Skocz do zawartości
Gość wojcio

zalany wyswietlacz MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojcio

Witam!mam takie pytanko, ktos przypadkiem stracil i zalozyl odwroteni odswierzacz ambi pur no i skutki sa takie ze caly wyciekl i zalal wyswietlacz navi :zalamany: czy da sie go jakos wymontowac i wyczyscic??prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojcio

wiesz jakos narazie zyje ale chcialbym jakos usunac te zacieki,obawiam sie ze moga byc jakies wieksze konsekwencje jak dluzej te mokre plamy zostanal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:padam::cisza::hurra::krzeslem::krzeslem::krzeslem::evil::rotfl::cwaniak::cwaniak::wpale::kwasny::P:P:zalamany::fuckyou2::vw::|:dobani::przestraszony::wstyd:;):zalamany:

 

Do pozostałych modów - zostawicie to na razie/Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojcio

a moj wyswietlacz wciaz jest zalany i widac na nim takie zolte zacieki :kwasny: i wdyaje mi sie ze traci troche traci jasnosc po jakims czasie :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!mam takie pytanko, ktos przypadkiem stracil i zalozyl odwroteni odswierzacz ambi pur no i skutki sa takie ze caly wyciekl i zalal wyswietlacz navi :zalamany: czy da sie go jakos wymontowac i wyczyscic??prosze o porade

 

Radzę jak najszybciej oddać do serwisu, w celu wyczyszczenia.

Te odświeżacze są mają właściwości żrące , po jakimś czasie nie będzie już co naprawiać.

Koledze wlał się do panela radia ,radio po miesiącu przestało działać . Okazało się że wytrawiło scieżki w panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojcio

Dzieki za rade Marjanko plamy jakby troche zniknely ale chyba kontras sie "sam" dostraja bo momentami az daje po oczach a czasmi jest Ok badz dziala normalnie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje pomocy. W nawigacji MFD wer D niedziała mi wyświetlacz ponieważ został stłuczony (pęknięty) na górnej części jeszcze coś widać lecz dół jest cały biały (rozlany). Gdzie można kupić taki wyswietlacz lub dac do naprawy całą nawi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo zaoszczędzisz jeśli poszukasz sobie screen'a na eBay i myślę że z wymianą też sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy podpowie mi ktoś u kogo w Krakowie można zmienić język w navi MFD na język polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy podpowie mi ktoś u kogo w Krakowie można zmienić język w navi MFD na język polski
samemu to możesz zrobić wystarczy poszukać bo na forum jest instrukcja jak to zrobić

 

PS

no to tutaj jest jak to zrobić http://forum.vw-passat.pl/threads/52850-Polski-Lektor-i-menu-do-Navi

Edytowane przez Adam204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge nigdzie znaleźć wyswietlacza, ekranu do nawi mfd. Może ktoś podpowie można kupić wyswietlacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej będzie jak dorwiesz uszkodzone MFD ver A.

Dość nie dawno na znanym serwisie aukcyjnym widziałem takie za 120zł :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności