Skocz do zawartości
rafal102

pasek z 1998 roku co i jak z tą nawigacją pomocy...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nawigację w autku ale nie wiem jak ja odpalić wogole :wstyd: z tego co zauważyłem mam z tyłu coś na płyty pewnie tam wkłada sie płyte z mapa ale teraz jaką to trzeba płyte żeby miała polskie drogi..? i skad ja wytrzasnąć..??

PO drugie jeżeli bym wymienił orginalne radio to nawigacja bedzie mi chodzić bez problemu.>>???? i czy jak wyjmowałem akumulator to mogą być z nia teraz problemy..?? bo radio nie chce chodzić..:( brak kodu a książke mam ale chyba kod akurat jest z niej wyrwany. Ale chodzi mi bardziej czy bez rzadnych konsekwencji mogę wyminić radio i czy nie bedzie z tym rzadnych problemów..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz nam co masz za wynalazek: MCD, MFD czy może taki R52 ->http://www.allegro.pl/search.php?string=Blaupunkt+R52 i z którego roku ten sprzęt. Najlepiej daj nam fote. Trzeba ci płytkę z mapą polski w formacie DX, jeśli navi oczywiście jest na tyle nowa by czytać te płyty... Jak odpinasz klemy to przygotuj się że navi zażąda od ciebie kod aktywacyjny. Jak go masz to ok, jak nie to pozostają ci kalkulatorki albo wizyta w ASO. Napisz nam co masz za radio/navi bo za dużo Ci nie pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio mam gamma navigacja cięzko mi powiedzieć nie wiem dokładnie gdzie mam tej nazwy szukać i tej nawigacji..?? Tak akumulator wymieniłem i okazało sie że radio nie działa chce hasła ale je znalazłem z nawigacja to problem bo nie miałem z nia nigdy doczyninia..:(

Wiec może powiecie mi czego szukać..??

Na komputerz ciagle widnieje komunikat żeby włożyć płyte i to troche denerwujace bo jak odpale jakąś opcje to jak nic nie robie to po chwili znowu pojawia sie ta informacja.

Mam pytanie można to jakoś wyłaczyć..??

A co z radiem moge je wyminić bez konsekwencji z innymi funkcjami..??

I jesli moge to jak je wyjać.>???

Acha i mam kolejny problem bo mam zamontowane to coś do telefonu ale nie mam telefonu... czy były montowane seryjnie jakieś telefony czy to było dorabiane samemu..??

jesli tak to jaki to telefon..?? z góry dzięki za pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego określenie "to coś" itp nam NIC nie mówi!!! zapodaj foty to ci powiemy co tam masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio możesz wymienić, nie ma ono związku z nawigacją.

Masz stary typ nawigacji z czytnikiem w bagażniku, sterowanie pod radiem i wyświetlacz w zegarach. Niestety nie ma do tego map Polski.

Jak Ci przeszkadza ten komunikat na wyświetlaczu, można za pomocą VAG-a przekodować licznik aby nie wyświetlał komunikatów z nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega "pogromca" taką własnie mam nawigację i czy to znaczy że nie ma szans żeby chodziła..?? I nawet płyty dx z mapami nie bedą chodzić..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie jest ona zbedna tak.>?? szkoda ze nic nie wymyslili żeby ona działała..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie jest ona zbedna tak.>??

W Polsce tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to aż dziwne że polacy na to nic nie wymyslili jeszcze przecież polak wszytsko potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu nad tym myśleć bo taka nawigacja to już duża rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności