Skocz do zawartości
AMERYT67

JAKI TO ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY ????

Rekomendowane odpowiedzi

CZeść wszystkim w moim pasacie jest zamontowany zestaw głośnomówiący z tym że nie wiem jaki telefon pod niego pochodzi. Byłem w komisie z komórkami przymierzyłem kilka modeli Nokii i żaden nie pasował. Po tabliczce umieszczonej z tyłu uchwytu również nic nie znalazłem na necie. Jeżeli macie jakiś pomysł co za telefon tu podejdzie czekam na informacje, również wszelkiego typu rozwiązania mile widziane (przejściówki etc). Zestawu nie będę wymieniam !, ten raczej będzie dobry i chciałbym go sprawdzić.

 

62b5d6823b9e774e.jpg

d27c602e73e0d19d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie nokia 6610 ale pewien ni jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uchwyt do starych modeli nokii 2110, 450, 440.

http://www.allegro.pl/item263261961_nokia_2110_unikat_kolekcjonerski.html

W komisie dość ciężko będzie Ci dobrać do tego telefon.

 

A nie wiem czy uchwyt od 6310 by nie pasował, ale trzeba by było trochę z tym się pobawić. W sumie zima się zbliża, więc coś na długie, chłodne wieczory :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to Nokia 6310 ani 6610 natomiast tych starych modeli gdyby nawet pasowały to i tak bym nie podłączył bo trudno już z czymś takim spacerować. Mile widziane dalsze pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

AMERYT67, przeczytaj TO

Jesli znajdziesz u siebie centralke i bedzie ona wygladala tak, jak te na zdjeciach, to mysle, ze wystarczy tylko wymienic uchwyt, podpiac go do instalacji (za schowkiem jest wtyk) i wszystko bedzie smigac. Mam na mysli oczywiscie uchwyt do Nokii 6210/6310.

Mowimy tutaj oczywiscie o fabrycznym zestawie glosnomowiacym :]

Dodam tylko, ze ja mam u siebie zestaw pod Nokie 6210/6310, mam podpieta Nokie 6310i, do tego MFD i jestem bardzo zadowolony... Jak cos, to kliknij w podpis nad zdjeciem mojego autka (2.5TDI Trendline)-zobaczysz tam fotke, jak to wszytsko wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć, do jakiego telefonu pasuje ten uchwyt do zestawu głośnomówiący?

SNC00274.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas wymiany żarówek podświetlenia centralnego nawiewu znalazłem uciętą wiązkę przewodów, Czy może to być wiązka od zestawu głośnomówiącego? Jeżeli tak to jakie powinno być złącze?

Passat b5 sedan 1,9 tdi '97 (AFN) automat.

kable.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej jest to wlasnie kabel od uchwytu zestawu glosnomowiacego. Na tym koncu nie bylo zadnego zlacza tylko byl on podlaczony bezposrednio do uchwytu telefonu.

Znajdz drugi koniec, bedzie tam centralka - najprawdopodobniej jest ona zamontowana za schowkiem. (chyba ze cantralka jest tez wymontowana, wtedy znajdziesz pewnie taki sam obciety kabel)

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam głębiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć, do jakiego telefonu pasuje ten uchwyt do zestawu głośnomówiący?

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Click image for larger version Name: SNC00274.jpg Views: 10 Size: 29.9 KB ID: 24664

Sprawdź kolego jakie oznaczenie ma ten uchwyt i tak:

Uchwyt - Telefony

CR-57 ----Nokia 6070

CR-27 ----Nokia 6680

CR-45 ----Nokia 6681,6682

CR-23 ----Nokia 6020,6021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Marek za dokładną i wyczerpującą odpowiedz.

Sprawdziłem i Mam CR-23 ----Nokia 6020,6021.

Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Marek za dokładną i wyczerpującą odpowiedz.
Nie ma sprawy, do usług...:fajny

 

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych.
Oczywiście wzajemnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak montowana jest ta antenka na szybie ?? bmusze sie jej pozbyc do wymiany szyby i wydaje mi sie ze jest z zestawu noki glosnomowiacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak montowana jest ta antenka na szybie ?? bmusze sie jej pozbyc do wymiany szyby i wydaje mi sie ze jest z zestawu noki glosnomowiacego

jest przyklejana na taką gąbkową taśmę dwustronną. Niestety demontaż jej jest dość trudny i łatwo można uszkodzić antenę. Może spróbuj podgrzać antenkę opalarką od strony zewnętrznej szyby, skoro szyba do wymiany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nozykiem do tapet spróbować tak robią w niektórych warsztatach sam sciągałęm viniete tak:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd odczytać te oznaczenia jaki to uchwyt??

 

Znalazłem z tyłu taką mała tabliczkę i jest tylko coś w stylu MCC-1 i pod jaki to będzie telefon ??

Edytowane przez sergiusz-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MCC-1

 

NOKIA 5110, 6210, 6310, 6310i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mi powie czy jest możliwość podłączenia pod centralke głośnomówiącego (tą w podłokietniku) pod Nokie (domyślam sie że była do 6210 i 6310) ale Nokii N85 tj. z wejściem słuchawkowym na jack'a? Może jest po prostu jakiś kabel z jednej strony ze złączką do tej centralki a z drugiej właśnie jack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto mi powie czy jest możliwość podłączenia pod centralke głośnomówiącego (tą w podłokietniku) pod Nokie (domyślam sie że była do 6210 i 6310) ale Nokii N85 tj. z wejściem słuchawkowym na jack'a? Może jest po prostu jakiś kabel z jednej strony ze złączką do tej centralki a z drugiej właśnie jack?

 

nie ma takiej mozliwosci, pozostaje tylko zamiana centralki.

 

Albo podlaczenie wyjscia audio z telefonu (gniazdko jack) bezposrednio do wejscia audio ``tel.`` w radio. Pozostaje tylko problem zalaczania tego wejscia w czasie nadchodzacej rozmowy (sygnal radio mute)

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej mozliwosci, pozostaje tylko zamiana centralki.

 

Albo podlaczenie wyjscia audio z telefonu (gniazdko jack) bezposrednio do wejscia audio ``tel.`` w radio. Pozostaje tylko problem zalaczania tego wejscia w czasie nadchodzacej rozmowy (sygnal radio mute)

 

No troche szkoda. Bo jak podłącze pod radio to jedyny aktywny mikrofon dalej będzie w telefonie a nie w podsufitce. Jedyny + takiego rozwiązania to to że można z tel. zrobić odtwarzacz mp3, a rozmówce słyszeć na głośnikach.

Ale w związku z tym mam dwa pytania:

1. czy radio Delta 6 ma takie wyjście żeby podłączyć pod "AUX" telefon z wyjściem jack? I jaka to dokładnie jest kostka gdybym chciał jej szukać?

2. jaka to centralka obsłużyłaby oryginalną instalację i tego typu telefon (jakiś nr części bądź producent)?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności