Skocz do zawartości
art.kam

jak sprawdzic soft?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, jak moge sprawdzic jaki mam soft w MFD? Czy mozna to zrobic samodzielnie? Pytam, bo mam mape z polskim lektorem i niestety gada tylko po angielsku. probowalem juz wchodzic z angielskiego metrycznego i niestety bez rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź płytkę i wsadź do napędu PC, tam zobaczysz co jest grane jeśli chodzi o lektora PL, a jeśli chodzi o nawi to naciśnij jednocześnie 3 i 6 i odczytaj na wyświetlaczu wersje hardware:

 

NAV HW: 102 znaczy A lub B, 1001 to C, 1002 to D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.... dzieki za wstepne info. niestety nie bardzo jestem obeznany w tym temacie. czy moglbys mnie lekko pokierowac i tak ogolnie opisac roznice miedzy A B C i D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy moglbys mnie lekko pokierowac i tak ogolnie opisac roznice miedzy A B C i D?

 

Wszystko znajdziesz w tym dziale tylko na początek użyj

_wyszukiwarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak najszybciej

 

A i B nie czytają map z Polski, C D i G czytają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak najszybciej

 

A i B nie czytają map z Polski, C D i G czytają

tak prosto, zwięźle i najszybciej, to właśnie to co w/w kolega adams, powinno Ci wyjaśnić Twoje wątpliwości ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hurra: pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze zapytam tak niesmialo... czy istnieje taka mozliwosc(gdyby okazalo sie ze to A lub B) zeby zmienic soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE, albo może inaczej (bo wszystko się da) - jest to nieopłacalne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki. jutro od rana lece i sprawdzam co i jak. serdeczne dzieki!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem. HW 1001. :hurra: tylko mapa lektora polskiego nie ma... ale poczekam i poszukam w internecie. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe dzisiaj musialem wyjac navi i okazalo sie ze na boku jest oznaczenie J. jak to sie ma do tego o czym napisalem wczesniej ze po wcisnieciu jednoczesnie 3 i 6 w HW pojawilo sie 1001. myslalem ze 1001 to C. ma ktos na to jakies logiczne wytlumaczenie? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ciekawe dzisiaj musialem wyjac navi i okazalo sie ze na boku jest oznaczenie J. jak to sie ma do tego o czym napisalem wczesniej ze po wcisnieciu jednoczesnie 3 i 6 w HW pojawilo sie 1001. myslalem ze 1001 to C. ma ktos na to jakies logiczne wytlumaczenie? pozdro
może być tak czasami, że napęd jest np: z forda a przód od VW i to jest tak jak ze składakami :( miejmy nadzieję ,że masz to "C" i wszystko będzie :ok::D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjacekkx, tak wogole to ja jestem naprawde z niej zadowolony. nie zawiesza sie podpiety jest ipod muzyczka sobie gra... pozdrawiam serdecznie i dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności