Skocz do zawartości
bimbol

Światła dzienne od Audi S6 i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ja u siebie mam te ledowe Phlipsy, wyglądają super i samemu zamontowałem bez większych problemów :)

 

A może da radę jakieś zdjęcie zamieścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa alternatywa: LED'y zintegrowane juz z kratka do 3BG, tylko ta cena....

18333_1.jpg

 

3909_1.jpg

3909_2.jpg

 

 

 

do 3C:

 

18335_1.jpg

 

 

http://www.en2d-tuning.de/index.php?a=18333

 

montaz 5 min:

http://www.clipfish.de/video/3424193/einbau-modulite-tagfahrlicht-audi-a3-8psportback-moda01f/3

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do was takie małe pytanko. Czy lampy od b4 podejdą do b3 beż dużej rzeźby? Jeśli tak to to co tam trzeba pozmieniać żeby miało to ręce i nogi? ;)

Edytowane przez Mate0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa alternatywa: LED'y zintegrowane juz z kratka do 3BG, tylko ta cena....

18333_1.jpg

 

3909_1.jpg

3909_2.jpg

 

 

 

do 3C:

 

18335_1.jpg

 

 

http://www.en2d-tuning.de/index.php?a=18333

 

montaz 5 min:

http://www.clipfish.de/video/3424193/einbau-modulite-tagfahrlicht-audi-a3-8psportback-moda01f/3

 

Ciekawe kiedy to w Polsce będzie dostępne???? Bo bardzo mi się podoba;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle za to płacić.Kupujemy ledy drl PHILIPSA i samemu montujemy w kratkach.Parę postów wyżej są zdjęcia jak to zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, mam do was takie małe pytanko. Czy lampy od b4 podejdą do b3 beż dużej rzeźby? Jeśli tak to to co tam trzeba pozmieniać żeby miało to ręce i nogi? ;)

 

Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co tyle za to płacić.Kupujemy ledy drl PHILIPSA i samemu montujemy w kratkach.Parę postów wyżej są zdjęcia jak to zrobiłem.

 

Można i tak, ale napewno efekt takiego montażu nie będzie taki jak w przypadku tych świateł zintegorwanych z kratkami. A co do ceny to chyba będzie spadać bo na razie to nowość i dlatego tyle kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, mam do was takie małe pytanko. Czy lampy od b4 podejdą do b3 beż dużej rzeźby? Jeśli tak to to co tam trzeba pozmieniać żeby miało to ręce i nogi? ;)

Jakiś znawca może się wypowiedzieć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych uzytkownikow.

Mam do Was prosbe. Mianowicie kupilem takie swiatelka: http://allegro.pl/osram-swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-led-drl-rl-i1741208345.html

i otoz po zamontowaniu wszystkiego, czerwony do plusa po stacyjce, czarny do masy samochodu, a bialy podpialem pod kabel swiatla postojowego wszystko chodzilo jak nalezy, tzn. przy wlaczonym zaplonie, wylaczonych swiatlach postojowych dzienne swieca. wlaczam postojowe i/lub mijania to dzienne gasna. Natomiast jesli wlacze silnik to przy wylaczonych swiatlach postojowych dzienne swieca. wlaczam postojowe i/lub mijania to dzienne nie wylaczaja sie tylko swieca jakos z moca 50%. Mam nadzieje, ze zrozumiale napisalem...

Prosze o pomoc jak rozwiazac ten problem. z gory dziekuje

Dodam tylko ze mam passata B6z 2006 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, te światła "lubią" tak fisiować - rozwiązanie - olać sterownik, założyć przekaźnik.

Sterowniki w tych światłach są skopane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neurojarre, dzieki. czyli co-zamontowac normalny przekaznik rozwierny dodatkowo? to powinno rozwiazac problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamontowac normalny przekaznik rozwierny

i nie podłączaj przewodu sterującego, tylko wstaw przekaźnik na zasilaniu lamposzek a zasteruj go zasilaniem żarówki postojowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak zrobilem :) dziala teraz jak ta lala :) tylko zauwazylem dzis jak wlaczylem samochod to na poczatku w lewej lampie swiecily tylko 3 diody (na 5) a w prawej tylko 2 (tez na piec diod)... po przejechaniu kilkudziesieciu metrow juz swiecily wszystkie... Co to moze byc, ze wszystkie diody nie swiecily...? mam nadzieje, ze sie to juz nie powtorzy...

a tak wogole to + (zasilanie) pod co podlaczyles? Ja mam popiete bezposrednio pod bezpiecznik, tylko ze to troche "brzydko" wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ podłączyłem przy wyłączniku wstecznego na skrzyni. Jeśli chodzi o niekompletne świecenie, to te lampy tak mają, nie rozgryzłem tematu, bo sprzedałem Passka z tytmi lampkami. Kumpel, który ode mnie kupił, mówił mi że jedna świeci mu tylko na 3 diody, więc powiedziałem, że jak chce, to dam do reklamacji i na razie sprawa na tym utknęła. Wiem tylko, że miałem takie myki właśnie przez sterownik, jak pojawiało się jakieś 2V na kablu sterującym, jak podejrzewam z przebicia w lampie tylnej (działo się tak, jak hamowałem i załączało sie światło STOP) Podejrzewam więc sterownik i wypieprzyłbym go, albo zrobił po swojemu - ale już nie zrobię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze kabel ze sterownika nie jest nigdzie podpiety... mozna powiedziec, ze dynda sobie luzno... co ciekawe, raz nie swieca wszystkie, a raz swieca...:zeco wiec kompletne mam zdziwko...chce jutro wziac i odczepic kabel co idzie na sterownik przy lampie. a jak to nie pomoze to rozkrece lampy i sterownik wywale... moze wtedy to cos pomoze...zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak kontaktu wewnątrz lampy / wilgoć wewnątrz lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje-bo tak zaczelo sie dziac po umyciu samochodu. W lampach zauwazylem, ze jest wilgoc-szkla sa od srodka zaparowane... :/wiec wynika, ze bede musial je rozkrecic, wyczyscic i wysuszyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam 2 lampy philipsa, ale bez modulu i chcialem sie zapytac do czego ten modul jest wogule potrzebny, bo jezeli tylko poto zeny lampy dzienne gasly jak wlacze postojowe lub mijania to mam to zrobione w obecnych przez pin TFL w wlaczniku swiatel.

Chcialbym sie dowiedziec czy da rade je podlaczyc bez tego modulu, bo prubowalem tak na szybko na akumulatorze to swiecily bardzo slabo, jak odpalilem silnik to juz swiecily mocniej, ale swiatlo bylo jakby niestabilne, jakby troche mrugalo i nieswiecilo pelna moca.

Swiatelka sa nowe i nigdy nie uzywane, dostalem od kumpla ktory kupil caly zestaw bo w jego lampach zepsul mu sie wlasnie modul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności