Skocz do zawartości
misiek894

stukanie w kabinie za schowkiem

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem tego stukania na forum ale znalazlem ze to odnosnie slabego cisnienia oleju,moj problem jest raczej inny bo te stukanie zlokalizowalem za poduszka powietrzna pasazera.a dokladnie zdemontowalem boczna klapke na desce rozdzielczej po stronie pasazera i tam w srodku jest taka czarna kopulka nie wiem jak to dokladnie okreslic,nie jest to stukanie ciagle lecz od czasu do czasu po kilka razy.wiec do sedna rzeczy,mam pytanie co to jest za urzadzenie i za co jest odpowiedzialne,czy to moze cos od klimy :mur: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Mi tez caly czas cos stukalo w okolicach schowka... Ale w moim przypadku okazalo sie, ze to byl kabel od zestawy glosnomowiacego :wstyd: A juz auto chcialem rozkrecac :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi tez caly czas cos stukalo w okolicach schowka... Ale w moim przypadku okazalo sie, ze to byl kabel od zestawy glosnomowiacego :wstyd: A juz auto chcialem rozkrecac :rotfl:

Mi najprawdopodobniej też stuka kabel od zestawu i chcę go zdemontować. Może wiesz któreędy ten kabel "biegnie" i dokąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na bank pewien ze to nie kabel,tylko co to jest ta puszka czarna z tylu za schowkiem

jakies podpowiedzi :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszka za schowkiem to wentylator,może deska ci stuka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
puszka za schowkiem to wentylator,może deska ci stuka?

 

W narożniku podszybia :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Mi najprawdopodobniej też stuka kabel od zestawu i chcę go zdemontować. Może wiesz któreędy ten kabel "biegnie" i dokąd?

Musisz zdemontowac schowek pasazera i po jego lewej stronie (na wysokosci lampki w schowku) ten kabelek konczy sie wtyczka i laczy sie w ten sposob z instalacja... 5 minut roboty :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam takie stukanie (nie mam zestawu). występuje ono tylko wtedy gdy jadę po dziurach lub zacznę ostro skręcać lewo-prawo. ktoś kiedyś pisał że to może być filtr w okolicach schowka ...

sam nie wiem czy rozkręcać auto żeby to zrobić czy nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
puszka za schowkiem to wentylator,może deska ci stuka?

 

W narożniku podszybia :)

 

HHA

ale za schowkiem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luki

No właśnie, też mam taki stuki, coś jakby się przemieszczało w kanałach nawiewu w trakcie skrętów lub jazdy po nierównościach. Cóż to może być ? Dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie stukanie (strzaly jednorazowe w osteptach 30sek-1minuta) jak auto jest zimne w okolicach schowka. Nie ma znaczenia czy stoje czy jade. Jak auto sie nagrzeje to ustaja te trzaski. Wizualizuje sobie to tak, ze gdzies sie robi jakies naprezenie w mocowaniach deski rozdzielczej i sobie "pstryka", wpasowywuje sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość djhorse
też mam takie stukanie (nie mam zestawu). występuje ono tylko wtedy gdy jadę po dziurach lub zacznę ostro skręcać lewo-prawo. ktoś kiedyś pisał że to może być filtr w okolicach schowka ...

sam nie wiem czy rozkręcać auto żeby to zrobić czy nie ...

 

mam dokladnie to samo i nie wiem co to jest moze udalo Ci sie dojsc jak tak to napisz co to pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Goloner

No ja od paru dni tez mam problem ze stukaniem w okolicach air bagu pasażera :/ na dziurach i nierównościach cos tak jakby od spodu deski mi w nią stukało myslałem że moze tam jest jakas kostaka od poduszek podeszła pod góre i stuka mi w deske na nierównościach :/ ! juz myslałem ściagac ta pokrywke od poduszki pasazera ale sie troche o zęby boje ... pomóżcie jak mieliscie cos podobnego bo temat dalej bez odpowiedzi ... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi stuka i burczy przy pewnych obrotach. Czasami na zimnym czasami na ciepłym, z klimą bez załączonej klimy...I w ASO mi gościu powiedział że w B5 w lewym dolym rogu pod maską (patrząc od przodu) jest taki plastikowy rękaw i pod nim jakieś przewody (nie pamiętam już do czego) trzeba je spiąć skręcić plastiki i po kłopocie...:) Jeszcze tego nie robiłem ale wezme się w weekend i dam znać jakie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także mam stukanie podczas jazdy na dołkach.Z miejsca kierowcy słyszę to w okolicach schowka lub radia i także nie wiem co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Goloner

Michal_Sz czekam na odpowiedz bo strasznie jestem gdzie to i co to :D moze ty zakończysz wkońcu ten odwieczny temat :D pisz jak tylko cos sie dowiesz ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię zdjęcia i dam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem podobny problem w Pasku stukało mi coś z prawej strony deski za airbagiem. Podczas jazdy włożyłem między szybę a deskę rozdzielczą palec przy słupku i co sie okazało stukać przestało. Teraz włożyłem tam kawałek czarnej gąbki i juz nie stuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odnawiam temat te stuki pod schowkiem doprowadzają mnie już do kur...cy rozkręcałem schowek już dwa razy myśląc że to ta pucha od głośnomówiącego tak stuka.Okleiłem te ustrojstwo taśmą bo myślałem że się przesówa i dlatego stuka no ale bez rezultatu potem owinełem to szmatą i dalej stuka ,COTO MOŻE BYĆ?CO TO TAK STUKA?może ktoś poradził sobie z tym stukaniem bo ja już z tym nie wytrzymuje nerwowo :mad:,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo26rp

Siema!

ja mam to samo w moim pasku 2002rok tak jakby sie coś turlało w desce jak i z lewej jak i z prawej strony, przy skręcaniu i czasami po dziurach:/ doprowadza mnie już to do szału już wszystko z deski odkręcałem od spodu co tylko możliwe, wymieniłem kompletne zawieszenie i dalej to samo. Czy ktoś wkońcu znajdzie sposób na ten problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności