Jump to content
Guest krzysiek_plus

Kody do radia

Recommended Posts

Guest krzysiek_plus

Ostatnio na forum pisałem na temat wymiany akumulatora w samochodzie. Wszyscy pisali za nic sie niestanie oprucz rozkodowania radia komputera itp. i ze po pewnym czasie samo sie to zakoduje. Niestety tak sie niestało, radio trzeba teraz zakodować ponownie. Problem jest w tym ze nieposiadam kodów do tego radia, więc mam proźbe "w jaki sposób zakodować originalne radio z vw passata??" i "skąd mam wziąść kody do tego radia??" przeczytałem na internecie ze spisuje sie z radia pare numerków (kod seryjny, itp) z nalepki na radiu i wklepuje się je do generatora kodów i programi podaje nam gotowy kod.

Proszę o pomoc.

Ściagnąłem parę takich kalkulatorów kodów i LIPA :!: Żaden nie działał. A jak źle wprowadzisz 3 razy kod, to radio zablokuje ci się na godzię. Wyświetli się wtedy napis SAFE 2. Ale z tego co pamiętam, to są tu na forum ludzie, co mają działające programy :D

Guest kri100v
Problem jest w tym ze nieposiadam kodów do tego radia, ... "skąd mam wziąść kody do tego radia??"

Kod powinien znajdowac sie w ksiazce serwisowej, sprobuj zadzwonic do ASO i zapytaj czy na podstawie VIN i numerow z radia moga podac Ci kod.

Wal do jakiegos speca co sie zajmuje naprawą RTV i ci radyjko rozkoduje (szczyta wartosc Epromu i przeliczy na kalkulatorku ) koszt około 40zł

Guest Krawcol
Problem w tym ze niemam książki serwisowej.

W samej ksiazce serwisowej tego nie znajdziesz... Kod znajduje sie na takiej malej karcie, wielkosci karty bankomatowej i jest dolaczony do calego etui, w ktorym jest ksiazka serwisowa, instrukcja do radia, instrukcja do samochodu itp...

W samej ksiazce serwisowej nie masz zadnego kodu...

Najlepiej podjedz do jakiegos elektronika, zakladu od Car Audio, badz zakladu napraw RTV i AGD... Oni Ci odblokuja radio za 10-20 zlotych...

Guest krzysiek_plus

Byłem u takiego szpeca ale wołał sobie 150zł za robote to mu podziękowałem znalazłem już pare programików i będe prubował za ich pomocą odkodować radio

Witam , podłącze się do tematu żeby nie zakładać nowego ,

mianowicie kolega sprowadził sobie z niemcowni passacika 2004 rok i ma tam navi mcd . Wszystkie książki posiada do niego ale nie ma kodu do radia . szukaliśmy już wszędzie i nic . Pytanie czy jest możliwość np przewodem hex-can lub jakimś kalkulatorkiem po vinie nadwozia . Szukałem na necie kalkulatorów ale nie moge nic dopasować . Goroąca proźba w jego imieniu o taki kalkulator lub chociaż jego nazwe .

nie ma żadnych kalkulatorów, a jak są to o pupe potluc.

sproboj do aso.

No jeżeli nie ma innego wyjścia to będzie musiał jechać do

ASO

Guest mita

cześć. mam paska 2004. Po rozładowaniu akumulatora i ponownym podłączeniu wprowadziłem 4 cyfrowy kod do radia, no i niestety nie wiem którymi przyciskami zatwierdzić tenże kod. czy ktoś może mi pomóc

Edited by mita
kod do radia passat 2004

Zatwierdzasz na dole prawej strony strzałką < lub > ( naciskając na nią na 3 sekundy )pod napisem TP ,znajdują się te strzałeczki . Pozdro

Edited by Maik78

A czy jest możliwość odczytania kodu w "grającym" radiu.

Moje radyjko działa, ale wolałbym mieć kod na wszelki wypadek.

A czy jest możliwość odczytania kodu w "grającym" radiu.

Moje radyjko działa, ale wolałbym mieć kod na wszelki wypadek.

przez VAG odczyta

sz

przez VAG odczytasz

Kolego mozesz powiedziec jak to zrobic?

Kolego mozesz powiedziec jak to zrobic?

Podjedź do kogoś, kto ma VAG-a i ci zczyta kod :D