Skocz do zawartości
Gość lacoste

poszukuje schematu Moduł komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lacoste

Witam poszukuje schematu elektrycznego Moduł komfortu na jedna wtyczke o oznaczeniu 1JO 959 799 0 Uległ uszkodzeniu w wyniku zalania woda woda dosłownie rozsadziła kilka elementów posiada ktos schemat ? Byłbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. dolaczam sie do prosby. Chcialbym wiedziec ktory kabelek jest od czego i gdzie szukac mam przyczyn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi PW swój adres email , to Ci prześlę schemat.

 

EDIT

 

Poszło.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wysylam :)

 

dzieki dostalem juz :) jednak masz moze wersje spolszczona bo po niemcowemu nie rozmawiam i niebardzo moge sie tam odnalezc :)

Edytowane przez M4R71N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro213

Witam. mam podobny problem z modułem komfortu. dostala sie do niego woda i musialem zakupic nowy, lecz to nie wszystko. procz spalonego modułu mam tez pourywane kable i nie wiem ktory gdzie podłaczyc. chcialem zakupic kostke wraz z kablami ale zwiedzilem juz nie jeden szrot i po prostu NIE MA... mogł by mi ktos podeslac shemacik do kostki?? modul jest na jeden wtyk a jego oznaczenia to 3B0 959 799. moj adres mail to [email protected] Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również potrzebuję schemat modułu komfortu na dwie wtyczki. Z góry dzięki za pomoc. Mój email: [email protected] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje schemat modułu komfortu o numerze 1J0959799AH do passata b5 1999r moduł ma dwie wtyczki

 

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:26 ----------

 

Mam chyba ugnity któryś kabel i nie działaja mi szyby zamek z pilota podswietlenie wnetrza i otwieranie tylnej klapy. Moduł sprawdzałem musi byc dobry bo podkładałem inny i nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie takie jesli powinienem miec modul o nr 1c0959799c009 to czy moge go zamienic na 1c0959799b001????? czym to sie rozni .... nie bedzie nic dzialac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł z końcówką 001 opisany jest jako komfort z alarmem i ochroną wnętrza, a z końcówką 009 jako komfort z elektrycznie składanymi lusterkami i alarmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie czyli i tak nie bedzie pasowal !!! Zostaje tylko 1200 w aso:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja poprosze moj to 1co959799b / 085 tak spisałem

problem polega na tym ze nie otwiera mi sie klapa z przycisku w kabinie ani przy klapie ani z pilota tylko po przez wlozenie i przekrecenie kluczyka prosil bym o pomoc

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moj problem polega na tym iz przy otwieraniu auta z kluczyka raz centralny dziala raz nie,czasami zapali sie czerwona dioda na drzwiach kierowcy czasami nie i tak samo jest z sygnalem zapalonych swiatel,a swiatla wewnetrze zapalaja sie i gasna TYLKO przy otwieraniu drzwi pasazera wiec mysle ze to modul komfortu, ALE ... po rozebraniu obudowy modulu i zapisaniu numerow jego serii nie moge NIGDZIE takiego modulu znalesc... 3B0 907 557 C

 

Dodam ze jest to przekladka z anglika wiec mozliwe ze cos bylo kombinowane...

 

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_sprite

Witam.

Moj problem polega na tym iz przy otwieraniu auta z kluczyka raz centralny dziala raz nie,czasami zapali sie czerwona dioda na drzwiach kierowcy czasami nie i tak samo jest z sygnalem zapalonych swiatel,a swiatla wewnetrze zapalaja sie i gasna TYLKO przy otwieraniu drzwi pasazera wiec mysle ze to modul komfortu, ALE ... po rozebraniu obudowy modulu i zapisaniu numerow jego serii nie moge NIGDZIE takiego modulu znalesc... 3B0 907 557 C

 

Dodam ze jest to przekladka z anglika wiec mozliwe ze cos bylo kombinowane...

 

Dzieki za pomoc.

 

 

tu jest zamek kierowcy uszkodzony a szczególnie zimne luty w nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rafal.

 

Wiec czeka mnie troche rozkrecania ;) i ciagle zastanawia mnie ten numer serii modulu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec czeka mnie troche rozkrecania ;) i ciagle zastanawia mnie ten numer serii modulu!!!

 

Bo to nie jest numer modułu komfortu tylko sterownika silnika. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D

 

No dobra, wiec skoro juz wyszlo ze sie nie znam bo passka mam jakis miesiac ;) To powiedzcie mi jeszcze dlaczego jak patrze na te wszystkie moduly na necie to sa one w plastikowej obudowie i na nich pisze wlasnie nr serii np. 1JO.... a moj jest srebry aluminiowy i wyglada ZUPELNIE inaczej i wydaje mi sie ze wjscia ma rowniez calkiem inne poniewaz obie kostki maja z boku tak jakby plastikowe klamry ktore wsuwajac z boku trzymaja kostki tak zeby sie nie wypiely a wszedzie sa CHYBA dwa wejscia w ktore wsuwasz kostki i tyle...no i skoro ten nr 3B0... to nie nr. modulu to jaki jest wlasnie nr. modulu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności