Skocz do zawartości
Gość Bukol

Napiecie elektryczne na pompe paliwa...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bukol

witam, mam za male napiecie na pompe paliwa, tzn prad dochodzi ale jest go za malo" :611: gdzie szukac przyczyny ?? przekanik pompy wymieniony, bezpieczniki tez... co generuje napiecie na pompe ?? jak rozwiazac ten problem ?? ps przed tym zdarzeniem cos w bezpiecznikach cos mi "syczalo", ogolnie dawalo dziwny odglos... mial moze ktos taka przypadlosc ?? :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś delikatnie sie podjarało, jakiś styk, ale widząc, jak podszedłeś do tematu dam Tobie jedną radę. Jedź do elektryka samochodowego.

 

To jest naprawdę dobra rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukol

no wlasnie... jutro podjade...na lince, bo samemu tez mi sie pomysly skonczyly... :647:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gutzio

jezeli masz troche pjecia o pradzie to dasz rade...

pewnie jest gdzies slaby styk bo cos sie zagrzalo i wystarczy wyczyscic... albo kabelek gdzies jest juz bardzo zmeczony i stad ten problem..

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech tego sam nie robi. Fajczyło się przy bezpiecznikach. Może z tyłu. Trzeba demontować tę tablicę a to jest robota dla fachowca, bo naprawiajacy musi wiedzieć, czego szukać. To robi się niejako interaktywnie :637: . Jeśli coś stwierdzisz, to kopiesz w tym kierunku. Taka jest elektryka dla osoby nie majacej o niej pojęcia "co generuje napiecie na pompe ??.

 

NIE UBLIżAJąC TU ABSOLUTNIE NIKOMU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukol

ok chlopaki, dzieki za pomoc !! bylem u mechaniora, kur... na rzucal ale znalazl problem :611: klopot polegal na tym ze zerwaly sie kabelki kolo silnika, nie bylo masy i nie chcialo dzialac... jak sie z przodu samochodu na silnik patrzy (silnik RP) to po jego prawej stronie na srodku sa takie male kabelki... ze starosci sie juz posypaly i w tym tkwil problem... ogolnie sprawa sie rozwiazala...

 

a teraz z innej beczki, jak wracalem od mechaniora zaczela mi mrugac kontrolka oleju i pikac cos... stanalem i sprawdzilem olej na bagnecie jest wporzadku lub troche za durzo i teraz pytanie czy jak jest go za duzo to kontrolka sie wlacza czy tylko jak jest go za malo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słabe ciśnienie, padł czujnik, spadł kabelek z czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj.

 

Mogą być problemy z utrzymaniem ciśnienia oleju (zawór w pompie), rzadki olej lub leciwy i wyeksploatowany silnik (panewki, może przytkany jakiś kanał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukol

dzieki za wskazowki... ale u mnie to jest tak, zauwazylem ze na niskich obrotach mi sie to dzieje, jak przygazuje to znika na chwile kontrola i bzykanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz podjechać do warsztatu, tam niech wkręcą manometr zamiast czujnika ciśnienia a dowiesz się, jakie panuje ciśnienie oleju na niskich i wysokich obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukol

no podjade jutro bo czarodzieje to wiedza najlepiej :629: dzieki za pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisz sobie dane ciśnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podepne sie lekko pod wątek u mnie słabo pali jest jest zimny wiec chciałem zmierzyc cisnienie na pompie paliwa wiec zaczalem szperac problem taki ze wogole nie słychac pompy jak sie zalacza potem patrze i nie mam przekażnika na listwie kolo bezpiecznikow jak to mozliwe ze odpala lecz po dluzszym kreceniu

 

dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbij do działu B5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności