Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a co myślicie nad wycięciem w zderzaku miesca pod tłumik jak na zdjęciach podancyh przez stinger, i zamontowaniu końcówek wydechów, np takich:

http://moto.allegro.pl/hit-allegro-ulter-koncowki-trapezowe-n2-45-i1610095262.html

 

a te dwie to chyba najbardziej będą przypominać od W8:

http://moto.allegro.pl/chromowana-nakladka-koncowka-na-tlumik-a65001-i1555459579.html

http://moto.allegro.pl/super-tuning-koncowka-z-nierdzewki-owal-owalna-i1602373321.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te linki co pokazales to lipa... Bardzo podobne wydechy robi Ulter... Ostatnio widzialem 390zl za 2 koncowki do wspawania. Znajdziesz na allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konrado001 ja dorwalem ori wydechy od w8, a dokladke cielem sam, szkoda mi bylo 200-300zl za dokladke :D sciganelem zderzak, i tam sa miejsca na wyciecie takich wlasnie otworow na koncowki, ja to zrobilem nozykiem, pozniej mala szlifierka delkiatnie rownalem krawedz :) zrobie fotki i pokaze jak to u mnie wyglada.

 

Ja mialem o tyle latwiej ze mam 4x4 i juz dwa tlumiki mialem :) przespawalem tylko cale puchy i tyle :)

Edytowane przez neoeinz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam 4x4 wiec tylko zabawa z końcówka i wycięciem. a jakich końcówek użyłeś i może pokażesz jakieś foto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem 2x :) kupilem oryginalne tlumiki od w8 i takie mam. a wyglada to tak.

 

wydech1.jpg

wydech2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłeś za ori tłumniki w8?

I pięknie to wygląda. Kupowałeś jakąś redukcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna sprawa, a tak z czystej ciekawości to za ile się udało kupić tłumiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba tlumiki kupilem za 150zl :D kpl, taki maly fart na allegro :D ja zrobilem to tak, rura od w8 jest wiekszej srednicy niz w seryjnych silnikach, wiec ucielem rury w tym samym miejscu co byly uciete od w8, wsadzilem jedna w druga i pospawalem na okolo :D dokladke tak jak pisalem poobcinalem sam, szkoda mi bylo 200-300zl :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka okazja jak piszesz to doasównie złoto, ja właśnie szukam codziennie czy ktoś nie wstawia i dzwonie po szrotach choć cieżko o w8 na szrocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrado, na samym allegro masz chyba 4 osoby co handluja W8 na czesci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak to wygląda u mnie :)

nowy passek

STA73184.jpg

 

stary passek

STA72547.jpg

STA72539.jpg

STA73060.jpg

STA72853.jpg

STA72852.jpg

 

powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek spoko masz pokój wynajmniesz:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arek spoko masz pokój wynajmniesz:)?

 

tyle tam gratów byś miejsca do spania nie znalazł :) ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo glosniej bez tlumika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do 2.8 Ulter niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest duzo glosniej bez tlumika?

 

hej blade ja mam mały tłumik w miejsce środkowego inaczej to strasznie głośno by było przy przyśpieszaniu a tak jest w sam raz :) nie za głośno ale tez i nie cicho :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzcie mi Panowie, jak to z tym jest. Czy to jest montaż tzw. "plug and play" czy trzeba coś rzeźbić? Bo jak patrze, to jest tam dedykowany do mojego silnika tj 1.8 więc wystarczy to wstawić bez przerabiania czegokolwiek tak?

 

Pozdrawiam

 

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

 

A i zapomniałem spytać, dokładka zderzaka od sedana W8 pasuje do zderzaka sedana przedliftowego?

 

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

 

Już wiem, że dokładka zderzaka od FL nie pasuje do przedlifta. Pozostaje wycinanie tak jak kolega gdzieś tam wyżej pisał. Teraz tylko czekam na odpowiedź do pierwszej części pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też podepnę się i zapytam czy ktoś widział taki podwójny wydech jak w w8 w passacie przed liftem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności