Skocz do zawartości
adams

Zapisy do grupy Podkarpackiej/Świętokrzyskiej

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam

 

Zapraszam wszystkich do zapisywanie się do grupy Podkarpacie/Świętokrzyskie wszystkie osoby zapisane w tej grupie będą na bieżąco informowane o spotach i innych ważnych rzeczach...

 

Wystarczy kliknąć w link KLIK zaznaczyć odpowiednia grupę do której chcemy dołączyć i kliknąć na przycisk Dołącz. Prośba o dołączenie zostanie przesłana do mnie (opiekuna grupy) a ja ją zaakceptuje i gotowe :)

 

Lub możemy też sobie poklikać: Ustawienia (lewa górna strona) ->Grupy Użytkowników (na dole listy) -> Wybieramy grupę do której chcemy dołączyć -> klikamy Dołącz

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, coś jest nie tak, bo nie mogę wejść ani w świętokrzyskie, ani w podkarpackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa bo linki nie działają...tak jest na całym forum...niestety trzeba je pozmieniać na te nowe.

Wejdź w swój panel i tam pod sam koniec ujrzysz grupy użytkowników!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już dołączać do grupy Podkarpacie/Świętokrzyskie :)

 

Wystarczy kliknąć w link KLIK zaznaczyć odpowiednia grupę do której chcemy dołączyć i kliknąć na przycisk Dołącz. Prośba o dołączenie zostanie przesłana do mnie (opiekuna grupy) a ja ją zaakceptuje i gotowe :)

 

Lub możemy też sobie poklikać: Ustawienia (lewa górna strona) ->Grupy Użytkowników (na dole listy) -> Wybieramy grupę do której chcemy dołączyć -> klikamy Dołącz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasi, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:

 

Nie mogę zobaczyć listy forumowiczów należących do grupy podkarpackie/świętokrzyskie, pojawia się taki komunikat:

 

Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?

Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adams mam taki sam problem jak czasi też nie moge wejść wyświetla się identyczny komunikat - czyżby blokada :( ??? Kolego a dobrze by było popatrzeć kto jest w grupie podkarpacie- moze jakaś znajoma twarz się pokaże albo blacha samochodu

Edytowane przez under81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Adams mam taki sam problem jak czasi też nie moge wejść wyświetla się identyczny komunikat - czyżby blokada :( ??? Kolego a dobrze by było popatrzeć kto jest w grupie podkarpacie- moze jakaś znajoma twarz się pokaże albo blacha samochodu

 

 

mi tam wszystko działa poprawnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasi, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:

 

Nie mogę zobaczyć listy forumowiczów należących do grupy podkarpackie/świętokrzyskie, pojawia się taki komunikat:

 

Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?

Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.

 

 

Czarku a może CIę wywaliło z forum jak nie masz zapamiętanego hasła :?:

 

A tutaj widzisz ludzi z grup :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też czasem zaglądam - jak tylko czas na to pozwala (a z tym coraz gorzej niestety!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów serdecznie. Jak widać w podpisie mieszkam w Rzeszowie i jako dumny posiadacz passata zwracam się z prośbą do osób, które maja wieksze doświadczenie z tymi zacnymi pojazdami:) Chodzi mi mianowicie o pomoc w skasowaniu inspekcji i zmianę języka z francuskiego na angielski. Znajdzie sie może ktoś chętny, kto poświęci swój czas i umiejętności? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów serdecznie. Jak widać w podpisie mieszkam w Rzeszowie i jako dumny posiadacz passata zwracam się z prośbą do osób, które maja wieksze doświadczenie z tymi zacnymi pojazdami:) Chodzi mi mianowicie o pomoc w skasowaniu inspekcji i zmianę języka z francuskiego na angielski. Znajdzie sie może ktoś chętny, kto poświęci swój czas i umiejętności? Pozdrawiam serdecznie.

 

tu masz wszystko na temat inspekcji http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2438 do reszty swoich problemów używaj wyszukiwarki a na pewno coś znajdziesz :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jacku, ja szukam osoby, która przy pomocy swojego interfejsu oraz swojego laptopa zmieni mi język i skasuje inspekcje. Nie chodzi o to, że nie wiem jak to zrobić, tylko nie mam czym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do języka to już trzeba kogoś ale Inspekcje sam spokojnie skasujesz bez kompa , masz tam instrukcje jak to zrobić nie jest to trudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja bym sie do grupy dopisał heh wiekszosc czasu przebywam w Krakowie ale Nisko(podkarpacie) to moje najwieksze wspomnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem zaglądam ;-) Widzę że ja podobnie jak kolega uszek :D Jestem z Nowej Dęby, ale studiuje w Kraku, na podkarpaciu jestem raz na 2-3 miechy około, ale jestem :D

 

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekOZZY

witam jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem Passacika b3 jestem z Zagórza ( trasa Sanok -Solina) wpisałem się już do grupy pozdrawiam wszystkich i powodzenia !!! NIECH MOC RP BęDZIE Z WAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem z Rzeszowa w nasępnym miesiącu będę miał taki sprzet żeby coś pomodzić przy aucie, jak wy mam Passata i jestem z zniego zaowolony ja mówie z problmami na kompie zapraszam za miesiadz wtedy pogadamy chętnie pomoge. zajmuje sie troche naprawa więc co w nich siedzi i zdarza mi się ja naprawiać mogę czasami cos poradzic. Pozdrawiam.

--- scalone ---

kto ma prolem z inspekcja można ją skasowac bez kompa wytłumaczę. należy bez łączonego silnika wcisnąć prawy przycisk na liczniku i w tym czasie włożyć kluczyk i przekręcić zapłon po pewnym czasie bez wyłanczanie zapłonu przekręcić w prawo lib w leow przyciskiem i naciskać powinno się kasować jak i serwis tak i kod serwisu po tej czynności należy wyłączyć zapłon i po wszystkim. Pozdrawiam Daniel.

--- scalone ---

co do języka musze wiedzieć jaki to model VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPEROLO

ja wysłałem kandydaturke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wysłałem kandydaturke

 

Na co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

ja tylko na gościnne występy z jedną informacją.

 

Planujemy w najbliższych dniach rozreklamować trochę regionalne grupy, ruszyć leniwych użytkowników forum lub takich, którzy nie wiedzą o istnieniu regionalnych "odłamów" ;)

 

Pójdzie mailing do wszystkich 22+ tysięcy użytkowników i tutaj sprawa do Was - potrzebne są 2-3 zdania na temat każdej z grup regionalnych.

 

Spróbujcie razem pod nadzorem opiekuna sklecić taką małą "zajawkę" reklamową i podeślijcie do mnie na PW. Zamieścice krótkie info o działalności regionu, tak aby użytkownik zachęcony informacją zerknął do Waszego działu.

 

W temacie wpiszcie [PROMO] NAZWA WOJEWÓDZTWA.

Sklecę z tego maila i może dzięki temu kilka nowych owieczek Wam przybędzie ;)

 

pzdr

jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności