Skocz do zawartości
adams

Daj się rozpoznać poprzez naklejkę vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, jako że jesteś użytkownikiem forum passata, i mieszkasz na Lubelszczyźnie to wysyłam do Ciebie wiadomość z propozycją oznaczenia swojego autka :) Naklejka passat.pl kosztuje parę groszy, z zobaczenie kogoś z forum na drodze jest bezcenne :) więc zachęcam do oznakowania paska. Tutaj można zamówić naklejkę -->http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4034 u kolegi Pablo2004, trzeba napisać tylko do niego prywatną wiadomość. A tutaj jest lista wszystkich oznakowanych -->http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6231

 

Zachęcam do oznakowania paska i do odwiedzania naszego działu regionalnego -->http://www.forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=47

 

pozdrawiam adams

Takiej oto wiadomości użytkownicy z Lubelszczyzny mogą spodziewać się w swojej skrzynce mailowej. Pomimo tego, że w naszym regionie jest baaardzo dużo pasków to wypatrzeć kogoś z forum to wyczyn. Ja przez ponad dwa lata upolowałem tylko jednego forumowicza, mnie tez raz widziano. Wydaj mi się że to stanowczo za mało i stąd ta akcja. Nikogo do niczego nie zmuszam... Rozmawiałem z paroma osobami i większość z nich nawet nie miała pojęcia że można tak oznakować auto, więc chce trafić do tych niedoinformowanych ludzi podając im wszystko "na tacy"

 

Co o tym myślicie?

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem pomysł przedni :hurra: , napewno logo forum pasata ułatwiło by kontakt użytkowników tego auta.

Może utworzyć listę osób chętnych pomóc w przypadku awari na trasie przejazdu, na pewno wielu uczestników tego forum dysponuje dobrze wyposażonymi warsztatami i w takiej sytuacji mogła by pomóc, zwłaszcza w okresie wakacyjnym gdy wyjeżdzamy gdzieś dalej. Podanie numeru telefonu i miejscowości lub okolicy gdzie moglibyśmy pomóc nie naruszyło by chyba prywatności. Niektóre fora to zrobiły, ja sam podałem namiary do siebie i pare osób skorzystało, zostało im więcej w portfelu, a i mnie korona z głowy nie spadła. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł SPOKO :ok: Ja juz od ponad roku (odkad tu jestem) nie spotkałem nikogo, a około 40 tkm rocznie robie i jeżdżę w różne miejsca.

 

Tak więc nie ma co powielać tematu, bo raczej każdy to przeczyta i zajrzy "gdzie trzeba" :hyhy: Chodzi mi oczywiscie o pozostałe województwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spoko, ja mejla dostałem, auto mam "oznakowane" :vw:

 

Ja przez ponad dwa lata upolowałem tylko jednego forumowicza

 

to słabo się rozglądasz, ja paskiem jeżdżę od końca lipca, a przez ten okres na lubelskich drogach upolowałem chyba ze 3, wiem że to śmieszny wynik (masz tu rację, mało oklejonych passatów u nas) ale w porównaniu do Twojego... a wlepkę mam chyba z miesiąc, po mieście sporo jeżdżę, po województwie też i mnie nikt nie patrzył

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdzie tu sprawiedliwość :mur:

 

w mojej okolicy mało forumowiczów jest, i chyba nikogo z wlepą :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skelos

Pomysł dobry :ok::ok::ok: Dzięki za maila,auto mam "oznakowane" od roku.W Zamościu i okolicach nie trafiłem nikogo z wlepą, :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff Lubelszczyzna poinformowana :D cały wieczór siedziałem i maile wysyłałem :zdziwko:

 

mam nadzieję że teraz częściej będzie można kogoś wypatrzeć :ok:

 

fajnie by było gdyby moja akcja przerosła się w ogólnoforumową akcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson77

Dzięki za maila, postaram się zadziałać z oznakowaniem paska. Ja też sporo jeżdżę po Polsce i nie spotkałem oznakowanego samochodu, nie mówiąc że z Białej Podlaskiej chyba nawet nikt na forum nie jest zarejestrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Jestem jak najbardziej ZA :ok: wlepowa akcja... Mam wlepe juz od pol roku i w tym czasie nie widzialem zadnego autka z wlepa... W sumie to na obu Paskach mam wlepe ;)

Takze koledzy nieoznakowani jeszszce-zamawiajcie wlepy, przyklejajcie i smigajcie :ok:

Sa rozne miejsca, w ktorych forumowicze przyklejaja wlepy-na szybie, na klapie... Byl nawet o tym temat juz utworzony... Ja od siebie moge dodac tylko malenka prosbe odnosnie miejsca na wlepe-zeby byla po lewej stronie, jesli sie da ;) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za maila, postaram się zadziałać z oznakowaniem paska. Ja też sporo jeżdżę po Polsce i nie spotkałem oznakowanego samochodu, nie mówiąc że z Białej Podlaskiej chyba nawet nikt na forum nie jest zarejestrowany.

 

Z Białej jest z tego co pamiętam około 15 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za maila...!! Juz napisalem do Pablo2004 maila z zapytaniem wstepnym i teraz czekam na info, wiec do zobaczenia (mam nadzieje) gdzies, kiedys w ruchu ulicznym.....

Pozdro.......!! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego adams za e maila i dobry pomysl z tym oznakowaniem ja mam juz wlepe 2 miesiace i oprocz kolegi wiecha na zlocie w swidniku to nikogo jeszcze nie spotkalem Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0310

Nio mnie jeszcze na forum nikt nie zna a co dopiero na drodze ;) ale akcja super ;) dobrze jest miec "przyjaciół" na trasie... :] zwłaszcza jak sie jest dziewczyną :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania0310, zwłaszcza jak się jest dziewczyną. Nieraz na cb słychać, że jest kierowca do zabrania, to mało kiedy się chętny na podwiezienie znajdzie a jak tylko padnie hasło koleżanka to nie można się wbić w eter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0310

czasi , krótko mam swojego pasia i któtko jeżdże (dopiero 2 miesiące) ale raz zetnełam sie z najgorszym przykładem chamstwa... sałaciarz (przepraszam jeśli obrażam teraz jakiegoś porządnego taxówkarza :padam: ) zajechał mi droge i przyhamował... ach na szczescie moja stopa czuwa... hehe a część kobiet jest aż taka dumna z faktu posiadania prawka i samochodu ze nawet dla innych kobiet jest nie miła... wiec nic dziwnego ze kobiety są gorzej traktowane na drodze... zwiąże włosy, założe kaszkiecik, przykleje naklejke i będziecie mnie lubieć prawda?? :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwiąże włosy, założe kaszkiecik, przykleje naklejke i będziecie mnie lubieć prawda?? :):):)

 

prawda :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0310

ach już sie czuje wśród was jak w domu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ach już sie czuje wśród was jak w domu :]
dopiero :cisza: ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0310

bodajże od tygodnia jestem tu zalogowana ;) wiec... no ale wybacz że "dopiero" ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nio mnie jeszcze na forum nikt nie zna a co dopiero na drodze

chcesz mnie poznać :evil:

dobrze jest miec "przyjaciół" na trasie... zwłaszcza jak sie jest dziewczyną

slużę pomocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności