Skocz do zawartości
Gość lacoste

poszukuje schematu Moduł komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :D

 

No dobra, wiec skoro juz wyszlo ze sie nie znam bo passka mam jakis miesiac ;) To powiedzcie mi jeszcze dlaczego jak patrze na te wszystkie moduly na necie to sa one w plastikowej obudowie i na nich pisze wlasnie nr serii np. 1JO.... a moj jest srebry aluminiowy i wyglada ZUPELNIE inaczej i wydaje mi sie ze wjscia ma rowniez calkiem inne poniewaz obie kostki maja z boku tak jakby plastikowe klamry ktore wsuwajac z boku trzymaja kostki tak zeby sie nie wypiely a wszedzie sa CHYBA dwa wejscia w ktore wsuwasz kostki i tyle...no i skoro ten nr 3B0... to nie nr. modulu to jaki jest wlasnie nr. modulu :)

 

Tak wygląda ->850049900

 

Moduł komfortu. Znajduje się pod fotelem kierowcy, a ty chyba patrzyłeś na sterownik silnika w podszybiu pod maską.

 

 

EDIT//

 

A tu masz sterownik silnika. ->

1209801907P5020070.JPG

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak bylo :)

 

A wiec pora zabrac sie ZA TE WLASCIWE rzeczy :)

 

DZIEKI WIELKIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób najłatwiej podpiąć się pod lampkę w wewnątrz samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszczucha :)

Hmm pewnie standardowo kable idą lewym słupkiem. Będą trzy, bodajże brązowy, brązowo-czarny i czarno-czerwony. Podpinasz się pod brązowo-czarny tj masa po otwarciu drzwi. U Szczygła możesz dostać szybkozłaczki i bez cięcia przewodów się podepniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubaxon

Witam!

 

Podłącze się do próśb kolegów przede mną, jeżeli byłby ktoś tak uprzejmy podesłać schematy komfortów na maila, lub chociaż opis kostek, pozostanę zobowiązany.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje schematu elektrycznego modułu komfortu do passata 1,9 tdi 99r ahh

1 JO 959 799 R upalił sie rezystor i nie wiem jaką ma pojemność z góry dziekuję za odpowiedź

ps. sork JurekWi, że pisałem na priv nie zauważyłem że nie odpowiadasz w takiej formie

pozdrawiam marcin

mój email [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pexa1

Witam serdecznie,

nabyłem passata b5 1996r 1,9 tdi 110km, podgrzewane fotele, elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, brak jest w nim modułu komfortu została tylko plastikowa obudowa i wiązka kabli z jedną wtyczką w tragicznym stanie. O jakim numerze może być tam moduł i czy ewentualnie jakiś inny zamiennik mogę zastosować. Potrzebuję jeszcze schemacik tego ustrojstwa bo czeka mnie cięcie kabli i zmiana wtyczki ponieważ stara jest w bardzo kiepskim stanie i część kabli jest wyrwana z wtyczki.

Pozdrawiam.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pexa1 mam identyczny problem i takiego samego paska tylko mój to 1997 rok kombi (reszta taka sama) i u mnie jest to prawdopodobnie moduł 1j0959799AH, zależy też jaki masz kluczyk scyzoryk czy zwykły, jeśli scyzoryk to po rozebraniu go będziesz miał tam numery które pomogą w doborze modułu, podaj też jakie masz nr na kostkach do modułu komfortu, masz tylko jedną kostkę czy dwie i jedną urwaną?

 

Ja prosiłbym natomiast o schemat modułu/kostek do modułu w passacie B5 1997 afn, kostki to 1j0962623 i 1j0962615, a moduł to 1j0958799AH

Edytowane przez Zamix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do prosby [email protected]

 

wiazka do modulu komfortu kable czerwone zgnita od strony silnika na laczeniu pod wykladzina jeden czerwony i do niego pozostale podpiac czy jak ?? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
schemat modułu komfortu znajduje się pod tym linkiem

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1377672.html#6822761

pozdrawiam

 

witam, mam pytanie który kabelek jest odpowiedzialny za to że nie działa centralny zamek z pilota na zapalonim silniku .

pin 20 ? passat b5fl 2005 rok 1.9 avb comfort line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności