Skocz do zawartości
adams

Daj się rozpoznać poprzez naklejkę vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nono widać adams, że Twoja akcja podziałała... szkoda tylko że wszyscy oklejają paszczaki, a na zloty dalej przejeżdża garstka... no nic może w końcu się zbierze ekipa :)

pozdr i do zobaczenia na drodze :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że akcja coś daje :) ale spokojnie, żeby zrobić dobrego spota z dobra frekwencją to trzeba zacząć go organizować minimum miesiąc wcześniej :)

 

Może następny spot wypali bardziej (oby) jeszcze żeby pogoda dopisała itp itd...

 

Swego czasu aktywnych userów z lubelskiego było chyba z czterech, może pięciu (szkoda że nie ma już 4_MOTION_LBL bo miał brykę na wypasie tylko że mu zajmumali i kupił audiczkę.) Teraz i częściej ludzie z Lubelskiego zabierają głos na forum, i widzę że paszczaki są pooklejane, przydało by się jeszcze by frekwencja na zlotach lubelskich była wysoka, i żeby można było zebrać ekipę i na ogólnopolskie spociki jeździć grupowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja tez mam oznakowac swoje autko ???? bo mam pewne watpliwosci np co do marki auta a naklejki oraz co do innej naklejki klubowej ktora juz mam a wygladu choinki naklejkowej ;)

 

 

A tak powaznie jeden jedyny raz widzialam autko oznakowane .... i sadze ze to bardzo fajny pomysl, odrazu wiedzialm ze to ktos od nas :D co prawda nie wiedzialm kto ale wiedzialm ze od nas :D im wiecej autek oznakowanych tym fajniej.

 

Jedyny minus tej calej sprawy to to ze jak sie jedzie to ja juz chyba z przyzwyczajenia co widze a3 czy passata to patrze sie czy jest naklejka czy nie .... koncentracja na drodze rowna 50% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i można po pysku od dziewczyny dostać że niby się rozgląda za dziewczynami, a tak serio to naklejek na klapach się wygląda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jakotrak

Cześc ja jestem z Białej i terz sporo jerzdzę,trasa Biała-Mińsk,prawie codziennie.Aco z tymi nalepkami to pierwszy raz słyszę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Witaj, jako że jesteś użytkownikiem forum passata, i mieszkasz na Lubelszczyźnie to wysyłam do Ciebie wiadomość z propozycją oznaczenia swojego autka Naklejka passat.pl kosztuje parę groszy, z zobaczenie kogoś z forum na drodze jest bezcenne więc zachęcam do oznakowania paska. Tutaj można zamówić naklejkę -->http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4034 u kolegi Pablo2004, trzeba napisać tylko do niego prywatną wiadomość. A tutaj jest lista wszystkich oznakowanych -->http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6231

 

Zachęcam do oznakowania paska i do odwiedzania naszego działu regionalnego -->http://www.forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=47

 

pozdrawiam adams

 

 

 

Takiej oto wiadomości użytkownicy z Lubelszczyzny mogą spodziewać się w swojej skrzynce mailowej. Pomimo tego, że w naszym regionie jest baaardzo dużo pasków to wypatrzeć kogoś z forum to wyczyn. Ja przez ponad dwa lata upolowałem tylko jednego forumowicza, mnie tez raz widziano. Wydaj mi się że to stanowczo za mało i stąd ta akcja. Nikogo do niczego nie zmuszam... Rozmawiałem z paroma osobami i większość z nich nawet nie miała pojęcia że można tak oznakować auto, więc chce trafić do tych niedoinformowanych ludzi podając im wszystko "na tacy"

 

Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

 

ponownie rozesłałem trochę PW po userach z Lubelskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekzmc

ja oczywiście oznakowałem paska (dzięki adams za naklejke :D ) a tak sie spytam wie ktoś ile osób na forum jest z zamościa?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście oznakowałem paska (dzięki adams za naklejke :D ) a tak sie spytam wie ktoś ile osób na forum jest z zamościa?

 

pozdro

 

aktywnych (czyli tych których jeszcze kont nie powywalali) userów z zamościa jest 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem;d i z tego co mi wiadomo tez kolega daro25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to powinno być tak że:

1. aby otrzymać wlepe i pełne dostępy do forum powinno się być np na min 3 spotach

2. osoby będące na spotak powinny mieć jakieś bonusy na forum itp. itd.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój, ile osób miałoby takie bonusy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, ile osób miałoby takie bonusy...

Najlepsi :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) i najaktywniejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem tu nowy i chetnie bym zakupil taka wlepke na dupke mojego passaka mam go od 2 tyg. dostalem od szefa na dojazdy do pracy ale wracajac do tematu z czy moglbym kupic to jakos od kogos z lublina lub okolic?

Niestety nasza poczta Polska ma problemy i wiem ze troche dluzej ida przesylki.

Tak wogole to to fajnie by bylo spotkac sie na jakims spocie czy jakos tak mialem wczesniej vw polo 1.1 1981r. i jakos malo ludzi z lublina bylo az 3 wiec kiepsko bylo a tu widze ze jest was sporo

Mam nadzieje ze nie spamuje ta wiadomoscia

Pozdro for all driver's Passat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam naklejki nie mam ale mam za to ramki z naszym logo. Passat się z nimi dobrze prezentuje. Jak na razie jeszcze w Hrubieszowie nie spotkałem nikogo z "wlepą" ale może kiedyś spotkam :)

 

 

ramki że tak powiem są mało widoczne... prędzej zobaczy się wlepę od rami

 

ale dobre i to

 

 

 

 

Hej jestem tu nowy i chetnie bym zakupil taka wlepke na dupke mojego passaka mam go od 2 tyg. dostalem od szefa na dojazdy do pracy ale wracajac do tematu z czy moglbym kupic to jakos od kogos z lublina lub okolic?

Niestety nasza poczta Polska ma problemy i wiem ze troche dluzej ida przesylki.

Tak wogole to to fajnie by bylo spotkac sie na jakims spocie czy jakos tak mialem wczesniej vw polo 1.1 1981r. i jakos malo ludzi z lublina bylo az 3 wiec kiepsko bylo a tu widze ze jest was sporo

Mam nadzieje ze nie spamuje ta wiadomoscia

Pozdro for all driver's Passat!

 

wszystko odnoście naklejki masz opisane w pierwszym poście. Odnośnie spotów to śledź ten dział. A naklejki na terenie lublina raczej nie kupisz, pozostaje poczta.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=16249

 

pozdro

 

pozdro

 

aktywnych (czyli tych których jeszcze kont nie powywalali) userów z zamościa jest 48

 

 

poprawka :D

 

48 z (miasta) zamość, 5 z zamoscia i jeden z zamościa

 

jak pisał, tak pisał, czyli za zamościa jest nas łącznie 54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PABLO40
Ja tam naklejki nie mam ale mam za to ramki z naszym logo. Passat się z nimi dobrze prezentuje. Jak na razie jeszcze w Hrubieszowie nie spotkałem nikogo z "wlepą" ale może kiedyś spotkam :)

 

Może kiedyś spotkasz...:614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoss87

no to jakby co, to i ja jestem oblepiony, ale przez Kolegę z Warszawy :)

 

także do zobaczenia na drogach Lubelszczyzny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie możliwość kupienia naklejki w Lublinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A będzie możliwość kupienia naklejki w Lublinie?

 

tak będę miał te naklejki na spocie w lublinie (25.10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy będziesz miał kolego wlepki na spotkaniu opłatkowym? bo chętnie bym nabył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności