Skocz do zawartości
Gość tedy11

Dziwna przeróbka pompy paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tedy11

Padła mi pompka paliwa. Wyciągłem całe ustrojstwo ze zbiornika i zawiozłem do fachowca. Wymienił pompke( 1dzień pracy) koszt 150 zeta z pompką. Przy montażu do zbiornika zauważyłem że tamta miała dwie wsuwki a teraz mam przerobione na dwie śrubki z nakrętkami. Czy zna się ktoś na tych pompkach, niewiem czy fachman nie zrobił mnie w wała. :mur::mur: Na alegro (po fakcie) ceny pompek 66 zl.

 

pasio 1990r RP 1800

 

tedy11.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość castart
Przy montażu do zbiornika zauważyłem że tamta miała dwie wsuwki a teraz mam przerobione na dwie śrubki z nakrętkami

 

Nakretka zawsze jest pewniejsza od skuwki

Sam sie na czymś takim przewiozłem :dobani: a teraz zawsze sprawdzam dostepne opcje i dopiero biore sie za naprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tedy11, a uważasz że mechanik ile sobie powinien policzyć ??? 5 PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11
tedy11, a uważasz że mechanik ile sobie powinien policzyć ??? 5 PLN ?

 

Nie zrozumiałeś chyba tego co pisałem.Przeczytaj dobrze kto co robił. Ale to mało ważne.

Pytanie moje brzmiało o zciski na pompce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te opaski zaciskowe co tam są fabrycznie są jednorazowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11
Te opaski zaciskowe co tam są fabrycznie są jednorazowe.

 

Sorry ale ale nie o opaski zaciskowe a dwie wsuwki ( + - ) były w starej pompc a w nowej przerobione na dwie śrubki z nakrętkami . Na zdjęciach na alegro wszędzie są wsuwki i dlatego nie mam pewnosci czy mechanior cos nie wykombinował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz pewności to wyciągnij pompkę i sprawdź czy jest nowa. Może być tak że wsuwki były zaśniedziałe i mechanior tylko je podłączył w pewniejszy sposób, nie wstawiając nowej pompki :cwaniak:

Po różnicy w wsuwkach a śrubkach nie stwierdzimy tutaj na forum czy mechanior coś kombinował :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności