Skocz do zawartości
Gość slawo1972

brak ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

to idz sprawdź(test klimy przez panel climatronica) i podaj go tu na forum a dowiesz się który silniczek jest do sprawdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej, mialem ten sam problem a byl to tylko bezpiecznik teraz znowu mam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakim bezpieczniku mowa?? bo mam ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatronic wyświetla błąd 25b 00. Po skasowaniu VAGiem powraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma błędów...

 

Jaki bezpiecznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki bezpiecznik chodzi?? ja mam brak ciepłego ogrzewania na niskich obrotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bezpiecznik mamy sprawdzic zeby wrescie było ciepło w kabinie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie bezpiecznik mamy sprawdzic zeby wrescie było ciepło w kabinie??

Najlepiej wszystkie bezpieczniki sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzić jak usunąć błąd 25b wyświetlany przez klimatronic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli klimatronik nie ma błedów, to u mnie była zapchana nagrzewnica. Niestety same płukanie wodą nie wystarczyło. Mianowicie: Obok akumulatora ściągamy maskownice dwóch węży i ściągamy z nich obejmy. Do jednego wyjścia węża dajemy ciśnienie na maxa, do drugiego to samo.. i u mnie to nie pomoglo, dlatego kupiłem kreta (srodek do udrazniania rur) ale taki ktory jest przeznaczony do stosowania do aluminium (nie mam pewności czy cos w srodku nie jest aluminiowe wiec wole byc ostrozny). Wypłynęło tyle syfu.. ale ogrzewanie już działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, z tego co sie orietuje to w takich samochodach jest uklad ktory sam sie odpowietrza,mam passata 1.9tdi 2001r 96kw od tygodnia mialem problem z ogrzewaniem czterech mechaniko mi patrzylo na to kazali wymienic rozrzad pompe wody,inny znowu ze zrobila sie poduszka powietrzna przy nagrzewnicy,a inny ze sterownik od podgrzewacza silnika bo tez byl problem z utrzymaniem tem silnika.Okazalo sie ze w moim aucie jest cos takiego jak elektryczna pompa wspomagajaca przeplyw cieczy i poprostu spalil sie bezpiecznik i od wczoraj problem znikl a w aucie cieplutko mam nadzieje ze komus pomoglem i dzieki temu zaoszczedzi piedziadze i nerwy pozdrawiam.

 

witam kolego mam ten sam problem napisz ktory to bezpiecznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam passata b5 fl 2001r 130km i mam problem z ogrzewaniem. Po zagrzaniu silnika do 90 stopni na wolnych obrotach praktycznie wogóle nie grzeje, w czasie jazdy po przekroczeniu 2,5tys obrotów zaczyna COŚ grzać. Termostat został wymieniony, pompa wody też a z dwóch przewodów idących do nagrzewnicy , jeden jest gorący a drugi mniej. Po testowaniu climatronika nie pokazało błędów, jaki może być problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 2.8 pasata i temperatura rośnie szybko i trzyma a ogrzewania nie było i nie ma wogole leci zimne ustawiasz klimatronik i nic 

Jak to sprawdzić komputerem czy silniczki działają z góry dziękuję za pomoc 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności