Skocz do zawartości
wasil1

Brak oświetlenia progu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ceq

Udało się komuś naprawić nieświecące lampki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lospuperoz

mam ten sam problem..

 

w jaki sposób mozna naprawic ten mikrowłacznik?kupowac nowy?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, najposcie z mozliwych sposobow to sprawdz napiecioka 12v cy na przewodzie wychodzacym z mikraprzelacznika wychodzi masa do lampki po otwarciu drzwi, a pozniej czy masa wogole wchodzi do niego. jesli tk to bier sie za modul i rozbrajaj go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam naczytalem sie sporo na temat oswietlenia progowego i wewnetrznego ale dalej nie wiem jak sie zabrac za moj problem.

1. Nie dziala brzeczek wlaczontch swiatel

2. Kiedy otwieram drzwi PP LP LT nie zapalaja sie swiatla progowe ani wewnatrz kabiny

3. Otwarcie drzwi PT powoduje zapalenie sie w nich swiatelka progowego i oswietlenia kabiny

 

Dodatkowo gdy otwieram auto z pilota lub z kluczyka swiatlo w kabinie zapala sie, wkladam kluczyjk do stacyjki gasna.

Moul komfortu jest suchutki modul2.jpg

Ssprawdzilem tez przeloki i kable w LT dzwiach wszystkie sa drozne

przelotka.jpg

drzwio.jpg

szyby sie otwieraja i zamykaja

 

dziwi mnie jednak fakt ze w niektorych mometach w obu przewodach lampki progowej jest prad ;/

 

poza tym nie dziala mi skladanie lusterek.

 

Jesli ktos ma rozwiazanie tego problemu to bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia lutów i mikrostyków w zamkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zakupilem zamiennik calego zamka zeby nie bawic sie z mikrostykami, po 3 godzinach walki z rozmontowywaniem szyby i calej tej blachy udalo sie wymienic, swiatla w kabinie i w progu drzwi zaczelo dzialac ale pojawily sie inne problemy ;/ mianowicie gdy zamykam auto od razu wlacza sie alarm ;/ kiedy wyciagne lampke progowa calkiem moge zamknac i jest ok, bede jeszcze kombinowac ale moze ktos mial podobny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie A co jeżeli lampka w progu nie świeci ale za to po otwarciu drzwi zapala się oświetlenie i informacja na desce też jest? Żarówka ok ale prąd nie dochodzi mowa o drzwiach tylnych.  raczej związku nie będzie miałA awaria przedniego zamka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mi się nie świeci w wszystkich drzwich lampka dolna i w bagażniku tylko świeci w drzwiach kierowcy co może być przyczyną patrzałem wszystkie żarówki są sprawne i jeszcze mam problem z oświetleniem wewnątrz auta normalnie świeci jak się włączy włącznikiem ale jak ustawie żeby świeciło jak będą otwarte dzwi to też świeci i nie gasnie. Ktoś wie jak naprawieć ten problem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz uszkodzone mikrostyki w zamkach od drzwi.

Trzeba powyjmować zamki z drzwi i poprawić zimne luty lub wymienić krańcówki. Od świateł odpowiada ta krańcówka na kabelkach ale i tak trzeba otworzyć zamek aby poprawić luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności