Skocz do zawartości
passat2.8v6

[B5] Felgi 18stki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wszystko powinno być ok? :)

chodzi mi raczej o ten profil, czy nie będzie obcierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos kupuje fegi razem z oponami i tam sa takie naciagniete i w dobrym stanie to raczej nie bedzie specjalnie wymienial na wezsze ;P

no a ja wlasnie zmieniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A no to sorry , z wyjątkiem Ciebie ;) Ja jak swoje zajeżdźe też zmienie na 215 .. ale na tych tez nie narzekam myslalem że bedzie gorzej. W koleinach nie nosi bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę teraz na 225/40/18 ET35 i ogarnąłem, że całe koło będzie miało 3cm większą średnicę, czyli po 1,5cm na stronę - powinno dać radę ;)

 

Teraz została tylko kwestia czy będzie tarło o wachacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co napisales nie bedzie tarlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie same tylko ze ze znaczkiem vw 225/40/18 tylko troche porysowane chce ktoś?? :)

a ile wolasz za nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni et 35 od 45 jest duża różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym się różni, że et 45 jest bardziej schowane niż et 35, dokładnie 10mm bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze o wasze opinie na ten temat

ja mam u siebie 225/40/18 na takich felach kupiłem auto całkiem niedawno i jak dla mnie ( i nie tylko) auto wygląda kozacko fajnie się prezentuje tyle tylko ze jest twarde czuć każdą dziurę i to mocno na drodze z koleinami (a takich u nas ci dostatek) nie pojedziesz za szybko bo auto zachowuje się jakby jechało po szynach koleina prowadzi a nie ty, nie jest to bezpieczne no i zawieszenie jak wszyscy wiemy jest dość delikatne w passatach a wiec przy profilu 40 mocniej się zużywa na naszych dziurawych drogach. dlatego ja poszukuje 16'' i chce pozbyć się tych 18''

oto moja opinia , decyzja należy do Ciebie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie wazny jest tobie wyglad auta ... a przede wszystkim stawiasz na wygode i komfort to oczywiscie ze na 16 bedzie lepiej , tyle ze musisz jeszcze sprawdzic czy zawieszenia nie masz nizszego , bo same felgi komfortu za duzo nie powieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prowadzenie an dobrej drodze w zakrecie hamowanie itp na 18 bedzie duzo lepsze niz na balonie ;)

 

gdzie tam twardo na 40 :) ja mam gwint i jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAPET masz rację prowadzenie bajka ;) Kiedys miałem beemke to zawsze byłem zadowolony z prowadzenia - teraz po kilku modach na passacie znów jestem szczęsliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam twardo na 40 ja mam gwint i jest dobrze

Dokładnie , jeden użytkownik przynajmniej co chwali :D ja mam 45 na seryjnym i jeździ mi się cholernie komfortowo, tyle ,że 235 szerokości potrafi czasami "kicnąć" w koleinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy ostateczna moja decyzja, prosze o wiecej wypowiedzi ktore ladniejsze. Felgi chce kupic 18, kolor passka srebrny.

 

z2.jpg

 

lub

 

audi_a5_cabrio_6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te pierwsze z S6 ale jak dla mnie nie szokują, te drugie średnio wyglądają.

 

A nie masz smaczka na jakiego BBS lub Tomasona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może fotki jak wygląda pasek na felgach 18 szerokość 8 et42 chodzi mi głównie o tą szerokość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie z tego co czytalem to czym wieksze ET to dolo bardziej schowane czyli bardziej wchodzi w nadkile.bo mam na oku aluski 18" ET 40,8J i ogumienie 225/40 czy nie bedzie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie z tego co czytalem to czym wieksze ET to dolo bardziej schowane czyli bardziej wchodzi w nadkile.bo mam na oku aluski 18" ET 40,8J i ogumienie 225/40 czy nie bedzie problemu

 

nie bedzie zadnego problemu smialo bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może ma zdjęcia B5 kombi na tych felgach:

 

11952442981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może ma zdjęcia B5 kombi na tych felgach:

bierz pan te felgi spoleruj a napewno będą pasowały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności