Skocz do zawartości
sipowitz

Asus MyPal A696 jako navi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję testować palma Asusa A696 w charakterze navi? Sprzęt wydaje się interesujący, ponieważ ma wbudowany GPS na Sirf Star III, WiFi, obudowa super slim, antyodblaskowy wyświetlacz i parę innych gadżetów. Mnie osobiście interesuje ta opcja. Poza tym, co dokładnie wchodzi w skład nowego zestawu? Czy jest tam "gęsia szyja"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daffik

Ja do nawigacji używam Asusa 636N i miomap. Bardzo fajnie się z tym jeżdzi. Moim zdaniem Asus 696 jest dobrym wyborem. W zestawie jest uchwyt samochodowy z gęsią szyjką, ładowarka samochodową, jest też kabel usb do synchronizacji z PC i ładowarka sieciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go. Jest gęsia szyja, dodatkowy rysik, ładowarka stacjonarna i samochodowa, jako-taki pokrowiec. Sprawdził się. Jest bezawaryjny. Na GPS bez ładowania pow. 2 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec ja jako uzytkownik - lepszej nawi nie mialem - lepsze niz mio - matrycy o niebo czulsza - sam Palm duzo szybszy. Ma wbudowana obrotowa antene ale nie trzeba jej rozkladac w trkacie jazdy. Jesli chodzi o serwis tez OK raz wysylalem Palm wzystko ladnie pieknie i szybko - drugim razem potrzebowalem oryginalny rysik i uchwyt samochodowy takze nie bylo problemow - uchwyt w serwisie z przesylka niecale 200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za sugestie, czyli dobrze celuję, to super... Myślę o wykorzystaniu go z Automapą XL. Producent informuje, że całkiem sprawnie to działa. Czy ktoś wie, jak jest w praktyce na tym Asusku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z XL-lką nie ma problemów. Mam jeszcze Tomtoma też super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steffy, faktycznie jak zaleca producent Automapy trzeba stosować szybkie karty SD? Znaczy przede wszystkim karty z szybkim odczytem? Jaka pojemność będzie ok? 4GB nie będzie przesadą? Dwie mapki będą hulać? Znaczy nie jednocześnie... :]

Jaka jest czułość GPSu? Trzeba kleić na dół szyby, czy można spokojnie przy lusterku u góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba kleić na dół szyby, czy można spokojnie przy lusterku u góry?

 

Obojętnie gdzie przykleisz będzie działać :)

 

Jaka pojemność będzie ok? 4GB

 

2Gb Ci wystarczy no chyba że będziesz przechowywał dużo MP3, filmów ale upewnij się do ilu Gb będzie czytać....

 

Myślę o wykorzystaniu go z Automapą XL.

 

AM 4 jest o wiele lepsza od XL i w dodatku szybsza :) Ja mam to wszystko na SPV M3000 z podkręconym prockiem do 252 i sobie radzi o wiele lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty mam zwykłe Kingstony (1 i 2 giga). Faktycznie nie są zbyt szybkie ale tylko podczas uruchamiania i zmiany map ale navi działa płynnie. Tak jak napisał Kuczlaw miejsce możesz wybrać dowolne - byle nie w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sprawiłem sobie MIO A701, sprawdzałem z automapą 4.1.2 i śmiga super, w zestawie uchwyt do samochodu z gęsią szyjką dodatkowy rysik, folie, ładowarki samochodowa i stacjonarna, pokrowiec na pasek, kabel do PC i płytki z oprogramowaniem.. działa bez ładowania na gps około 3 godz (dokładnie nie sprawdzałem włączyłem do zapalniczki) żadnych zacięć itp. ekran 2,7 przed zakupem wydawał mi się mały ale w zupełności wystarcza - chyba że ktoś jeździ TIR-em i ma do ekranu z 2 metry. W moim Pasiu widoczność elegancka, Śmiga super a dodatkowo ma gsm. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombajny są fajne, wieloczynnościowe ale jakoś nie mam do nich przekonania. Więcej mozliwości usterki. Zresztą każdy ma swój gust a o tym sie nie dyskutuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcel_76, a powiedz mi jak zachowuje się Twój Asus jak masz włączoną mapkę i nagle ktoś dzwoni, co się dokładnie dzieje? Zdarzyła Ci się w tym czasie zwiecha?

I sprawa druga. Czy ktoś może sparzył się na tym sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

Ja zakupiłem sobie 696 2 dni temu i jestem póki co baaaardzo zadowolony. Wczoraj trasa Katowice, Kraków, Warszawa ponad 6 godzin używania bez ładowania baterii i jeszcze nie padła ;). Karta 2GB firmy PQI, nie wiem czy nie za wolna. Do sprzętu wrzuciłem już klienta GG, winampa i programik do odtwarzania mpeg4. Póki co śmiga jak marzenie.. Aktualnie zainstalowana AM3, ale 4 już w drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sprawiłem sobie MIO A701, sprawdzałem z automapą 4.1.2 i śmiga super, w zestawie uchwyt do samochodu z gęsią szyjką dodatkowy rysik, folie, ładowarki samochodowa i stacjonarna, pokrowiec na pasek, kabel do PC i płytki z oprogramowaniem.. działa bez ładowania na gps około 3 godz (dokładnie nie sprawdzałem włączyłem do zapalniczki) żadnych zacięć itp. ekran 2,7 przed zakupem wydawał mi się mały ale w zupełności wystarcza - chyba że ktoś jeździ TIR-em i ma do ekranu z 2 metry. W moim Pasiu widoczność elegancka, Śmiga super a dodatkowo ma gsm.
Potwierdzam. Mimo że jestem już "ślepy" świetnie się sprawdza czy z mapami TOMTOM czy z automapą 4.1.Mało tego ma aparat,odtwarzacz muzyczny i plików MP4, i parę innych opcji których nie używam.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marcel_76, a powiedz mi jak zachowuje się Twój Asus jak masz włączoną mapkę i nagle ktoś dzwoni, co się dokładnie dzieje? Zdarzyła Ci się w tym czasie zwiecha?

I sprawa druga. Czy ktoś może sparzył się na tym sprzęcie?

 

pokazuje się jak zawsze chmurka od dołu z danymi kto dzwoni. Odbieram przez sluchawkę BT i jak na razie żadnych zawieszeń nie miałem przy korzystaniu. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam asusa a639, badziew sie nie wlacza co moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności