Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Przytrzymanie przycisku bocznego (góra/dół) na manetce nic nie daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pomaga próbowałem juz chyba wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, barbat napisał:

Panowie mam problem, włączyłem sobie w MFA opcje AUDIO i za nic w świecie nie mogę powrócić do głównego pulpitu tak abym mógł włączyć SETUP ktoś może wie jak cofnąć do Menu?


 

coś dokładane czy wszystko fabrycznie ? 

jakie radio, jaki licznik itp ....

czy tylko umiesz napisać " włączyłem radio " ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zmieniłem to radio z fabrycznego na EUNAVI - jest to jest stacja multimedialna. Po kliknięciu lub przytrzymaniu przycisku bocznego (gora dół) zmieniaja się tylko stacje radiowe pod warunkiem ze radio jest włączone. Jeśli radio nie jest włączone wyświetla się informacja NaviSystem i nic więcej już nie mogę zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barbat napisał:

Jedyne co zmieniłem to radio z fabrycznego na EUNAVI - jest to jest stacja multimedialna. Po kliknięciu lub przytrzymaniu przycisku bocznego (gora dół) zmieniaja się tylko stacje radiowe pod warunkiem ze radio jest włączone. Jeśli radio nie jest włączone wyświetla się informacja NaviSystem i nic więcej już nie mogę zrobić 

wklej autoscan  z VCDS  , wiem w czym problem 

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bliżej wyjaśnić temat? Bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czyn mówisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, barbat napisał:

Mógłbyś bliżej wyjaśnić temat? Bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czyn mówisz 

widać ze z google tez na bakier ...., bo nawet nie zadałes sobie trudu by wygooglać 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie możliwości białych zegarów z wersji Trendline - obecnie mam wyświetlaną tylko temperaturę zewnętrzną (nie mam multikiery, ani przycisków na manetce). Czy te zegary pozwalają np. po dołożeniu odpowiedniej manetki, taśmy itp. wyświetlać też inne informacje, np. spalanie? 

IMAG1221.jpg

Edytowane przez Arken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ETKA wersja z i bez komputera ma ten sam numer więc możliwe, że się to uda. Najbezpieczniej byłoby podłączyć pod VCDS i zobaczyć jaki ma to numer chyba, że ktoś jeszcze to potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny wyświetlacz w moim passacie b6 2009 w manualu i na manetce przyciskiem można było przechodzić do spalania ,temperatury i zasięgu  na pozostałym paliwie ,mi się wydawało że mój wyświetlacz już jest najuboższy z możliwych ale widzę że są jeszcze prostsze jak piszesz ze nie masz przycisków na manetce ,prawdopodobnie można dołożyć manetkę z przyciskiem , tak samo jak nie mialem tempomatu to zamienili mi w serwisie manetkę na z tempomatem  i wszystko chodziło ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Spróbuję w takim razie wymienić manetkę z przyciskami do kompa i zobaczymy, czy obejdzie się bez wymiany zegarów. 

Mam jeszcze pytanie odnośnie samej manetki i sterownika kolumny kierowniczej - czy w tych nowych manetkach poliftowych jest to razem w jednej części, czy są one oddzielne? Na alledrogo widzę sporo niby kompletnych manetek, ale nie widzę od frontu plastiku z naklejką od sterownika (np. 5K0953569T) - czy jak kupię taką manetkę, to jeszcze oddzielnie muszę nabyć sterownik?

 

Edit: Już znalazłem odpowiedź - jest to oddzielny element, którego w większości te manetki nie posiadają w zestawie...

Edytowane przez Arken
Uzupełnienie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności