Skocz do zawartości
bimbol

Światła dzienne od Audi S6 i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przystąpiłem do montowania diód led pod reflektorami, zapomniałem robić zdjęcia w trakcie, mam tylko kilka:

 

Workshop:

work1.jpg

 

work2.jpg

 

work3.jpg

 

Efekt końcowy:

 

efekt1.jpg

 

efekt2.jpg

 

efekt3.jpg

 

efekt4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko wykonane- mnie się podoba.Napisz coś więcej o najważniejszym - jaki koszt linijki diodowej i gdzie kupiłeś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michu82

i calkiem niezle sie prezentuja:) mozesz napisac jak je dokladnie zamontowales tylko na silikon?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na silikon, wyciągnąłem reflektory, na spodzie przejechałem silikonem, przykleiłem diody, w gumce, przez którą wchodzą do reflektora kable z przetwornicy zrobiłem małą dziurkę, przez którą wprowadziłem kabel zasilający od diód, kabel podłączyłem do kabla od postojówek, po przeciągnięciu kabla, zabezpieczyłem otwór silikonem (aby zachować szczelność). Miałem troche problemów ze spasowaniem zderzaka, musiałem utworzyć szczelinke na diody, ale wszystko sie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne dużo ładniejsze od tych w zderzak, ciekawy jestem jak to wygląda na wył

ale nie mówie że odrazu bym chciał miec takie cos...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maly1804

siema spadłes mi koleszko jak z nieba własnie tez zabieram sie do montowania takich samych lidów tylko ze ja mam pomysł aby zamontowac je w klszu i potrzebuje jakiejs wskazówki czy jest to do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chciałem w kloszu na dole, ale zrezygnowałem, za duża męczarnia aby rozkleić klosz, próbowałem, poległem, więc dałem je pod spodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gorąca kolsz odchodzi jak lala, dlatego kup jakas lampe popsuta, potestuj, zobacz czy wyjdzie czy zeszpecisz i dopiero sie bierz zamodernizacje tych co masz. ja tak ze wszystkim robie gdy cos przerabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie to wyszło:) pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maly1804

znalazłem na necie stronke jak koles to robi(demontuje klosz), koles uzywa takiego specjalnego pistoletu cos jak suszarka.żeczywiscie jest duzo roboty ale efekt spoko. chyba warto sie pomeczyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na gorąca kolsz odchodzi jak lala, dlatego kup jakas lampe popsuta, potestuj, zobacz czy wyjdzie czy zeszpecisz i dopiero sie bierz zamodernizacje tych co masz. ja tak ze wszystkim robie gdy cos przerabiam.

niebyłbym taki pewny że klosz odchodzi jak ta lala,żeby się nikt nie zdziwił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już LEDY zakładać to takie od s6

Passat_3BG_TFL-7[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, te od kolegi horazz wygladaja duzo lepiej :) Musze sprawdzic czy by podeszlo do B5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, te od kolegi horazz wygladaja duzo lepiej :) Musze sprawdzic czy by podeszlo do B5...

tylko czemu one mają służyć u horazza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, te od kolegi horazz wygladaja duzo lepiej Musze sprawdzic czy by podeszlo do B5...

wiadomo każdy ma swoje gusta ....

tylko jak zauważył kolega Paweł do czego mają służyć te diody ?napewno Horazz napracował się ,niezle przy montażu tych diud ale jak dla mnie to przesada wygląda troche ,że tak to ujme ,,przypałowo,,.

Hmm i ciekawe co na to władza powie przy 1 kontroli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiecie mnie,czemu mają służyć? żeby ktoś się obejżał,do jazdy dziennej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiecie mnie,czemu mają służyć? żeby ktoś się obejżał,do jazdy dziennej?

 

Raczej do jazdy dziennej- Kolega horazz się coś w tym temacie nie odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzienne to chyba musza miec homologacje (?) A jako ozdoba, jesli sie podobaja to czemu nie. Mi to akurat tak sobie podchodzi, takie choinkowe troche.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności