Skocz do zawartości
bimbol

Światła dzienne od Audi S6 i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Hi :)

 

Orientujecie się może, czy jakaś firma tuningowa oferuje światła dzienne od Audi S6.

large20di20audi20s62020dx5.th.jpg

Chciałbym wrzucić takowe do Paska zamiast halogenów.

1228907bim9.th.jpg109644479bod7.th.jpg11248oerthersee2004056bud9.th.jpg

11873abes5.th.jpg

 

Pzdr

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo dzięki ;)

Troche drogo, chyba będzie trzeba poszukać na ebay.de :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcinam się w tamat, ale...

 

Jak dla mnie te "światła" to najbardziej szpecąca rzecz w nowych Audikach!!! :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy są super :)

następna rzecz na jaką zbieram to włąśnie te lampy zamiast halogenów :)

 

to jest jeden z najfajnieszych patentów w nowych audi ... wreszcie odeszli od zacofanego designu i wkroczyli w coś nowego co bardzo wyróżnia ich nowe auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest jeden z najfajnieszych patentów w nowych audi ... wreszcie odeszli od zacofanego designu i wkroczyli w coś nowego co bardzo wyróżnia ich nowe auta :)

Dokładnie...jak będziesz sie zabierał za to, to daj znać, zakupimy razem, bo nie mam zamiaru dać w Polsce 999zł :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie...jak będziesz sie zabierał za to, to daj znać, zakupimy razem, bo nie mam zamiaru dać w Polsce 999zł

 

hm... Marios moze i ja sie przylacze ;) moglibysmy wziac jedna przesylke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglibysmy wziac jedna przesylke ;)
raczej...bo sama przesyłka do Nas to ok.30Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z was na ebay'u ?? ja jeszcze nie dokonywałem tam zakupu, więc jak któryś z was by się zdecydował to czekam na info. Czy ta cena która jest na tej aukcji to za komplet ?? jak obecnie cena na jednej z aukcji jest 177 EUR to z przesyłka będzie 207EUR w przybliżeniu około 740zł za komplet.

 

Zna ktoś może numer tych części ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś może numer tych części ??

Zadzwonię jutro do ASO Audi, to sie dowiem :)

Kupował ktoś z was na ebay'u ??
Kupujesz, płacisz Pay Palem i to wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lexwon

Dajcie nr części to zadzwonię do tutejszego ASO Audi, czasem niektóre akcesoria są tańsze niż w PL. Swoją drogą światełka są super i będę intensywnie o nich myślał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest jeden z najfajnieszych patentów w nowych audi

 

teraz mamy tak wysoką cenę złotówki, że nie opłaca się już niczego kupować w PL :(

ale nie o gospodarce teraz - panie i panowie, apeluję do Waszego poczucia rozsądku - na passatplus.de znajdziecie opis konstrukcji modulatora PWM (i galerię autek z tymi światełkami) tak potrzebnego przy oświetleniu LEDowym (o czym zapomina każdy, kto wkłada np. do tyłu lampy LED). Polecam zapoznać się z w/w układem, bo bez niego te białe LEDy będą tak zauważalne jak odbicie pochmurnego nieba w Waszych chromowanych listwach zderzaka przedniego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca wiem czy to jest to samo(niestety niemickiego znajomość brak) ale na alledrogo , można nabyć :

 

http://www.allegro.pl/item264349103_sterownik_pwm_2_kanaly_np_do_led_silniczkow_dc.html

 

na życzenie robią też inne, koszt znośny

 

http://www.allegro.pl/item265239527_4_kanalowy_sterownik_pwm_na_2_przyciski.html

 

 

proszę mnie poprawić jeżeli jest to zupełnie coś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę mnie poprawić jeżeli jest to zupełnie coś innego...

 

jest OK. Modulator PWM ma za zadanie sprawić, żeby te LEDy mrygały z bardzo wysoką częstotliwością. Wypełnieniem regulować można sobie jasność świecenia. Częstotliwość (w przypadku tego z alledrogo) jest stała. Nie wiem tylko kompletnie jaką stosują producenci. W opisie tego modulatora na passatplus.de nie ma słowa o częstotliwości (w każdym razie nie posługują się pojęciem Hertz-a) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że wysłanie schematu tego z passatplus.de , do nich , rozwiązałoby problem , wiadomo przecież że Polak potrafi... :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście...nie podobają mi się :)

Gdyby były w prostokącie, to jeszcze, ale tak....za bardzo będą sie wyróżniać w ogólnej konstrukcji przednich kratek.

Może ktoś sie poświeci?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/S6-TFL-Gruppenbild.jpg

 

No panowie, niewiem jak wy ale coś mi to nie pasuje do paska, bardziej pro by to wyglądało jak by ktoś zrobił takie diody w reflektorach, coś na wzór tych nowych audi.

Jakię mieszane uczucia z tym mam, nie pasuje mi do lini. Gdzieś się gryzie.

 

I jeszcze 7 baniek :padam:

 

A no i jeszcze nie będzie tak łatwo z montarzem:

http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/VW_Passat_3BG/Passat_3BG_TFL-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da sie zamontować...odrobinę chęci i pomysłu i wszystko jasne będzie :)

Wydaje mi się, że zawieszone one są jakoś w kratkach od środka-odpowiednio przycięte i zabezpieczone...

 

Co zdjęć z pierwszego postu, a tego które wkleiłeś, to światła powinny być zamontowane do góry nogami :) Widać, to porównując fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności