Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli jest ktos zainteresowany samymi koncówkami od w8 to moge fotki przesłac na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem zrobić foto poglądowe jakie są wymiary rurek wydechu od w8, odległości miedzy dwoma tłumikami itd... mam nadzieję, że sie przyda na przyszłość. W razie pytań pytać w temacie.

 

wydech_m.jpg

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podobno wychodziły dokladki z wycięciem na 1 stronę? Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czasem z passata v6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem:)Szukam Ori z wycięciem po 1 stronie aby wstawać ładna końcówkę lub podpasowac inny wydech:)można niby wyciąć otwór samodzielnie ale jakoś nie mam odwagi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wewnetrznej strony na zwykłej i pdc dokładce masz zarys jak wyciąć z jednej i drugiej strony. Nie występowały dokładki z wycięciem na jedną stronę, chyba że już rezana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kolego za wyjaśnienie:) trochę jednak sie obawiam tego wycinania bo znając mnie coś zepsuje:P macie jakieś rady jak najlepiej to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie masz narzedzia. Możliwości jest trochę napewno wykończyć przydało by się pilnikiem lub papierem sciernym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy może któraś z koleżanek przerabiała lub któryś z kolegów przerabiał wydech swojego paserati aby kończył się dwoma wylotami? Pod zderzak z W8 na przykład?

Chciałbym zasięgnąć porady a propos poprowadzenia wydechu aby powyższe rozwiązanie było możliwe.

Jako doprecyzowanie dodam, że tylne zawieszenie i bak mam ze standardowego 1.9TDI przód napęd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności