Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto pokazuje spalanie średnie (2 mozliwosci), spalanie "na bierząco"- jak sie da kopa to potrafi pokazać 30l/h

 

u mnie skacze do 99,9l :DDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli wszyscy co mają duży komputer i dużą navi tak mają jak ja

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...086db586e.html

Tak, wszystko masz ok :)

 

u mnie skacze do 99,9l DDDDDDDDDDDD

W 3.6 FSI nawet na trójce potrafi pokazać taki wynik ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży fis i rcd 300.

Na samej górze pokazuje mi napisy "audio" lub "mfa" lub (na postoju - nie pamiętam) "setting".

Jak mam mało paliwa to ten najwyższy fragment wyświetlacza robi się pomarańczowy i wyświetla dystrybutor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mam mało paliwa to ten najwyższy fragment wyświetlacza robi się pomarańczowy i wyświetla dystrybutor.

Bądź też inne ostrzeżenia/informacje np. o serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bądź też inne ostrzeżenia/informacje np. o serwisie.

A najczęściej o płynie do spryskiwaczy, w tym samochodzie to jest studnia ile nie wlejesz to i tak za dwa dni nie masz płynu już :D i to po kilku pryśnięciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najczęściej o płynie do spryskiwaczy, w tym samochodzie to jest studnia ile nie wlejesz to i tak za dwa dni nie masz płynu już i to po kilku pryśnięciach

Szczególnie przy ksenonach płyn ucieka naprawdę szybko, śr. przy takich pogodach co tankowanie dolewka płynu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a u mnie na wyświetlaczu mam napis MFD (to jakaś wersja MFA, MFA+)? proszę o oświecenie, jak sprawdzić wersje MFA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Michał, frapuje mnie tylko wyświetlający się napis MFD, w części górnej wyświetlacza tam gdzie pojawia się symbol, np. dystrybutora czy spryskiwaczy.

 

http://picasaweb.google.com/114260056463986183890/Pasek?authkey=Gv1sRgCPmSrrCN_ue5ew#5561582392088261554

Edytowane przez Fikanoteran11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ustawiony język angielski, dlatego wyświetla Ci MFD.

Będziesz mieć MFA gdy zmienisz na niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Passata 2.0 TDI 140 kM z drugiej połowy 2006 roku, czyli modelowo 2007 rok. Chciałbym do niego założyć licznik z pełnym FIS-em, ponieważ moja wersja jest bez komputera. Jeden allegrowicz powiedział mi, że do tego modelu licznik ma mieć numer z końcówką 871E. Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego 3CO920 871E a nie np. 3CO920 871 (bez litery) i czym się one różnią?

 

Z kolei, jeżeli chodzi o pająka, to czy wystarczy sama manetka ze sterowaniem komputera, czy cały przełącznik (pająk) muszę wymienić?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wymieniałem licznik to spec z forum powiedział mi, że musi być do diesla i to wszystko.

Kupiłem w ciemno i wszystko chodzi elegancko.

W kwestii manetki to ma ona wtyczkę, którą wpina się (jak dobrze pamiętam) w płytkę - układ scalony w pająku.

Pytanie czy każdy pająk będzie miał to miejsce na wpięcie...?!?

Nie myślałeś o multikierownicy?

To koszt ok 300,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie wyświetlacza 1/2 fis IMAGE_074.jpg, czy można wejść w ustawienia komputera używając przycisków na manetce wycieraczek czy też tylko używając VAGa? chciałbym zmienić ustawienia świateł "leaving home" a moje próby wejścia do systemu używając przycisków spełzły na niczym:dupablada... jeżeli tylko VAG wchodzi w grę to może ktoś mi poradzi jaki typ ("VAG K+CAN, OBD2" jest ok??) i jaki software byłby najlepszy. z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie wyświetlacza 1/2 fis [ATTACH]45830[/ATTACH], czy można wejść w ustawienia komputera używając przycisków na manetce wycieraczek czy też tylko używając VAGa? chciałbym zmienić ustawienia świateł "leaving home" a moje próby wejścia do systemu używając przycisków spełzły na niczym:dupablada... jeżeli tylko VAG wchodzi w grę to może ktoś mi poradzi jaki typ ("VAG K+CAN, OBD2" jest ok??) i jaki software byłby najlepszy. z góry dzięki

 

Przeczytaj ten temat od poczatku i wszystko bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj ten temat od poczatku i wszystko bedziesz wiedzial.

przewałkowałem cały temat od początku i nadal nie wiem jaki kabel :(

z tego co znalazłem na necie to chyba powinien być VAG K+CAN, OBD2, ale chciałbym być pewien. co do programu to czy VCDS Release 10.6... będzie ok? czego w tym programie nie widzę to "long coding"... ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przewałkowałem cały temat od początku i nadal nie wiem jaki kabel

z tego co znalazłem na necie to chyba powinien być VAG K+CAN, OBD2, ale chciałbym być pewien. co do programu to czy VCDS Release 10.6... będzie ok? czego w tym programie nie widzę to "long coding"... ktoś pomoże?

 

tu masz wszystko co chcesz wiedzieć http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3825

polecam kolege sipowitz napisz priva-wszystko wytłumaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SebastianB5

od którego roku był czarny wyświetlacz na zestawie wskaźnikow, czy to mozna wymienić z czerwonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest już opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności