli znalazłem ucięty kabel średnicy około 7-8 mm w środku jest około 10 - 14 cienkich przewodzików wszystkie oplecione ekranem. Szukałem miejsca gdzie mógłby on być przyłaczony ale nie znalazłem. kabel jest włożony pod tapicerkę w podłodze i ciężko jest znaleźć jego koniec.

Może ktoś z kolegów spotkał sie z czymś takim?

Passat 96r kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może był to kabel od zmieniarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waljo

Ten kabel wygląda jakby był fabryczny, nie zakładany przez amatora. Czy to mozliwe aby Passaty były wyposażane w taki kabel w czasie produkcji?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

ja w swoim kombi w bagażniku znalazłem taki dziwny kabel z dziwna końcówką na której jest napis ''GSM'' co to jest??i wygląda to na to ze to było fabrycznie zamontowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest przypadkiem fragment instalacji telefonicznej łączącej odbiornik radiowy z centralką telefoniczną dawniej montowaną w bagażnikach (ze względu na swą wielkość - kiedyś urządzenia głośno mówiące i telefony do nich podłączane miały spore rozmiary).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waljo

To może być strzał w dziesiątkę bo u mnie jest jeszcze na dodatek fabrycznie zamontowana antenka od komórki na dachu, której końcówka też schodzi w okolice pokręteł od nawiewu, gdzie zreszta są otwory po uchwycie na komórkę Wynika, że moim samochodem jeździł jakiś fanatyk komórek :611:

Mysle, że zagadka została rozwiązana. Dzięki za uczestniczenie w dyskusji.

Pozdrawiam. :607:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wynika, że moim samochodem jeździł jakiś fanatyk komórek

Miło mi, że coś niecoś pomogłem.

Ale z tym "fanatykiem" to się nie zgodzę. Po prostu poprzedni właściciel Twego autka, albo bardzo przestrzegał przepisy (zakaz rozmowy przez tel. komórkowy bez instalacji głośno mówiącej), albo był wygodny (zdecydowanie łatwiej i wygodniej prowadzić auto rozmawiając przez komórkę bez używania rąk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waljo

Zdecydowanie sie z kolegą zgadzam. Autko przyjechało z Niemiec, więc mamy przykład Niemieckiego porządku. Oj przydałoby się tak w naszym pięknym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności