Skocz do zawartości
bimbol

Światła dzienne od Audi S6 i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dodatkowy przekaźnik to rozumiem nie po przekręceniu kluczyka a po odpaleniu autka tak?

Tak.

"Hudzior", a którędy z komory silnika przeciągnąłeś ten kabelek do tej wtyczki ?

Przez obudowe sterownika, tu masz opisane:

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=690506&postcount=96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego "+" masz w wlaczniku swiatel, jest tam pin TFL i pod ten sie najlepiej podlaczyc, wtedy tego 3 kabelka niemusisz podlanczac do lampy aby swiatla dzienne gasly przy wlaczeniu pozycyjnych i mijania, jezeli tak podlaczysz to po przekreceniu stacyjki swiatla dzienne sie oswieca a po wlaczeniu pozycyjnych lub mijania dzienne zgasna.

Ja mam tak podlaczone tylko dodatkowo dolozylem przekaznik zeby swiatla zapalily sie dopiero po przekreceniu kluczyka.

Taa,wegług Twojego podłączenia w ogóle nie musisz mieć tego modułu,a nie o to chodzi ;)

 

 

"Hudzior", a którędy z komory silnika przeciągnąłeś ten kabelek do tej wtyczki ?

Ten dodatkowy przekaźnik to rozumiem nie po przekręceniu kluczyka a po odpaleniu autka tak?

pozdro

 

Do obudowy kompa i wiązką do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

Kupiłem w końcu światła do jazdy dziennej. Dokładnie takie:

http://allegro.pl/item1065875780_osram_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_led_drl_rl.html

 

I teraz pytanko macie zdjęcia B5FL z podobnymi daylightami?

Chce je zamontować w kratki gdzie niektórzy mają halogeny, niestety są trochę za szerokie i szukam inwencji jak je (kratki) przerobić, żeby wyglądało to solidnie i spełniało swoją rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie to mają gust

 

spodziewałem sie bezsensownych komentarzy, które nic nie wnoszą do tematu i powinny być odpowiednio nagradzane przez adminów...

 

Spróbuj obalić argumenty, które przemawiają za daylightami:

- oszczędność żarników, które kosztują więcej niż taki zestaw.

- daylighty są lepiej widoczne, niż światła bixenonowe - BEZPIECZEŃSTWO!!!

- niższe zużycie paliwa (niezauważalne? niech to będzie nawet 0,1l na 100km)

- mniejsze obciążenie alternatora, a także akusia.

 

Masz kolego coś jeszcze do dodania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- daylighty są lepiej widoczne, niż światła bixenonowe - BEZPIECZEŃSTWO!!!

Dla Ciebie tak, dla rowerzystów, pieszych i motocyklistów, nie.

Zobaczymy jak się potoczy ta cała sprawa ze światłami. Ma być złożony wniosek do Trybunału Konstytucyjnego. Może znów będzie jak w cywilizowanej Europie.

 

A te ledy, jak to ledy. Szkoda, że nie są takie jak na tej fotce z golfem V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz kolego coś jeszcze do dodania?

 

tak, wygląda to gorzej niż kocie świeże gó*no! No ale kto co lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, wygląda to gorzej niż kocie świeże gó*no! No ale kto co lubi...

Jezu człowieku wyluzuj, nie pasi ci to nie patrz, jednemu leżą drugiemu nie ale takie komentarze to chyba zbyteczne...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko nie patrzeć jak coś takiego bije po oczach :) Od zawsze byłem przeciwny montowaniu dodatkowo oświetlenia zewnętrznego, no ale to wasze auta, róbcie co chcecie. Ja się pośmieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko nie patrzeć jak coś takiego bije po oczach Od zawsze byłem przeciwny montowaniu dodatkowo oświetlenia zewnętrznego, no ale to wasze auta, róbcie co chcecie. Ja się pośmieję

Nigdzie nie napisałem że mi się to podoba i że sobie zamontuje..... pisałem o twoim komentarzu, który jest imo totalnie bez sensu..... bije po oczach? Widziałem nie raz takowe montowane w lampach, pod lampami, w zderzakach etc i po oczach mi jakoś nie biło, jak ktoś chce to niech sobie jeździ, ja wiem że takich ledów w obecnym pasku mieć nigdy nie będę.

Pytanie: jakbym napisał że czujniki parkowania w zderzaku to totalne buractwo i wygląda jak krowi placek to co byś odparł.....? nie bierz tego do siebie i dlatego napisałem żebyś wyluzował.... peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko nie patrzeć jak coś takiego bije po oczach Od zawsze byłem przeciwny montowaniu dodatkowo oświetlenia zewnętrznego, no ale to wasze auta, róbcie co chcecie. Ja się pośmieję

 

Widze, że kolega morgan mnie wyprzedził...

Bo to samo można napisać o Twoich czujnikach cofania, które wyglądają jak cztery "kocie świeże gó*na"

A mimo wszystko mają jakieś praktyczne zastosowanie, które jest przydatne na codzień.

Więc naprawdę kolego wyluzuj i trzymajmy się tematu:bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I teraz pytanko macie zdjęcia B5FL z podobnymi daylightami?

Postaram sie zrobić zdjecie b5fl z podobnymi swiatelkami tylko ze podwojnymi [2 na strone] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezu człowieku wyluzuj, nie pasi ci to nie patrz, jednemu leżą drugiemu nie ale takie komentarze to chyba zbyteczne...?

 

Od czego jest forum jak nie od wyrażania własnej opinii? Gdybyśmy tu wszyscy byli tego samego zdania nasze paski wyglądały by jak 80% oplów calibra.

 

Co do oświetlenia, to ja popieram ideę, ale mi również się ten kształt nie podoba. I dokładanie wszelkich ringów, pasków itp w ogóle się nie widzi.

Nie rozumiem tylko, dlaczego ktoś powiedział, że te światła są gorzej widoczne dla rowerzystów i pieszych? Czyżby oni widzieli inaczej? No bo chyba nie powiecie mi, że jest to kwestia niższej pozycji oczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od czego jest forum jak nie od wyrażania własnej opinii? Gdybyśmy tu wszyscy byli tego samego zdania nasze paski wyglądały by jak 80% oplów calibra.

John nadal nie trybisz o co mi chodzi...

tak, wygląda to gorzej niż kocie świeże gó*no! No ale kto co lubi...

Chcesz aby to był właśnie taki sposób wyrażania opinii na tym forum...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morgan ty chyba musisz sobie z "krzyża spuścić" bo się czepiasz jak byś miał napięcie przedmiesiączkowe :fajny

 

szkoda że nie załapałeś o co chodzi z tym "biciem po oczach", ale jak przeczytasz to jeszcze z 10 razy to może zrozumiesz

 

a co do czujników koledzy, jak je zakładałem to was jeszcze na forum nie było - więc bez zbędnych komentarzy :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat czujniki parkowania psują wygląd większości aut i to również te fabryczne. Najgorzej to wygląda jak jest ich sześć z przodu, gdzie dwa są na błotnikach. Z kilku metrów wygląda jak dziurka albo wgniecenie.

Ale cóż, innego sposoby producenci nie wymyślili, żeby kropki się nie wyróżniały na karoserii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat czujniki parkowania psują wygląd większości aut i to również te fabryczne. Najgorzej to wygląda jak jest ich sześć z przodu, gdzie dwa są na błotnikach. Z kilku metrów wygląda jak dziurka albo wgniecenie.

Ale cóż, innego sposoby producenci nie wymyślili, żeby kropki się nie wyróżniały na karoserii.

 

Wymyślili i to już dawno - Kamery cofania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak koledze sie swiatełka podobaja to niech montuja oszczednosc produ itp,

 

jakoś jak smigam rowerem czasmi to widze swiatelka dzienne duzo szybciej niz zwykle lampy ryflowane

 

chyba musisz sobie z "krzyża spuścić"

 

ok to ja zmykam trzymcie sie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda różnica mocy świecenia, oryginalnych diod w reflektorach "devil eyes" (po lewej) i po wymianie na diody CREE Q5 (po prawej)

dia4paso3comparacion.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz sobie z "krzyża spuścić"
Dzięki! pomogło.... Jak napisałeś tego swojego bzdurnego maila (PM) do mnie, to ci odpisałem żebyś się nie pocił, bo mnie Twoje dziecinne zaczepki nie ruszają ale oczywiście, musiałeś błysnąć... Napiszę jeszcze raz odpuść sobie plz. Koniec OT
Tak wygląda różnica mocy świecenia, oryginalnych diod w reflektorach "devil eyes" (po lewej) i po wymianie na diody CREE Q5 (po prawej)

Stary to teraz możesz wk.....ć tych jeżdżących z jakimś gównem w zderzakach... :P;)

Masz może "manuala"/zdjęcia z montażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności